Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach

Przypominamy wszystkim wolontariuszom i sympatykom wolontariatu, że w piątek 23 listopada 2018 r. o godzinie 17.00 w Strażnicy OSP w Sułkowicach odbędzie się spotkanie organizacyjne przed niedzielną zabawą andrzejkową.


Terminy egzaminów poprawkowych:
Wtorek, 28 sierpnia 2018r., godz. 8.00, sala 2
• Klasa - II Tum, III Tg/h, III Tm
Przedmiot - język angielski 
• Klasa - II Tmt 
Przedmiot - język niemiecki
Komisja: Anna Łuczak - przewodnicząca, Jolanta Listwan, Ewa Francuziak, Joanna Gubała

 

Wtorek, 28 sierpnia 2018r., godz. 8.00, sala 1
• Klasa - III wz
Przedmiot - j. polski 
Komisja: Anna Łuczak - przewodnicząca, Ewa Rylewicz, Urszula Woźnik Batko

Wtorek, 28 sierpnia 2018r., godz. 10.00, sala W2
• Klasa - I Tmu 
Przedmiot - pneumatyka i hydraulika 
Komisja: Waldemar Wolski - przewodniczący, Marek Szuba, Grzegorz Betlej

Wtorek, 28 sierpnia 2018r., godz. 10.00, sala SG
• Klasa - I wz 
Przedmiot - wf
Komisja: Waldemar Wolski - przewodniczący, Maria Karaś, Andrzej Pułka

Środa, 29 sierpnia 2017r., godz. 8.00, sala 20
• Klasa - I Tgh, I Tmu 
Przedmiot – fizyka
• Klasa - I Tgh, II Tum, III Tgh, III Tm
Przedmiot - matematyka
Komisja: Waldemar Wolski - przewodniczący, Marta Biernat, Barbara Bobeł, Sławomir Rylewicz


Informacje na temat cyberprzemocy TUTAJ.


Informacje na temat HIV i AIDS TUTAJ.


W dniu 25 marca 2017r .(sobota) w budynku Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach od godz. 9:00- 13:00 odbędą się XV Powiatowe Zawody Matematyczne Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Myślenickiego. Zawody corocznie skupiają uczniów wszystkich typów szkół, kończących się maturą, zainteresowanych matematyczną rywalizacją. Wszystkich uczniów Naszej Szkoły, dla których pasją jest matematyka, zapraszamy do udziału w tych Zawodach. Zgłoszenia przyjmują nauczyciele matematyki pani M. Biernat i pan S. Rylewicz. Termin zgłoszenia upływa z dniem 21 marca 2017r. Regulamin Zawodów i zadania z poprzednich edycji znaleźć można w gablocie obok Sali 20 i w załączniku.


Tekst o "Legendzie o pięciu braciach męczennikach" dla klasy I TGM - do pobrania tutaj.


Dzięki 3 uczennicom z klasy 1 Tgm, które zostały wyróżnione w powiatowym konkursie ekologicznym: „Niebieska Planeta - jak długo jeszcze” nasza biblioteka szkolna wzbogaciła się o 45 pozycji książkowych. Są to podręczniki i zbiory zadań z dziedziny gastronomii, literatura popularnonaukowa z zakresu ekologii oraz lektury szkolne. Serdecznie dziękujemy darczyńcy: Starostwu Powiatowemu oraz naszym uczennicom za trud włożony w przygotowanie do konkursu. Zachęcamy do lektury!


Adres do przesyłania prac z informatyki: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Filmowy spacer po pracowniach mechanicznych i mechatronicznych - FILM.


Filmowy spacer po pracowniach hotelarskich i gastronomicznych - FILM.


Tekst Leszka Kołakowskiego "Job, czyli antynomie cnoty" dla klasy I TGM - do pobrania tutaj.


Wykaz podręczników na nowy rok szkolny 2016/2017 w zakładce Dokumenty.


A tutaj dla wszystkich naszych Uczniów piosenka na dobry początek weekendu :-) Nick Vujicic


 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Joomla templates by Lonex.