Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach

Nasza oferta w roku szkolnym 2017/2018

Technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

Technik mechanik   --  --  -- Technik mechatronik

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Technik hotelarstwa

---

Branżowa Szkoła I stopnia

Absolwenci ABSOLWENCI:

roczniki:

  1. 1894-1938 więcej...
  2. 1939-1945 więcej...
  3. 1946-1954 więcej...
  4. 1955-1963 więcej...
  5. 1964-1972 więcej...
  6. 1973-1981 więcej...
  7. 1982-1990 więcej...
  8. 2003-2009 więcej...

Absolwenci z lat 1894 - 1938:

Rocznik 1906

  1. Wojciechowski Karol
  2. Jędrzejowski Bartłomiej
  3. Kowalski Michał
  4. Łyszęga Piotr
  5. Moskal Adam
  6. Oliwa Stanisław
  7. Stokłosa Józef
  8. Szwajca Józef
  9. Wojciechowski Karol

Rocznik 1907

  1. Bochenek Stanisław
  2. Gunia Jan
  3. Hołuj Stefan
  4. Kossyk Jan
  5. Koźlak Stanisław
  6. Moroń Zygmunt
  7. Wójtowicz Ignacy
  8. Wrona Kazimierz

Rocznik 1908

  1. Bochenek Jan
  2. Gorączko Adam
  3. Kapecki Marian
  4. Lenczowski Adam
  5. Rychlewski Alojzy
  6. Stepak Stanisław
  7. Stachura Stanisław
  8. Trybała Szczepan
  9. Woźniaczek Wawrzyniec

Rocznik 1909

  1. Dach Stanisław
  2. Dypczak Józef
  3. Dudek Franciszek
  4. Kułaczkowski Józef
  5. Lewandowski Alojzy
  6. Lisowski Nikodem
  7. Nędza Stanisława
  8. Repetowicz Zygmunt
  9. Sołtysik Karol
  10. Stanaszek Roman
  11. Szmidt Antoni
  12. Wasylkiewicz Rudolf
  13. Węgrzyn Stanisława
  14. Wojtyński Józef
  15. Wyszatycki Wiktor

Rocznik 1910

  1. Berkowski Jan
  2. Bochenek Paweł
  3. Basiński Michał
  4. Halberg Izaak
  5. Łuciów Józef
  6. Rebhan Wiktor
  7. Rusiński Józef
  8. Sitacz Władysław
  9. Skrzywan Kazimierz
  10. Światłoń Roman
  11. Szalwiński Maksymilian
  12. Szymoński Władysław
  13. Węgrecki Józef
  14. Żankowski Jan

Rocznik 1911

  1. Bereta Stanisław
  2. Filek Franciszek
  3. Frączek Władysław
  4. Gruca Franciszek
  5. Klehr Kazimierz
  6. Kłożak Jan
  7. Kossyk Leonv
  8. Krakowski Stanisław
  9. Majoch Piotr
  10. Magiera Ludwikv
  11. Ociera Ignacy
  12. Sitacz Władysław
  13. Wyszatycki Józef
  14. Zając Jan
  15. Zbyrałowski Władysław

Rocznik 1912

  1. Bajda Jan
  2. Bańdura Michał
  3. Barchewicz Franciszek
  4. Bryniarski Władysław
  5. Buja Józef
  6. Czajkowski Leon
  7. Czarniecki Józef
  8. Gołba Julian
  9. Gwóźdź Stanisław
  10. Magiera Ludwik
  11. Mędlawski Raymund
  12. Migacz Jan
  13. Parłucki Michał
  14. Sala Jan

Rocznik 1925

  1. Biel Franciszek
  2. Blak Franciszek
  3. Frosztęga Wincenty
  4. Górka Stanisław
  5. Hajkowski Ludwik
  6. Jackowski Andrzej
  7. Jackowski Franciszek
  8. Jeziorek Józef
  9. Józefczak Władysław
  10. Karelus Alojzy
  11. Gnych Ferdynand
  12. Kozik Szczepan
  13. Książkiewicz Stanisław
  14. Kurowski Józef
  15. Latoń Karol
  16. Lepiarz Franciszek
  17. Łopata Jan
  18. Moskal Jan
  19. Niedojadło Jan
  20. Palaszewski Adam
  21. Piecha Stanisław
  22. Pasek Augustyn
  23. Pawłowski Władysław
  24. Ryś Michał
  25. Radwan Józef
  26. Sroka Józef
  27. Suchanek Stanisław
  28. Szafraniec Mieczysław
  29. Szczurek Roman
  30. Szebesta Stanisław
  31. Świerk Józef
  32. Sypek Kazimierz
  33. Zaręba Jan

Rocznik 1926

  1. Bolek Józef
  2. Brzyk Tadeusz
  3. Bujas Jan
  4. Cichoń Antoni
  5. Fido Stanisław
  6. Ferek Karol
  7. Flaga Józef
  8. Garlacz Jan
  9. Górka Władysław
  10. Głowacz Franciszek
  11. Hyjek Jan
  12. Jackowski Józef
  13. Kostowal Edward
  14. Kucharski Roman
  15. Majchrowicz Jan
  16. Masło Tadeusz
  17. Moskal Franciszek
  18. Marszałek Stefan
  19. Mól Franciszek
  20. Norek Feliks
  21. Ogarek Franciszek
  22. Pasek Jan
  23. Papież Henryk
  24. Pasternak Jan
  25. Piwowarczyk Czesław
  26. Rywotycki Ludwik
  27. Swety Franciszek
  28. Tippe Tadeusz
  29. Zakrzyński Ludwik

Rocznik 1927

  1. Barnaś Józef
  2. Bernecki Józef
  3. Brania Wojciech
  4. Cora Edward
  5. Czermiński Stanisław
  6. Gunia Stanisław
  7. Chrobak Józef
  8. Chudyba Władysław
  9. Kania Stanisław
  10. Klimczyk Tadeusz
  11. Koźlak Jan
  12. Krajewski Antoni
  13. Miga Stanisław
  14. Matyka Roman
  15. Mroczek Stefan
  16. Nowak Ludwik
  17. Osiecki Henryk
  18. Ostafin Stefan
  19. Pająk Józef
  20. Pasternak Mieczysław
  21. Plichta Michał
  22. Poręba Franciszek
  23. Rusek Jan
  24. Sidzina Władysław
  25. Sołtys Jan
  26. Stankiewicz Wincenty
  27. Stępień Stefan
  28. Zswierczyński Stefan
  29. Trzopek Antoni
  30. Wachal Walerian
  31. Flaga Józef
  32. Galus Henryk

Rocznik 1928

  1. Biel Stanisław
  2. Braś Antoni
  3. Bródka Michał
  4. Buczek Franciszek
  5. Burtan Eustachy
  6. Ceglarz Franciszek
  7. Chorubski Jan
  8. Dymek Andrzej
  9. Frączek Fryderyk
  10. Garbień Szczepan
  11. Gaweł Jan
  12. Godula Adam
  13. Golasik Robert
  14. Jedliński Władysław
  15. Klimczyk Wilhelm
  16. Kowalik Władysław
  17. Książkiewicz Zygmunt
  18. Kuchta Michał
  19. Laba Bronisław
  20. Laba Stanisław
  21. Marszałek Ludwik
  22. Musiał Władysław
  23. Rybak Stanisław
  24. Skoczek Kasper
  25. Sroka Franciszek
  26. Stręk Jan
  27. Studnicki Władysław
  28. Szilder Tadeusz
  29. Ślusarz Tadeuszv
  30. Tomza Jan

Rocznik 1929

  1. Adamczuk Antoni
  2. Bańka Jan
  3. Barański Teofil
  4. Biel Kazimierz
  5. Biela Aleksander
  6. Bochenek Józef
  7. Curyło Stanisław
  8. Gardowski Jerzy
  9. rzybowski Jan
  10. Jończyk Stanisław
  11. Kochan Michał
  12. Kosek Jan
  13. Kowal Stanisław
  14. Kukulski Roman
  15. Kurdziel Władysław
  16. Laba Bronisław
  17. Larkowski Józef
  18. Leśniak Julian
  19. Malik Stanisław
  20. Mazurkiewicz Józef
  21. Mróż Stefan
  22. Mysiak Zygmunt
  23. Norek Jan
  24. Pakuła Wincenty
  25. Pawlik Michał
  26. Pilek Antoni
  27. Poręba Piotr
  28. Pacuła Józef
  29. Rusek Franciszek
  30. Rychlik Edwardv
  31. Wolnik Franciszek
  32. Zagaja Mieczysław
  33. Godula Adam

Rocznik 1930

  1. Gaj Bolesław
  2. Gajdur Piotr
  3. Góra Emil
  4. Haba Jan
  5. Holuka Eugeniusz
  6. Homa Edward
  7. Jachowicz Mieczysław
  8. Kołodziej Józef
  9. Kozubal Józef
  10. Krzę?cik Tadeusz
  11. Kud Piotr
  12. Kutak Józef
  13. Maślanka Ludwik
  14. Matulski Stanisław
  15. Mieszczanowski Władysław
  16. Mikoś Jerzy
  17. Noga Marcin
  18. Pacana Kazimierz
  19. Pawlik Jan
  20. Piątek Bronisław
  21. Plichta Władysław
  22. Piotrkowski Władysław
  23. Rojch Stanisław
  24. Światłoń Julian
  25. Szpilczyński Adolf
  26. Tyl Józef
  27. Żurek Michał
  28. Zych Józef

Rocznik 1932

  1. Batko Jacenty
  2. Bernecki Marian
  3. Branir Kazimierz
  4. Comber Augustyn
  5. Dutka Walenty
  6. Dyrcz Władysław
  7. Flaga Stanisław
  8. Frisztig Józef
  9. Gaj Bolesław
  10. Garbień Andrzej
  11. Holtitzer Stanisław
  12. Kukulski Mieczysław
  13. Lipski Lucjan
  14. Mikocki Tadeusz
  15. Penar Józef
  16. Piętka Władysław
  17. Rysz Władysław
  18. Stańczak Władysław
  19. Stawowy Franciszekv
  20. Szajnar Franciszek
  21. Wiktor Mieczysław
  22. Wojtanowski Jan
  23. Wójcik Eugeniusz
  24. Zieliński Henryk
  25. Zarów Władysław

Rocznik 1933

  1. Bauka Stanisław
  2. Bargieł Roman
  3. Budzowski Leon
  4. Czepiel Antoni
  5. Dziewit Stanisław
  6. Francuzik Józef
  7. Furman Jacenty
  8. Galus Adam
  9. Geueja Władysław
  10. Judasz Stanisław
  11. Kaczmarski Gustaw
  12. Kieliszek Marian
  13. Kosturbasz Anatol
  14. Lisowski Stanisław
  15. Lombara Józef
  16. Łętocha Stanisław
  17. Malczewski Karol
  18. Moskal Stanisław
  19. Maślanka Jan
  20. Ostrowski Lucjan
  21. Przetak Adolf
  22. Zajchowski Józef
  23. Pułka Józef
  24. Radkiewicz Andrzej
  25. Rusinek Władysław
  26. Sadowski Stanisław
  27. Satora Tadeusz
  28. Stopa Jan
  29. Szczerbiński Bolesław
  30. Szczyrbak Stanisław
  31. Woźniak Władysław
  32. Szczygieł Stanisław
  33. Wróbel Bolesław
  34. Bujak Stanisław
  35. Bysina Stanisław
  36. Dudek Aleksander
  37. Janeczek Jan
  38. Galus Józef
  39. Kostyk Tadeusz
  40. Kowalik Józef
  41. Machnik Antoni
  42. Mąsior Stanisław
  43. Mączka Franciszek
  44. Magiera Franciszek
  45. Pędziwiatr Aleksander
  46. Profic Franciszek
  47. Pająk Stanisław
  48. Glibowski Antoni
  49. Jędrzejak Stanisław
  50. Pitorek Tomasz
  51. Sujka Józef
  52. Śliwa Teodor
  53. Skorut Franciszek
  54. Sosnowski Michał
  55. Stec Stanisław
  56. Tatko Michał
  57. Włoch Kazimierz
  58. Wiatrowski Adam
  59. Zawisza Jan
  60. Radkiewicz Andrzej

Rocznik 1934

  1. Chodnik Aleksander
  2. Czaicki Stefan
  3. Dziaduła Franciszek
  4. Ficek Ludwik
  5. Fujak Władysław
  6. Flaga Władysław
  7. Grych Władysław
  8. Kaczmarczyk Julian
  9. Koczyński Jerzy
  10. Kołowski Czesław
  11. Konał Stefan
  12. Moroń Aleksander
  13. Paciorek Michał
  14. Rysz Jan
  15. Szachajdak Stanisław
  16. Siedleczka Ignacy
  17. Siepak Stanisław
  18. Sochacki Antoni
  19. Targosz Jan
  20. Ustupski Andrzej
  21. Wiórko Jan
  22. Jelonek Zdzisław
  23. Wojtanek Józef
  24. Glibowski Antoni

Rocznik 1935

  1. Bernecki Roman
  2. Chlebowski Wiesław
  3. Grzegorczyk Antoni
  4. Guzik Antoni
  5. Fiszer Izaak
  6. Jańczak Bronisław
  7. Jurczak Władysław
  8. Kuklewicz Stanisław
  9. Moskal Władysław
  10. Niedo?piał Edward
  11. Nowak Józef
  12. Paciorek Władysław
  13. Pitek Franciszek
  14. Patalski Władysław
  15. Smolik Władysław
  16. Sonta Edward
  17. Sowa Bronisław
  18. Sternik Franciszek
  19. Surowiak Bolesław
  20. Żyłowski Antoni

Rocznik 1936

  1. Bruzda Władysław
  2. Budek Franciszek
  3. Buziak Edward
  4. Grabowski Jan
  5. Gasłał Tadeusz
  6. vKrupa Kazimierz
  7. Kuleszir Władysław
  8. Lang Karol
  9. Laskoś Stanisław
  10. Majka Henryk
  11. Matusik Józef
  12. Matusik Józef
  13. Majchrowcz Józef
  14. Nosal Franciszek
  15. Pasternak Kazimierz
  16. Pałucki Józef
  17. Pieprzyk Wilhelm
  18. Pięka? Florian
  19. Skorupka Feliks
  20. Stankowski Kazimierz
  21. Świętowski Tadeusz
  22. Wieczorek Zygmunt
  23. Wallek Julian
  24. Wójtowicz Jan

Rocznik 1937

  1. Bokacz Tadeusz
  2. Dąbrowski Bolesław
  3. Gabryl Teodor
  4. Gunia Józef
  5. Knapik Mieczysław
  6. Lasek Edward
  7. Marczak Franciszek
  8. Lielecki Józef
  9. Miłaź Kazimierz
  10. Moroń Józef
  11. Oliwa Stanisław
  12. Oliwa Władysław
  13. Ożóg Józef
  14. Pabia Tadeusz
  15. Piróg Kazimierz
  16. Pleban Edward
  17. Siepak Bronisław
  18. Sokolich Mieczysław
  19. Sulikowski Mieczysław
  20. Urbaniec Czesław
  21. Wąsowicz Kazimierz
  22. Wileński Władysław
  23. Zajączek Józef

Rocznik 1938

  1. Bernecki Stanisław
  2. Babik Władysław
  3. Barnicki Jan
  4. Chmal Czesław
  5. Długosz Jan
  6. Dragan Władysław
  7. Dziekan Tadeusz
  8. Fuhl Otton
  9. Galas Julian
  10. Gawroński Kazimierz
  11. Gmiński Eugeniusz
  12. Gut Józef
  13. Kaleta Stanisław
  14. Karszniewicz Adam
  15. Katarzyński Jan
  16. Kogut Edward
  17. Krywult Zdzisław
  18. Kubielas Stanisław
  19. Latoń Józef
  20. Mazur Lucjan
  21. Łę?niak Józef
  22. Micherdziński Michał
  23. Motyka Karol
  24. Niemiec Władysław
  25. Otrząsek Alfred
  26. Profic Zdzisław
  27. Ptasiński Stanisław
  28. Rudolf Stanisław
  29. Schab Stefan
  30. Sikora Bolesław
  31. Targosz Marian
  32. Wideł Mieczysław
  33. Wierzbanowicz Zdzisław
  34. Wrążlewicz Antoni
  35. Zieliński Marian

 

Absolwenci z lat 1939 - 1945:

Rocznik 1939

  1. Baran Stefan
  2. Dodej Stanisław
  3. Duda Stanisław
  4. Dziekan Bolesław
  5. Hałwicki Franciszek
  6. Honech Franciszek
  7. Jaworski Stanisław
  8. Koczy Erlard
  9. Kursa Mieczysław
  10. Krok Tomasz
  11. Latoń Jan
  12. Malanowicz Stanisław
  13. Milak Henryk
  14. Moskal Szczepan
  15. Ostafin Jan
  16. Otrząsek Jerzy
  17. Piecha Bolesław
  18. Polak Marian
  19. Skrleński Józef
  20. Stopa Stanisław
  21. Szołtysek Eugeniusz
  22. Szywała Julian
  23. Studnicki Stanisław
  24. Stawicki Eugiewniusz
  25. Topolski Stanisław
  26. Wąsowicz Zbigniew
  27. Woźnica Franciszek
  28. Wajda Jan
  29. Więsek Stanisław
  30. Zawada Tadeusz

Rocznik 1940

  1. Adamczyk Roman
  2. Biela Szczepan
  3. Gaweł Władysław
  4. Kęsek Józef
  5. Marek Władysław
  6. Ossowski Zenon
  7. Bogdał Józef
  8. Biela Stanisław
  9. Jawor Władysław
  10. Kluzik Franciszek
  11. Matulski Józef
  12. Rup Kazimierz
  13. Wyrwała Władysław

Rocznik 1941

  1. Baran Bronisław
  2. Bernecki Józef
  3. Biela Zygmunt
  4. Jaskuła Tadeusz
  5. Knapik Jan
  6. Madej Leon
  7. Oliwa Włodzimierz
  8. Oskwarek Stanisław
  9. Piątek Stanisław
  10. Postawa Stanisław
  11. Pułka Władysław
  12. Sentysz Józef
  13. Barański Władysław
  14. Baraniec Józef
  15. Kluzik Franciszek
  16. Lamot Ferdynand
  17. Sowa Antoni
  18. Sowa Józef
  19. Włoch Stefan
  20. Rocznik 1942
  21. Bernecki Władysław
  22. Gołda Edward
  23. Kukla Aleksander
  24. Sroka Stanisław
  25. Bernecki Jan
  26. Bernecki Józef
  27. Blak Jan
  28. Bochenek Jan
  29. Bochenek Józef
  30. Ciaputa Stanisław
  31. Ciężkowski Stefan
  32. Dyduła Hieromin
  33. Bochenek Józef S. Jana
  34. Czwartek Józef
  35. Jakiełek Edward
  36. Kania Józef
  37. Koźlak Stanisław
  38. Kukla Edward
  39. Kursa Eugeniusz
  40. Lisowski Józef
  41. Lisowski Stanisław
  42. Liszka Jan
  43. Łupik Józef
  44. Magiera Władysław
  45. Malina Władysław
  46. Marek Jan
  47. Maślanka Antoni
  48. Mazur Stanisław
  49. Mielecki Kazimierz
  50. Migo Józef
  51. Moskal Józef
  52. Moskal Wincenty
  53. Moskal Stanisław
  54. Moskała Franciszek
  55. Moskała Stanisław
  56. Mroczek Alojzy
  57. Mucha Jan
  58. Mykiten Władysław
  59. Okarmus Józef
  60. Paciorek Kazimierz
  61. Pająk Alojzy
  62. Pałac Adam
  63. Pasek Julian
  64. Pasternak Bronisław
  65. Piechota Marian
  66. Pulchny Władysław
  67. Radoń Aleksander
  68. Rusek Franciszek
  69. Ryszawa Tadeusz
  70. Sala Tadeusz
  71. Satora Stefan
  72. Sowa Władysław
  73. Sroka Tadeusz
  74. Stachura Jan
  75. Starzec Józef
  76. Stefaniak Henryk
  77. Stręk Władysław
  78. Szlachetka Władysław
  79. Szybowski Kazimierz
  80. Włoch Józef
  81. Ziembla Stanisław
  82. Zając Franciszek
  83. Zaremba Leon
  84. Ziemianin Stefan
  85. Żak Antoni
  86. Dyba Jan
  87. Wiewióra Bronisław
  88. Bernecki Jan
  89. Miłkowski Marian
  90. Garbień Marian
  91. Gnojek Bronisław
  92. Nowosad Adam
  93. Guzenda Marian
  94. Wałowy Władysław
  95. Kurdziel Bronisław
  96. Banaś Aleksy
  97. Bochenek Franciszek

    Rocznik 1943

  1. Bobeł Stanisław
  2. Biela Stefan
  3. Polak Władysław
  4. Zaremba Ludwik
  5. Biela Marian
  6. Brańka Paweł
  7. Brańka Tadeusz
  8. Brózda Czesław
  9. Brzeziński Stanisław
  10. Byrski Stanisław
  11. Chrostek Mieczysław
  12. Czechowski Adam
  13. Echert Kazimierz
  14. Fijak Czesław
  15. Gielas Jan
  16. Godula Tadeusz
  17. Godula Stanisław
  18. Gierat Albin
  19. Guzik Stanisław
  20. Hyrlicki Czesław
  21. Kaczmarczyk Stanisław
  22. Kasiarz Władysław
  23. Kępiński Stanisław
  24. Knapik Zygmunt
  25. Kosman Stanisław
  26. Krug Stanisław
  27. Lempart Tadeusz
  28. Nowak Bolesław
  29. Okręglicki Marian
  30. Papierz Stanisław
  31. Profic Władysław
  32. Radoń Jan
  33. Seweryn Feliks
  34. Sroka Tadeusz
  35. Tondyra Czesław
  36. Tylek Władysław
  37. Biela Stanisław I
  38. Biela Stanisław II
  39. Bochenek Bolesław
  40. Chodnik Tadeusz
  41. Cora Józef
  42. Dziedzic Józef
  43. Gielata Eduest
  44. Gołda Czesław
  45. Górka Jan
  46. Gruszczyński Władysław
  47. Herlicki Jan
  48. Jastrzębski Józef
  49. Karelus Edward
  50. Klimek Zygmunt
  51. Kucharczyk Władysław
  52. Lisowski Zbigniew
  53. Lisowski Władysław
  54. Okarmus Stanisław
  55. Oliwa Stanisław
  56. Ostafin Jan
  57. Pasek Jan
  58. Pułka Roman
  59. Radoń Ferdynand
  60. Ryś Stanisław
  61. Seweryn Jan
  62. Szczyrbak Stanisław
  63. Tyrawa Leon
  64. Wadyga Andrzej
  65. Węgrecki Stanisław
  66. Wilk Zdzisław
  67. Woźniak Stanisław
  68. Zajda Henryk
  69. Bargieł Stanisław

    Rocznik 1944

  1. Adamczyk Eugeniusz
  2. Blak Emil
  3. Bochenek Stanisław
  4. Boruta Stanisław
  5. Brańka Władysław
  6. Dulban Stanisław
  7. Garbień Stefan
  8. Gibas Kazimierz
  9. Horwacik Bolesław
  10. Hyrlicki Bolesław
  11. Korzeniowski Kazimierz
  12. Kwaśkiewicz Czesław
  13. Świerczyński Stanisław I
  14. Świerczyński Stanisław II
  15. Kozub Stefan
  16. Maciężka Marian
  17. Marszalik Henryk
  18. Milak Roman
  19. Nowak Jan
  20. Pacyga Edward
  21. Pączek Bolesław
  22. Piechota Adam
  23. Wawrykiewicz Stanisław
  24. Stanaszek Stanisław
  25. Wilk Szczepan
  26. Radoń Julian
  27. Radwan Stanisław
  28. Sitarz Stanisław
  29. Sosnal Józef
  30. Stec Józef
  31. Studnicki Antoni
  32. Szafraniec Stanisław
  33. Ziarko Walerian

    Rocznik 1945

  1. Bernecki Stanisław
  2. Biela Tadeusz
  3. Bochenek Franciszek
  4. Brańka Stanisław
  5. Budzoń Władysław
  6. Czepiel Franciszek
  7. Druzgała Wojciech
  8. Faber Ferdynand
  9. Fijałkowski Bronisław
  10. Filipek Stanisław
  11. Frączek Franciszek
  12. Gączorek Franciszek
  13. Gękolis Kazimierz
  14. Godula Eugeniusz
  15. Golonka Jan
  16. Grzesiak Franciszek
  17. Jędrzejowski Stanisław
  18. Kosman Adam
  19. Kozik Jan
  20. Kozik Szczepan
  21. Krowiak Mieczysław
  22. Kuchta Stanisław
  23. Kurkiewicz Stanisław
  24. Maj Michał
  25. Markielowski Józef
  26. Norek Wiesław
  27. Oliwa Mieczysław
  28. Palarczyk Adam
  29. Rusek Stanisław
  30. Ryś Eugeniusz
  31. Satora Stefan
  32. Starzec Henryk
  33. Stawowy Kazimierz
  34. Stopa Józef
  35. Świerkosz Józef
  36. Zawiła Aleksander
  37. Ziembla Jan
  38. Pazdor Marian
  39. Rajdych Jan
  40. Sucherek Ludwik
  41. Gierat Albin
  42. Knapik Zygmunt

 

Absolwenci z lat 1946 - 1954:

Rocznik 1946

  1. Biela Ferdynand
  2. Biela Stanisław I
  3. Biela Szczepan
  4. Biela Stanisław II
  5. Blak Franciszek
  6. Bober Józef
  7. Bochenek Stefan
  8. Burdyl Bronisław
  9. Burliga Władysław
  10. Czwartek Stanisław
  11. Czyszczoń Władysław
  12. Drożdż Jan
  13. Drożdż Kazimierz
  14. Dzidek Czesław
  15. Dzidek Stanisław
  16. Dziedzic Andrzej
  17. Dziedzic Jan
  18. Garbień Marian
  19. Gatlik Edward
  20. Kuchta Józef
  21. Kaleta Stanisław
  22. Kleszcz Józef
  23. Knapczyk Józef
  24. Korzeniowski Zygmunt
  25. Kosek Józef
  26. Kozik Aleksander
  27. Koźlak Stanisław
  28. Korczak Władysław
  29. Grabowski Józef
  30. Latoń Józef
  31. Latoń Tadeusz
  32. Miętka Eugeniusz
  33. Bernecki Marian
  34. Moroń Franciszek
  35. Wiśniewski Mieczysław
  36. Niemiec Stefan
  37. Odrzywolski Stanisław
  38. Palus Eugeniusz
  39. Piechota Eugeniusz
  40. Plichta Stanisław
  41. Postawa Julian
  42. Prochownik Antoni
  43. Pułka Adam
  44. Sadzik Mieczysław
  45. Skorut Stefan
  46. Stachura Franciszek
  47. Stolarski Kazimierz
  48. Tobała Stanisław
  49. Włoch Józef
  50. Ziembla Józef I
  51. Ziembla Józef II
  52. Szczepaniak Jan
  53. Mądrala Stanisław I
  54. Sczyrbak Ignacy

Rocznik 1947

  1. Bartosz Stefan
  2. Biela Franciszek
  3. Biela Józef
  4. Biela Władysław
  5. Boczkaja Stanisław
  6. Bysina Stanisław
  7. Frosztęga Władysław
  8. Fulalej Stanisław
  9. Garbień Eugeniusz
  10. Garbień Mieczysław
  11. Garbień Stanisław
  12. Gibas Józef
  13. Golonka Jan
  14. Grochal Jerzy
  15. Grodny Zdzisław
  16. Gunia Jan
  17. Oleksy Mieczysław
  18. Grabowski Józef
  19. Jasek Jan
  20. Jezioro Władysław
  21. Klaczak Walenty
  22. Knapczyk Jan
  23. Kozik Andrzej
  24. Kozieł Roman
  25. Krupa Stanisław
  26. Kuchta Józef
  27. Kukuła Gabriel
  28. Kurowski Julian
  29. Magiera Józef
  30. Mazur Józef
  31. Mielecki Stanisław
  32. Moroń Stanisław
  33. Biela Bolesław
  34. Stręk Kazimierz
  35. Biednarz Stanisław
  36. Bierowiec Józef
  37. Cora Ludwik
  38. Czarny Kazimierz
  39. Frączek Stanisław
  40. Gwóźdź Bolesław
  41. Hołuj Tadeusz
  42. Kaczor Stanisław
  43. Kowalik Rudolf
  44. Kozik Józef
  45. Łypik Julian
  46. Mucha Stefan
  47. Nitecki Antoni
  48. Sarapata Jan
  49. Sala Stanisław
  50. Sala Jan
  51. Profic Marian
  52. Pyrzyński Kazimierz
  53. Pituch Jan
  54. Smiłek Kazimierz
  55. Pasek Alojzy
  56. Pająk Franciszek
  57. Pachytel Władysław
  58. Sołtys Adam
  59. Trąbka Jan
  60. Zając Stanisław
  61. Zając Stefan
  62. Żak Władysław
  63. Zaremba Jan
  64. Skawski Józef

Rocznik 1948

  1. Bator Antoni
  2. Biela Jan
  3. Bieniek Edward
  4. Bochenek Jan
  5. Bochenek Stefan
  6. Bochenek Tadeusz
  7. Bylica Franciszek
  8. Cienawski Franciszek
  9. Czyszczoń Franciszek
  10. Dyrba Józef
  11. Filipek Władysław
  12. Florek Stanisław
  13. Gunia Jan
  14. Jaglarz Franciszek
  15. Jamróz Bolesław
  16. Kiebzak Stefan
  17. Kleszcz Stanisław
  18. Kłaput Tadeusz
  19. Kaminiak Zygmunt
  20. Kosek Stefan
  21. Kozak Stefan
  22. Kozik Jan
  23. Koziołek Stefan
  24. Krupa Stanisław
  25. Kułyk Zygmunt
  26. Kurowski Stanisław
  27. Latoń Jan
  28. Lewkiewicz Tadeusz
  29. Piegza Tadeusz
  30. Sałach Zbigniew
  31. Widzisz Jan
  32. Wójciak Bronisław
  33. Żmuda Eugeniusz
  34. Malina Stefan
  35. Baran Antoni
  36. Cora Włodzimierz
  37. Betlej Jan
  38. Betlej Stanisław
  39. Gunia Jerzy
  40. Karcz Edward
  41. Karelus Tadeusz
  42. Kiebzak Władysław
  43. Liszka Kazimierz
  44. Liszka Tadeusz
  45. Malina Józef
  46. Malina Władysław
  47. Matusik Józef
  48. Mirocha Henryk
  49. Mirocha Władysław
  50. Mlak Józef
  51. Mogiła Mieczysław
  52. Moskal Józef
  53. Moskała Bronisław
  54. Moskała Piotr
  55. Nędza Jan
  56. Nowak Jan
  57. Oczkowski Adam
  58. Odrowąż Mieczysław
  59. Oliwa Władysław
  60. Pająk Stanisław
  61. Polak Stanisław
  62. Profic Józef
  63. Pułka Roman
  64. Sikora Władysław
  65. Sowa Edward
  66. Sroka Mieczysław
  67. Stopa Jan
  68. Stokłosa Władysław
  69. Szatan Józef
  70. Trąbka Józef
  71. Twardosz Ludwik
  72. Wyka Franciszek
  73. Oliwa Stanisław
  74. Hanusik Stanisław

Rocznik 1949

  1. Bochenek Tadeusz
  2. Bogacz Czesław
  3. Ciężkowski Józef
  4. Dziadek Roman
  5. Frosztęga Julian
  6. Gaczorek Bolesław
  7. Garbień Kazimierz
  8. Gruszowski Stanisław
  9. Guzdek Mieczysław
  10. Handzlik Edward
  11. Jędrzejowski Jan
  12. Judasz Józef
  13. Judasz Franciszek
  14. Kaczor Bolesław
  15. Kapłan Stanisław
  16. Kędzior Stanisław
  17. Kleszcz Stanisław
  18. Korybko Mieczysław
  19. Kozioł Józef
  20. Kukuła Franciszek
  21. Kozik Józef
  22. Koźlak Franciszek
  23. Koziołek Józef
  24. Kurowski Michał
  25. Kurowski Roman
  26. Łuczak Władysław
  27. Magiera Jan
  28. Malina Antoni
  29. Mrówka Kazimierz
  30. Piątek Józef
  31. Profic Roman
  32. Pułka Stefan
  33. Repeć Stanisław
  34. Rusek Jan
  35. Sroka Józef
  36. Światłoń Józef
  37. Włoch Stanisław
  38. Wrzodek Mieczysław
  39. Zaremba Władysław
  40. Żółty Tadeusz
  41. Cebula Marian
  42. Ciapa Franciszek
  43. Duc Kazimierz
  44. Gorączko Stanisław
  45. Karcz Ludwik
  46. Kociołek Kazimierz
  47. Kostował Edward
  48. Kozieł Stanisław
  49. Koziołek Józef
  50. Książek Józef
  51. Lisowski Roman
  52. Łypik Zdzisław
  53. Malczyk Jan
  54. Maślanka Władysław
  55. Matuła Zenon
  56. Michalak Mieczysław
  57. Migas Antoni
  58. Moskal Michał
  59. Moskała Stanisław
  60. Oliwa Józef
  61. Oliwa Władysław
  62. Ożóg Bolesław
  63. Pacut Bolesław
  64. Pacut Franciszek
  65. Puchała Stanisław
  66. Racułt Edward
  67. Sekuła Józef
  68. Spytak Józef
  69. Stanowski Tadeusz
  70. Starzec Tadeusz
  71. Stopa Adam
  72. Strzelec Mieczysław
  73. Światłoń Edward
  74. Szczyrbak Henryk
  75. Włoch Jan
  76. Zachara Kazimierz
  77. Zdrożek Adam
  78. Zderski Zbigniew
  79. Zieliński Henryk

Rocznik 1950

  1. Baran Władysław
  2. Biskup Józef
  3. Bochenek Jan
  4. Ciężkowski Bronisław
  5. Cora Aleksander
  6. Cora Edward
  7. Cora Tadeusz
  8. Filip Franciszek
  9. Golonka Włodzimierz
  10. Godzik Stanisław
  11. Golonka Julian
  12. Gonszczyński Janusz
  13. Franciszek Kania
  14. Korzeniowski Franciszek
  15. Kuczaj Przemysław
  16. Kurowski Jerzy
  17. Kurowski Józef
  18. Lasak Kazimierz
  19. Lempart Celestyn
  20. Listwan Stanisław
  21. Łyczak Tadeusz
  22. Matulski Władysław
  23. Marcowski Antoni
  24. Mądrala Stanisław
  25. Nowak Władysław
  26. Ochojna Władysław
  27. Ogarek Antoni
  28. Paciorek Jan
  29. Radoń Adam
  30. Słonina Władysław
  31. Stopa Jan
  32. Suka Franciszek
  33. Surzyn Józef
  34. Bałos Józef
  35. Bisaga Bolesław
  36. Cacak Tadeusz
  37. Duda Józef
  38. Główka Józef
  39. Górka Alojzy
  40. Horwat Czesław
  41. Janiczek Bernard
  42. Jarosz Józef
  43. Kaczor Józef
  44. Kobyłecki Józef
  45. Leja Jan
  46. Liszka Stanisław
  47. Malina Władysław
  48. Matyjas Artur
  49. Markiewicz Jan
  50. Mikus Marian
  51. Misior Stanisław
  52. Moskal Władysław
  53. Nędza Franciszek
  54. Ostafin Stefan
  55. Pasek Józef
  56. Pieróg Stanisław
  57. Pochopień Stanisław
  58. Postawa Władysław
  59. Ptak Stanisław
  60. Putaj Józef
  61. Sołtys Józef
  62. Stręk Karol
  63. Tomal Jan
  64. Tyrpa Bronisław
  65. Wietrzyk Franciszek
  66. Włoch Franciszek

Rocznik 1951

  1. Ball Kazimierz
  2. Bednarz Edward
  3. Białeńczyk Emil
  4. Ciężkowski Stanisław
  5. Czyszczoń Antoni
  6. Drożdż Julian
  7. Frosztęga Władysław
  8. Gaca Józef
  9. Gielata Antoni
  10. Istok Emil
  11. Jędrzejewski Jan
  12. Kaleta Józef
  13. Kopta Emil
  14. Korybko Jan
  15. Kozik Kazimierz
  16. Krzywoń Józef
  17. Kuczała Józef
  18. Kryło Władysław
  19. Kuchta Franciszek
  20. Kuźniar Włodzimierz
  21. Latoń Stanisław
  22. Lenik Marian
  23. Listwa Edward
  24. Matulski Tadeusz
  25. Mielecki Józef
  26. Moskal Jan
  27. Pająk Eryk
  28. Piątkowski Stanisław
  29. Rusek Stanisław
  30. Świerk Henryk
  31. Wojnicki Henryk
  32. Wiertel Stanisław
  33. Biela Kazimierz
  34. Blak Stanisław
  35. Cygan Jan
  36. Golonka Franciszek
  37. Góraś Leszek
  38. Gunia Jan
  39. Filipiec Franciszek
  40. Judasz Marian
  41. Kapłan Stanisław
  42. Kostowal Tadeusz
  43. Leśniak Włodzimierz
  44. Listwarz Kazimierz
  45. Matusik Antoni
  46. Mazgaj Kazimierz
  47. Mięso Jerzy
  48. Moskal Jan
  49. Mucha Czesław
  50. Niemiec Kazimierz
  51. Nitoń Jan
  52. Pająk Józef
  53. Pajdak Teofil
  54. Piasek Zdzisław
  55. Piętak Jan
  56. Rusin Czesław
  57. Sikora Eugeniusz
  58. Stożek Wojciech
  59. Studnicki Feliks
  60. Sułowski Władysław
  61. Światłoń Rudolf
  62. Światłoń Stanisław
  63. Świstek Bronisław
  64. Frączek Stanisław
  65. Wadowski Józef
  66. Wadowski Franciszek
  67. Walor Władysław

Rocznik 1952

  1. Adamek Józef
  2. Banaś Władysław
  3. Bargirł Jan
  4. Blak Stanisław
  5. Błoniarz Kazimierz
  6. Bochenek Stanisław
  7. Cepuch Kazimierz
  8. Cora Stanisław
  9. Dubiel Ryszard
  10. Duda Józef
  11. Gęgała Jan
  12. Gwóźdź Adam
  13. Jasek Mieczysław
  14. Kaczmarczyk Tadeusz
  15. Karcz Henryk
  16. Klusarczyk Władysław
  17. Łabędź Alojzy
  18. Migo Józef
  19. Motyka Marian
  20. Murzyn Stanisław
  21. Nosal Józef
  22. Panek Stanisław
  23. Piątek Władysław
  24. Piocek Franciszek
  25. Polewka Władysław
  26. Sala Edward
  27. Sala Stanisław
  28. Sałach Marian
  29. Sitkowski Adam
  30. Stasiak Bolesław
  31. Stokłosa Stanisław
  32. Swoł Piotr
  33. Szczepaniak Ignacy
  34. Szydlak Czesław
  35. Tomal Tadeusz
  36. Trębacz Henryk
  37. Wróblewski Kazimierz
  38. Zborowski Stanisław
  39. Żak Władysław
  40. Bals Czesław
  41. Baran Władysław
  42. Biela Kazimierz
  43. Biela Stanisław
  44. Blak Stanisław
  45. Blak Władysław
  46. Bujas Stanisław
  47. Ceremuga Adam
  48. Cora Stanisław
  49. Dobosz Andrzej
  50. Gabryś Edward
  51. Gaj Stanisław
  52. Gancarczyk Roman
  53. Gruszeczka Stanisław
  54. Hyrkiel Józef
  55. Janiczek Jerzy
  56. Kmasz Franciszek
  57. Kurowski Julian
  58. Kwaśny Stanisław
  59. Listwan Stanisław
  60. Malina Stanisław
  61. Nowak Czesław
  62. Oleczkowicz Stanisław
  63. Pasek Leopold
  64. Piątek Władysław
  65. Piechota Józef
  66. Piętoń Józef
  67. Postawa Jan
  68. Ptak Franciszek
  69. Rusek Franciszek
  70. Sikora Władysław
  71. Śliwa Józef
  72. Spyrka Antoni
  73. Stańdo Stanisław
  74. Światłoń Stanisław
  75. Szczurek Julian
  76. Twardosz Tadeusz
  77. Woźniczka Edward
  78. Zając Stanisław
  79. Mielecki Władysław
  80. Biela Bronisław
  81. Blak Tadeusz
  82. Chromy Kazimierz
  83. Drążek Stanisław
  84. Gancarczyk Zofia
  85. Garbień Józef
  86. Godzik Stanisław
  87. Głuc Józef
  88. Guzak Tadeusz
  89. Kania Jan
  90. Kasiarz Józef
  91. Kozik Jan
  92. Kucik Edward
  93. Kurek Adam
  94. Kurek Julian
  95. Łojek Józef
  96. Malina Czesław
  97. Maślanka Władysław
  98. Matulski Józef
  99. Młodzik Stanisław
  100. Moskal Kazimierz
  101. Pietrzak Jan
  102. Pituch Tadeusz
  103. Postawa Jan
  104. Przała Adam
  105. Rozum Aniela
  106. Ryś Stanisław
  107. Sołtys Kazimierz
  108. Sołtys Władysław
  109. Sowa Bolesław
  110. Sroka Józef
  111. Ślusarz Jan
  112. Targosz Edward
  113. Tądyra Jan
  114. Urbaniec Zdzisław
  115. Wierzba Czesław
  116. Wójcik Jan
  117. Wrona Edward
  118. Zadora Krystyna
  119. Zderski Ryszard
  120. Bartosz Ludwik
  121. Bernaś Józef
  122. Bernecki Aleksander
  123. Bębenek Jerzy
  124. Bicz Edward
  125. Frosztęga Mieczysław
  126. Gwóźdź Józef
  127. Gunia Adam
  128. Jaśkowiec Jan
  129. Karaś Stanisław
  130. Kowalski Bronisław
  131. Koziołek Czesław
  132. Koźlak Stanisław
  133. Kosek Julian
  134. Lenart Adam
  135. Lempart Bronisław
  136. Łojek Jan
  137. Marek Józef
  138. Miara Edward
  139. Moskala Józef
  140. Mucha Zdzisław
  141. Ostafin Roman
  142. Pachytel Stanisław
  143. Pająk Antoni
  144. Pająk Jan
  145. Piecharz Bronisław
  146. Płonka Marian
  147. Pasternak Czesław
  148. Słowik Stanisław
  149. Stachursski Włodzimierz
  150. Stanek Zdzisław
  151. Stopa Eugeniusz
  152. Śmiłek Stanisław
  153. Śmiłek Marian
  154. Trzupek Józef
  155. Wątor Teodor
  156. Zając Jan
  157. Bawoł Czesław
  158. Biela Józef
  159. Biela Kazimierz
  160. Betlej Jan
  161. Dopak Waldemar
  162. Dudzik Jan
  163. Dzidek Czesław
  164. Gajowy Józef
  165. Gaweł Stanisław
  166. Godula Władysław
  167. Hudziak Józef
  168. Kadela Bolesław
  169. Kapuściński Franciszek
  170. Kurowski Józef
  171. Korzeniowski Wiesław
  172. Łochmańczyk Marian
  173. Mikuszewski Zygmunt
  174. Moskal Józef
  175. Oliwa Stefan
  176. Piątkowski Józef
  177. Potaczewka Edward
  178. Prorok Józef
  179. Rakoczy Stanisław
  180. Repeć Stanisław
  181. Salus Julian
  182. Stanaszek Czesław
  183. Sułowski Euzebiusz
  184. Studnicki Władysław
  185. Światłoń Józef
  186. Szlachetka Jan
  187. Sławiński Zbigniew
  188. Trzeciak Józef
  189. Zajda Edward
  190. Ziembla Mieczysław

Rocznik 1953

  1. Bajorek Stanisław
  2. Bochenek Eugeniusz
  3. Braś Franciszek
  4. Czepiel Alfred
  5. Dróżdż Władysław
  6. Garbień Jan
  7. Gibas Jan
  8. Górski Marian
  9. Frosztęga Zofia
  10. Frosztęga Antonina
  11. Kania Jan
  12. Kluska Anna
  13. Kozieł Stefan
  14. Koźlak Zofia
  15. Koźlak Wincenty
  16. Kucała Bolesław
  17. Kulma Jan
  18. Krzywoń Helena
  19. Łazarz Edward
  20. Malinowski Jan
  21. Moskal Edward
  22. Mirocha Julian
  23. Mistarz Stefan
  24. Mrowiec Henryk
  25. Nędza Helena
  26. Nędza Janina
  27. Olszowski Władysław
  28. Postawa Bronisław
  29. Plirzak Franciszek
  30. Profic Karol
  31. Profic Zofia
  32. Rudyj Mieczysław
  33. Skowroński Stanisław
  34. Suryło Józef
  35. Sroka Janina
  36. Starzec Zofia
  37. Szafraniec Janina
  38. Szczepaniak Józef
  39. Ścibor Stanisław
  40. Śmiłek Antonina
  41. Tyrawa Teofila
  42. Trąbka Wincenty
  43. Twardosz Irena
  44. Trzeboński Marian
  45. Wrona Józef
  46. Woźnica Zofia
  47. Wójcik Józef
  48. Zaremba Zenon
  49. Bednarz Czesław
  50. Biela Stanisław I
  51. Biela Stanisław II
  52. Bielski Bronisław
  53. Blak Jan
  54. Blak Stanisław
  55. Ćwierz Tadeusz
  56. Chorąży Antoni
  57. Chowaniec Stanisław
  58. Domanus Paweł
  59. Dyba Teofil
  60. Folarko Zygmunt
  61. Flig Julian
  62. Franczak Tadeusz
  63. Gałka Stanisław
  64. Garbień Stefan
  65. Górka Czesław
  66. Hajor Stanisław
  67. Kaleta Michał
  68. Kaźmierczak Stanisław
  69. Kisielewski Antoni
  70. Klemp Stefan
  71. Kosek Stefan
  72. Król Jan
  73. Kuchta Stanisław
  74. Kupiec Józef
  75. Kutrzeba Marian
  76. Leniartek Krzysztof
  77. Łapa Jan
  78. Maniecki Marian
  79. Mól Zbigniew
  80. Ogarek Władysław
  81. Oliwa Stefan
  82. Pasternak Kazimierz
  83. Sala Jan
  84. Sroka Józef
  85. Stokłosa Stanisław
  86. Stręk Józef
  87. Śliwa Józef
  88. Śliwa Władysław
  89. Ślusarczyk Jan
  90. Świrczyński Roman
  91. Ulman Tadeusz
  92. Urbaniec Zdzisław
  93. Węgrzyn Kazimierz
  94. Włoch Stanisław
  95. Zorowski Stanisław
  96. Złowski Jan

Rocznik 1954

  1. Aleksandrowicz Stanisław
  2. Biela Jan
  3. Biela Józef
  4. Cora Czesław
  5. Chrobak Helena
  6. Dokupil Franciszek
  7. Dróżdż Antonina
  8. Fijoł Franciszek
  9. Fus Augustyna
  10. Garbień Stanisław
  11. Guśpiel Stefan
  12. Kania Eugeniusz
  13. Koperek Włodzimierz
  14. Moskal Józef
  15. Moskal Stanisław
  16. Norek Marian
  17. Piechota Franciszek
  18. Piwowarczyk Stanisław
  19. Ryś Tadeusz
  20. Spyrka Franciszek
  21. Stoch Józef
  22. Stoch Władysław
  23. Starzec Jan
  24. Światłoń Tadeusz
  25. Świętalski Piotr
  26. Szczepaniak Jan
  27. Szczurek Roman
  28. Tyrpa Henryk
  29. Ziembla Józef
  30. Piechota Władysław
  31. Baraniec Mieczysław
  32. Dobrowolski Jan
  33. Flaga Stefan
  34. Fliśniak Maria
  35. Grochal Kazimierz
  36. Gunia Józef
  37. Jamróz Alfreda
  38. Judasz Adam
  39. Kołodziejczyk Jan
  40. Korczak Czesław
  41. Król Stanisław
  42. Krupa Władysław
  43. Krzywoń Zbigniew
  44. Machajski Kazimierz
  45. Malina Józef
  46. Miętka Jan
  47. Moskal Józef
  48. Pochytel Franciszek
  49. Piątek Benedykt
  50. Piątek Zofia
  51. Piątkowski Stefan
  52. Piechota Stanisław
  53. Plaszczak Stanisław
  54. Podgórski Waldemar
  55. Portka Tadeusz
  56. Skałka Jan
  57. Sroka Janina
  58. Starzec Barbara
  59. Starzec Tekla
  60. Stasiak Marian
  61. Twardosz Jan
  62. Tyrawa Jan
  63. Bargieł Tadeusz
  64. Adamkiewicz Władysław
  65. Bargieł Julian
  66. Bochenek Roman
  67. Boczkaj Józefa
  68. Duda Jan
  69. Fus Tadeusz
  70. Goryl Albin
  71. Jeż Aleksander
  72. Kaźmierczak Stanisław
  73. Król Kazimierz
  74. Kukała Józef
  75. Łapa Stanisław
  76. Misior Janusz
  77. Niżniak Stanisław
  78. Pająk Edward
  79. Pawlik Stanisław
  80. Piwowar Henryk
  81. Poparda Franciszek
  82. Poskróbek Ryszard
  83. Salus Władysław
  84. Sobczak Józef
  85. Sobczak Stanisław
  86. Sroka Stefan
  87. Światłoń Józef
  88. Światłoń Maria
  89. Turek Stefania
  90. Ulmaniec Stanisław
  91. Wrona Anna
  92. Zaręba Lucjan
  93. Biala Julian
  94. Ball Jerzy
  95. Bargieł Roman
  96. Bernecki Władysław
  97. Cora Kazimierz
  98. Flaga Stefan
  99. Francuziak Julian
  100. Głuc Jan
  101. Kaleta Marian
  102. Kamyczek Franciszek
  103. Karasiński Aleksander
  104. Kruźlak Stanisław
  105. Malina Józef
  106. Latoń Jan
  107. Łabędź Jan
  108. Łacny Stanisław
  109. Łypik Andrzej
  110. Migo Stanisław
  111. Mochol Ryszard
  112. Młynarczyk Feliks
  113. Moskal Marian
  114. Pająk Jerzy
  115. Potaszek Mieczysław
  116. Stanek Marian
  117. Śmiłek Julian
  118. Trąbka Józef
  119. Trzaska Waldemar
  120. Urbanik Stanisław
  121. Zawadzki Feliks
  122. Ziembla Stanisław
  123. Zaremba Zbigniew
  124. Żaba Jan
  125. Woźniak Andrzej

 

Absolwenci z lat 1955 - 1963:

Rocznik 1955

  1. Cichoń Józef
  2. Ciaputa Józef
  3. Chwała Julian
  4. Fus Tadeusz
  5. Galas Aleksy
  6. Grzywacz Julian
  7. Jończyk Władysław
  8. Jamróz Jan
  9. Koźlak Maria
  10. Królik Tadeusz
  11. Królik Michał
  12. Kuchta Stanisław
  13. Madej Włodzimierz
  14. Niemiec Marian
  15. Ostafin Marian
  16. Ocetkiewicz Józef
  17. Piątek Czesław
  18. Piotrowski Jerzy
  19. Płatek Stanisława
  20. Ptak Józef
  21. Skupień Józef
  22. Spórna Stanisław
  23. Ślusarczyk Władysław
  24. Szlachetka Zdzisław
  25. Światłoń Julian
  26. Światłoń Zygmunt
  27. Tyrpa Kazimierz
  28. Wątor Józef
  29. Włoch Stanisław
  30. Zając Władysław
  31. Zając Jan
  32. Targosz Tadeusz
  33. Śliwa Józef
  34. Stręk Józef
  35. Bochenek Franciszek
  36. Burdek Roman
  37. Burek Bolesław
  38. Chrast Jan
  39. Cora Stanisław
  40. Burek Julian
  41. Golonka Stefan
  42. Kacańda Bronisław
  43. Kacańda Władysław
  44. Kurowski Julian
  45. Liszka Franciszek
  46. Łapa Józef
  47. Łazarczyk Stanisław
  48. Małachowski Stanisław
  49. Matulski Stanisław
  50. Midecki Stanisław
  51. Nędza Józef
  52. Oliwa Józef
  53. Oliwa Władysław
  54. Pieronkiewicz Jan
  55. Pocielej Antoni
  56. Pyrtek Władysław
  57. Radoń Antoni
  58. Radoń Józef
  59. Stręk Józef
  60. Reęk Roman
  61. Szlachetka Władysław
  62. Ślusarz Władysław
  63. Tekiely Władysław
  64. Turek Zygmunt
  65. Ziembla Jan
  66. Ziemianin Marta
  67. Żak Kazimierz
  68. Bernecka Zofia
  69. Boczkaj Józef
  70. Czarnota Józef
  71. Fujak Franciszek
  72. Jończyk Józef
  73. Karelus Franciszek
  74. Kaźmierczak Czesław
  75. Kosek Augustyn
  76. Koźlak Stanisław I
  77. Krzywoń Anna
  78. Krzywoń Genowefa
  79. Lenik Antoni
  80. Lepiarz Kazimierz
  81. Liszka Stanisław
  82. Matlak Władysław
  83. Mirek Antoni
  84. Ostafin Jan
  85. Pałus Czesław
  86. Pałus Jan
  87. Płachta Józef
  88. Piech Franciszek
  89. Piechota Stanisław
  90. Pułka Stanisław
  91. Serafin Antoni
  92. Siekierka Józef
  93. Stręk Andrzej
  94. Świerk Władysław
  95. Śmiłek Adam
  96. Szwed Franciszek
  97. Strzelec Michał
  98. Szarlej Michał
  99. Madej Adam
  100. Koźlak Stanisław II
  101. Woźnica Stanisław
  102. Bargieł Jan
  103. Gibała Jan
  104. Górka Stanisław
  105. Hyży Stanisław
  106. Jamróz Józef
  107. Jeż Jan
  108. Jędrzejowski Józef
  109. Kulka Stanisław
  110. Różański Andrzej
  111. Skowronek Krystyna
  112. Starzec Władysława
  113. Światłoń Władysław
  114. Tafel Kazimiera
  115. Woźnica Irena
  116. Baran Stanisław
  117. Czopek Józef
  118. Frosztęga Józef
  119. Głowacz Józef
  120. Gibała Stanisław
  121. Kaim Stanisław
  122. Kaleta Kazimierz
  123. Klimas Józef
  124. Kościelniak Stanisław
  125. Kudas Marian
  126. Kręcichwast Stanisław
  127. Bolończyk Jan
  128. Poloński Stanisław
  129. Rozwadowski Stanisław
  130. Skrzeczek Julian
  131. Stoch Zbigniew
  132. Śmiłek Jan

Rocznik 1956

  1. Bartyzel Edward
  2. Batko Edward
  3. Bobola Józef
  4. Cieślak Jan
  5. Czekaj Jerzy
  6. Franczak Jan
  7. Gędźba Marian
  8. Hyrlicki Stefan
  9. Janeczek Zdzisław
  10. Kaim Edward
  11. Kawczak Franciszek
  12. Kielian Bolesław
  13. Latoń Roman
  14. Limanówka Bronisław
  15. Młynarczyk Bronisław
  16. Oliwa Stanisław
  17. Opyd Jan
  18. Pająk Antoni
  19. Postawa Kazimierz
  20. Przeworski Władysław
  21. Rokicki Stanisław
  22. Ryś Józef
  23. Sroka Mieczysław
  24. Starzec Eugeniusz
  25. Styrylski Piotr
  26. Swijas Władysław
  27. Szot Stanisław
  28. Ulmaniec Marian
  29. Water Jan
  30. Winek Jan
  31. Ziembla Stanisław
  32. Ziemla Stanisław
  33. Biszczanin Bogusław
  34. Bani Józef
  35. Cebula Władysław
  36. Czerpak Stanisław
  37. Dzik Józef
  38. Grzesiek Stefan
  39. Hyży Antoni
  40. Jaworski Jerzy
  41. Kołodziejczyk Czesław
  42. Kluska Adam
  43. Krzywoń Tadeusz
  44. Lichoń Stanisław
  45. Majda Jan
  46. Macierz Maciej
  47. Mleczko Andrzej
  48. Mucha Marian
  49. Mrowca Franciszek
  50. Nowak Edward
  51. Nitoń Stanisław
  52. Ostafin Józef
  53. Piątek Józef
  54. Piwowarczyk Stanisław
  55. Popiel Ryszard
  56. Przeklasa Józef
  57. Rogowiec Jan
  58. Sentyrz Jan
  59. Skrzeczyk Mieczysław
  60. Śliwa Jan
  61. Śmietana Józef
  62. Szewczyk Józef
  63. Sraga Roman
  64. Trusiński Marian
  65. Temple Marian
  66. Wiercioch Stanisław
  67. Wierzba Ryszard
  68. Wiśnicz Jakub
  69. Woźnica Bronisław
  70. Żuławiński Jerzy
  71. Blak Zofia
  72. Blak Władysław
  73. Blak Włodzimierz
  74. Biela Eugeniusz
  75. Biela Stanisław
  76. Biernatek Jerzy
  77. Bysina Mieczysław
  78. Braś Józef
  79. Galus Władysław
  80. Golonka Antoni
  81. Jamka Zdzisław
  82. Jantos Julian
  83. Jończyk Bolesław
  84. Kasiarz Jan
  85. Kaleta Stefan
  86. Karski Marian
  87. Kocańda Józef
  88. Kocańda Władysław
  89. Kiszka Adam
  90. Godzik Józef
  91. Król Józef
  92. Krupa Mieczysław
  93. Krzywoń Jan
  94. Latoń Jan
  95. Moskal Karol
  96. Salus Stanisław
  97. Szczurek Jan
  98. Starzec Marian
  99. Starzec Władysław
  100. Stachura Jakub
  101. Sławiński Stanisław
  102. Starzec Henryk
  103. Światłoń Henryk
  104. Twardosz Stefan
  105. Zaręba Leszek
  106. Ziembla Stanisław
  107. Bartyzel Tadeusz
  108. Biela Roman
  109. Długosz Władysław
  110. Jaśkowiec Antoni
  111. Kłyś Karol
  112. Kowal Aleksander
  113. Kołodziejczyk Jan
  114. Kowalski Kazimierz
  115. Kostuch Adolf
  116. Kuchnik Władysław
  117. Krzysztofiak Jan
  118. Migdał Apolinary
  119. Nowak Stanisław
  120. Pleń Stanisław
  121. Pocielej Karol
  122. Pocielej Michał
  123. Róg Mieczysław
  124. Trojanowski Stanisław

Rocznik 1957

  1. Antkiewicz Kazimierz
  2. Birkowski Kazimierz
  3. Fudali Marian
  4. Groń Edward
  5. Grabowski Tadeusz
  6. Chmiel Bolesław
  7. Kramarczyk Józef
  8. Lis Stanisław
  9. Łabuz Zygmunt
  10. Łapa Tadeusz
  11. Łętocha Bronisław
  12. Moskal Bronisław
  13. Piotrowicz Władysław
  14. Ryłko Tadeusz
  15. Sroka Eugeniusz
  16. Śliwa Antoni
  17. Szlachetka Jan
  18. Tondera Bronisław
  19. Wosik Władysław
  20. Zając Mieczysław
  21. Wątor Andrzej
  22. Urbaniec Józef
  23. Cikała Kazimierz
  24. Domiter Jan
  25. Dziedzic Kazimierz
  26. Fajto Jan
  27. Kołodziejczyk Jan
  28. Kozik Stanisław
  29. Kowalczyk Feliks
  30. Kózka Józef
  31. Łabędź Tadeusz
  32. Małek Lucjan
  33. Mazurczyk Piotr
  34. Miniur Józef
  35. Młynarczy Piotr
  36. Odrowąż Stanisław
  37. Pałka Edward
  38. Swachta Władysław
  39. Tylko Adam
  40. Wójtkowicz Stanisław
  41. Wyka Stanisław
  42. Żur Sebastian
  43. Bobola Bolesław
  44. Cholewa Marian
  45. Daniel Zdzisław
  46. Data Aleksander
  47. Galus Marian
  48. Giemza Stanisław
  49. Jurkiewicz Paweł
  50. Kuchta Stanisław
  51. Lenda Kazimierz
  52. Leśniak Jan
  53. Matuła Antoni
  54. Moskal Stanisław
  55. Mirek Stanisław
  56. Olszowski Mieczysław
  57. Sadzikowski Józef
  58. Stańczyk Eugeniusz
  59. Staszczyk Tadeusz
  60. Wąsowicz Jan
  61. Książek Michał
  62. Biela Stanisław
  63. Budzoń Marian
  64. Klejdysz Józef
  65. Marcisz Józef
  66. Olszowski Marian
  67. Osika Władysław
  68. Piwowarczyk Emil
  69. Piwowarczyk Czesław
  70. Róg Franciszek
  71. Solawa Stanisław
  72. Starzec Stefan
  73. Szostak Tadeusz
  74. Szatan Franciszek
  75. Strzelec Stanisław
  76. Światłoń Józef
  77. Świerczyński Tadeusz
  78. Trzeciak Roman
  79. Wołek Mieczysław
  80. Wiej Franciszek

Rocznik 1958

  1. Biela Stanisław
  2. Bogdał Jan
  3. Braś Józef
  4. Cygal Adolf
  5. Chrapek Franciszek
  6. Czepiel Jan
  7. Kania Jan
  8. Koźlak Eugeniusz
  9. Koźlak Julian
  10. Kurowski Stanisław
  11. Kutrzeba Marian
  12. Lisowski Adam
  13. Magiera Stanisław
  14. Matulski Kazimierz
  15. Matuła Stefan
  16. Miętka Józef
  17. Moskal Józef
  18. Moskal Zygmunt
  19. Nędza Marian
  20. Piechota Stanisław
  21. Pieronkowicz Julian
  22. Podoba Jan
  23. Rusek Czesław
  24. Sadzik Kazimierz
  25. Siedleczka Eugeniusz
  26. Woźnica Irena
  27. Ziembla Jan
  28. Ziembla Józef

Rocznik 1959

  1. Bryja Juliusz
  2. Dziedzic Mieczysław
  3. Gach Edward
  4. Golba Tadeusz
  5. Janicki Kazimierz
  6. Janusz Stanisław
  7. Kołodziej Feliks
  8. Kubowicz Bronisław
  9. Mróz Antoni
  10. Nowak Stanisław
  11. Paduch Franciszek
  12. Pres Władysław
  13. Rospond Józef
  14. Sałacik Franciszek
  15. Skotniczny Roman
  16. Swaltek Władysław
  17. Wojtaszek Franciszek
  18. Adamczyk Adolf
  19. Białożyt Jan
  20. Bańkosz Tadeusz
  21. Bylina Paweł
  22. Drogoś Eugeniusz
  23. Garbień Jan
  24. Hołyst Robert
  25. Janczy Andrzej
  26. Łukasik Stanisław
  27. Machowski Jan
  28. Michnik Stanisław
  29. Nowak Kazimierz
  30. Orlik Stanisław
  31. Oskwarek Jan
  32. Prokop Stanisław
  33. Razowski Mieczysław
  34. Szczurek Stanisław
  35. Szymoniak Władysław
  36. Wcisło Jan
  37. Woźniak Władysław
  38. Wyczesany Mieczysław
  39. Kalicki Antoni

Rocznik 1960

  1. Brydniak Kazimierz
  2. Bryła Edward
  3. Dobosz Zygmunt
  4. Dróżdż Wacław
  5. Gondek Marian
  6. Gubała Stanisław
  7. Horak Krzysztof
  8. Janowiak Florian
  9. Karpierz Józef
  10. Kubiński Eugeniusz
  11. Kulig Karol
  12. Machna Zbigniew
  13. Madura Teodor
  14. Noga Bolesław
  15. Nowaski Marian
  16. Podkul Józef
  17. Ryś Ryszard
  18. Stachowicz Jan
  19. Śmigla Błażej
  20. Tabor Antoni
  21. Żaba Józef
  22. Badura Stanisław
  23. Cieplak Antoni
  24. Dworek Józef
  25. Grzywna Jan
  26. Gurazdowski Leszek
  27. Kamiński Jan
  28. Kopiel Tadeusz
  29. Luberda Józef
  30. Malina Tadeusz
  31. Niemczura Stanisław
  32. Piegza Stanisław
  33. Rydz Marian
  34. Salawa Stefan
  35. Skoczylaz Jan
  36. Szurlej Stanisław
  37. Wątor Andrzej
  38. Wetula Władysław
  39. Wielguz Jan
  40. Zadora Czesław
  41. Zamojski Franciszek
  42. Kamieński Andrzej
  43. Biela Władysław
  44. Garbień Stefan
  45. Gaweł Marian
  46. Gogólski Tadeusz
  47. Górka Zbigniew
  48. Jończyk Józef
  49. Koźlak Jan
  50. Król Julian
  51. Kwaśny Roman
  52. Latoń Stanisław
  53. Lenart Stanisław
  54. Leśniak Stanisław
  55. Lisowski Stanisław
  56. Marcisz Tadeusz
  57. Maślanka Zbigniew
  58. Moskal Czesław
  59. Oliwa Jan
  60. Osiecki Stanisław
  61. Piegza Józef
  62. Postawa Michał
  63. Postawa Stanisław
  64. Ryś Jan
  65. Setla Józef
  66. Sroka Jan
  67. Stokłosa Jan
  68. Ślusarz Stanisław
  69. Śmiłek Adam
  70. Światłoń Józef
  71. Twardosz Ludwik
  72. Tyrawa Stanisław
  73. Wątor Tadeusz
  74. Zawada Józef

Rocznik 1961

  1. Adamek Zdzisław
  2. Bełko Józef
  3. Borony Antoni
  4. Filipek Wojciech
  5. Bylica Adam
  6. Gut Marian
  7. Hodurek Edward
  8. Karcz Edward
  9. Kuc Jan I
  10. Kuc Jan II
  11. Majda Stanisław
  12. Mirek Edward
  13. Mucha Jan
  14. Orzechowski Edward
  15. Osiecki Władysław
  16. Pindela Andrzej
  17. Piotrowicz Marian
  18. Szklarz Edward
  19. Walinek Antoni
  20. Widomski Marian
  21. Zawalona Tadeusz
  22. Żyła Józef
  23. Krzywoń Stanisław
  24. Babiarz Piotr
  25. Baran Stefan
  26. Bylina Edwin
  27. Chodorowski Antoni
  28. Chmielowski Kazimierz
  29. Gierat Marian
  30. Jasiurkowski Józef
  31. Kania Józef
  32. Kasperek Andrzej
  33. Knapczyk Jan
  34. Kupidło Józef
  35. Martyka Marian
  36. Nawieśniak Alfred
  37. Pacek Jan
  38. Piechota Franciszek
  39. Pobożniak Bronisław
  40. Sołtys Jan
  41. Śmietana Franciszek
  42. Tatka Jerzy
  43. Woźniak Franciszek
  44. Zając Zbigniew
  45. Regulski Marian
  46. Bargieł Józef
  47. Biela Jan
  48. Bylica Jan
  49. Dyrda Józef
  50. Frosztęga Jan
  51. Garbień Tadeusz
  52. Górnik Stanisław
  53. Hołuj Józef
  54. Jamróz Mieczysław
  55. Jończyk Marian
  56. Kaleta Ferdynand
  57. Kołodziejczyk Kazimierz
  58. Konik Bolesław
  59. Koźlak Józef
  60. Kuchta Józef
  61. Moskal Jan
  62. Obłasa Franciszek
  63. Ostafin Stanisław
  64. Ostafin Zenon
  65. Postawa Henryk
  66. Poskrubek Stanisław
  67. Sroka Adam
  68. Sroka Stanisław
  69. Stręk Stanisław
  70. Światłoń Franciszek
  71. Światłoń Wacław
  72. Świerk Franciszek
  73. Urbaniec Stanisław
  74. Wójcik Jan
  75. Wróbel Jan
  76. Bęk Jan
  77. Biela Józef
  78. Jończyk Andrzej
  79. Łężniak Bronisław
  80. Malina Jan
  81. Mentel Karol
  82. Sobczak Franciszek
  83. Sproski Krzysztof
  84. Sprysak Kazimierz
  85. Safraniec Mieczysław
  86. Mielecki Jan

Rocznik 1962

  1. Braś Jan
  2. Cora Henryk
  3. Czaicki Roman
  4. Firek Jan
  5. Firek Tadeusz
  6. Garbień Józef
  7. Kasprzy Jan
  8. Karcz Wiesław
  9. Kaczmarczyk Józef
  10. Lachowicz Maciej
  11. Lipiński Adam
  12. Madej Jan
  13. Rubacha Tadeusz
  14. Sarka Czesław
  15. Sołtys Michał
  16. Śliwiński Bolesław
  17. Ślusarczyk Wiesław
  18. Toporkiew Władysław
  19. Traczyk Jerzy
  20. Wilk Tadeusz
  21. Ulman Edward
  22. Chobrzyński Seweryn
  23. Juczakiewicz Stanisław
  24. Kasprzycki Kazimierz
  25. Kowali Stefan
  26. Koziński Ryszard
  27. Kowalczyk Adolf
  28. Małek Tadeusz
  29. Małota Stanisław
  30. Muniak Wojciech
  31. Paluszek Zbigniew
  32. Pieprzyk Henryk
  33. Ryś Julian
  34. Sala Ryszard
  35. Syposz Tadeusz
  36. Szymoniak Tadeusz
  37. Ślęczka Władysław
  38. Tobak Józef
  39. Tokarz Tadeusz
  40. Wiertelczyk Józef
  41. Wyciosany Jan
  42. Zapała Stanisław
  43. Bartosz Edward
  44. Bednarczyk Czesław
  45. Betlej Kazimierz
  46. Biela Zygmunt
  47. Bochenek Kazimierz
  48. Boczkaja Jan
  49. Dyduła Stanisław
  50. Flaga Jan
  51. Frączek Józef
  52. Gunia Józef
  53. Kania Józef
  54. Konik Zbigniew
  55. Kozieł Roman
  56. Król Adam
  57. Kurowski Stanisław
  58. Madej Zenon
  59. Magiera Stanisław
  60. Marek Edward
  61. Marszałek Antoni
  62. Marszałek Jan
  63. Michalski Jan
  64. Motor Jan
  65. Osiecki Jan
  66. Piegza Bolesław
  67. Piegza Stanisław
  68. Pieronkiewicz Stefan
  69. Pieronkiewicz Tadeusz
  70. Szczepaniak Stanisław
  71. Szczurek Adam
  72. Światłoń Stanisław
  73. Wołek Stanisław
  74. Ziembla Kazimierz

Rocznik 1963

  • Bednarz Marian
  • Budyś Kazimierz
  • Ciembronowicz Józef
  • Fornalik Kazimierz
  • Garlicki Michał
  • Gołda Andrzej
  • Gromala Andrzej
  • Kalemba Józef
  • Kaźmierczak Stanisław
  • Klemensiewicz Tadeusz
  • Kwinta Leszek
  • Malina Józef
  • Muniak Józef
  • Ostafin Wojciech
  • Ożóg Kazimierz
  • Paryła Stanisław
  • Radoń Jan
  • Smok Jan
  • Sowa Jan
  • Szlachetka Jan
  • Targasz Stanisław
  • Tylecki Stanisław
  • Wojańczak Stanisław
  • Wójcik Grzegorz
  • Zaszczudłowicz Władysław
  • Baran Władysław
  • Bargieł Adam
  • Biela Stanisław
  • Blak Jan
  • Błachu Jan
  • Chrobak Jan
  • Flejtuch Adam
  • Francuziak Ryszard
  • Fus Leszek
  • Jończyk Marian
  • Kaleta Jan
  • Kania Józef
  • Konik Julian
  • Kowenicki Jacek
  • Król Marian
  • Krupa Ryszard
  • Maślanka Stanisław
  • Matulski Zbigniew
  • Matuła Roman
  • Moskal Jan
  • Nędza Stanisław
  • Piątkowski Zdzisław
  • Piech Józef
  • Piwowarski Kazimierz
  • Stręk Ryszard
  • Ślusarz Mieczysław
  • Turek Czesław
  • Twardosz Stanisław
  • Zając Józef I
  • Zając Józef II
  • Zawada Józef
  • Zawada Stanisław
  • Żak Adam
  • Bielski Władysław
  • Cygan Stefan
  • Cymerkiewicz Józef
  • Góralik Kazimierz
  • Jankiewicz władysław
  • Jędrzejowski Kazimierz
  • Kaleta Władysław
  • Kaszowski Edward
  • Kozak Jan
  • Lechowicz Ludwik
  • Łyżczarz Władysław
  • Orzechowski Franciszek
  • Oskwarek Józef
  • Pagórski Stanisław
  • Sala Kazimierz
  • Pitala Leszek
  • Światłoń Wiesław
  • Szczygieł Stanisław
  • Terefenko Stanisław
  • Zadora Jacek
  • Wetula Adam
  • Wróblewski Władysław
  • Żak Marian
  • Zuławski Włodzimierz
  • Rocznik 1955

    1. Cichoń Józef
    2. Ciaputa Józef
    3. Chwała Julian
    4. Fus Tadeusz
    5. Galas Aleksy
    6. Grzywacz Julian
    7. Jończyk Władysław
    8. Jamróz Jan
    9. Koźlak Maria
    10. Królik Tadeusz
    11. Królik Michał
    12. Kuchta Stanisław
    13. Madej Włodzimierz
    14. Niemiec Marian
    15. Ostafin Marian
    16. Ocetkiewicz Józef
    17. Piątek Czesław
    18. Piotrowski Jerzy
    19. Płatek Stanisława
    20. Ptak Józef
    21. Skupień Józef
    22. Spórna Stanisław
    23. Ślusarczyk Władysław
    24. Szlachetka Zdzisław
    25. Światłoń Julian
    26. Światłoń Zygmunt
    27. Tyrpa Kazimierz
    28. Wątor Józef
    29. Włoch Stanisław
    30. Zając Władysław
    31. Zając Jan
    32. Targosz Tadeusz
    33. Śliwa Józef
    34. Stręk Józef
    35. Bochenek Franciszek
    36. Burdek Roman
    37. Burek Bolesław
    38. Chrast Jan
    39. Cora Stanisław
    40. Burek Julian
    41. Golonka Stefan
    42. Kacańda Bronisław
    43. Kacańda Władysław
    44. Kurowski Julian
    45. Liszka Franciszek
    46. Łapa Józef
    47. Łazarczyk Stanisław
    48. Małachowski Stanisław
    49. Matulski Stanisław
    50. Midecki Stanisław
    51. Nędza Józef
    52. Oliwa Józef
    53. Oliwa Władysław
    54. Pieronkiewicz Jan
    55. Pocielej Antoni
    56. Pyrtek Władysław
    57. Radoń Antoni
    58. Radoń Józef
    59. Stręk Józef
    60. Reęk Roman
    61. Szlachetka Władysław
    62. Ślusarz Władysław
    63. Tekiely Władysław
    64. Turek Zygmunt
    65. Ziembla Jan
    66. Ziemianin Marta
    67. Żak Kazimierz
    68. Bernecka Zofia
    69. Boczkaj Józef
    70. Czarnota Józef
    71. Fujak Franciszek
    72. Jończyk Józef
    73. Karelus Franciszek
    74. Kaźmierczak Czesław
    75. Kosek Augustyn
    76. Koźlak Stanisław I
    77. Krzywoń Anna
    78. Krzywoń Genowefa
    79. Lenik Antoni
    80. Lepiarz Kazimierz
    81. Liszka Stanisław
    82. Matlak Władysław
    83. Mirek Antoni
    84. Ostafin Jan
    85. Pałus Czesław
    86. Pałus Jan
    87. Płachta Józef
    88. Piech Franciszek
    89. Piechota Stanisław
    90. Pułka Stanisław
    91. Serafin Antoni
    92. Siekierka Józef
    93. Stręk Andrzej
    94. Świerk Władysław
    95. Śmiłek Adam
    96. Szwed Franciszek
    97. Strzelec Michał
    98. Szarlej Michał
    99. Madej Adam
    100. Koźlak Stanisław II
    101. Woźnica Stanisław
    102. Bargieł Jan
    103. Gibała Jan
    104. Górka Stanisław
    105. Hyży Stanisław
    106. Jamróz Józef
    107. Jeż Jan
    108. Jędrzejowski Józef
    109. Kulka Stanisław
    110. Różański Andrzej
    111. Skowronek Krystyna
    112. Starzec Władysława
    113. Światłoń Władysław
    114. Tafel Kazimiera
    115. Woźnica Irena
    116. Baran Stanisław
    117. Czopek Józef
    118. Frosztęga Józef
    119. Głowacz Józef
    120. Gibała Stanisław
    121. Kaim Stanisław
    122. Kaleta Kazimierz
    123. Klimas Józef
    124. Kościelniak Stanisław
    125. Kudas Marian
    126. Kręcichwast Stanisław
    127. Bolończyk Jan
    128. Poloński Stanisław
    129. Rozwadowski Stanisław
    130. Skrzeczek Julian
    131. Stoch Zbigniew
    132. Śmiłek Jan

    Rocznik 1956

  • Bartyzel Edward
  • Batko Edward
  • Bobola Józef
  • Cieślak Jan
  • Czekaj Jerzy
  • Franczak Jan
  • Gędźba Marian
  • Hyrlicki Stefan
  • Janeczek Zdzisław
  • Kaim Edward
  • Kawczak Franciszek
  • Kielian Bolesław
  • Latoń Roman
  • Limanówka Bronisław
  • Młynarczyk Bronisław
  • Oliwa Stanisław
  • Opyd Jan
  • Pająk Antoni
  • Postawa Kazimierz
  • Przeworski Władysław
  • Rokicki Stanisław
  • Ryś Józef
  • Sroka Mieczysław
  • Starzec Eugeniusz
  • Styrylski Piotr
  • Swijas Władysław
  • Szot Stanisław
  • Ulmaniec Marian
  • Water Jan
  • Winek Jan
  • Ziembla Stanisław
  • Ziemla Stanisław
  • Biszczanin Bogusław
  • Bani Józef
  • Cebula Władysław
  • Czerpak Stanisław
  • Dzik Józef
  • Grzesiek Stefan
  • Hyży Antoni
  • Jaworski Jerzy
  • Kołodziejczyk Czesław
  • Kluska Adam
  • Krzywoń Tadeusz
  • Lichoń Stanisław
  • Majda Jan
  • Macierz Maciej
  • Mleczko Andrzej
  • Mucha Marian
  • Mrowca Franciszek
  • Nowak Edward
  • Nitoń Stanisław
  • Ostafin Józef
  • Piątek Józef
  • Piwowarczyk Stanisław
  • Popiel Ryszard
  • Przeklasa Józef
  • Rogowiec Jan
  • Sentyrz Jan
  • Skrzeczyk Mieczysław
  • Śliwa Jan
  • Śmietana Józef
  • Szewczyk Józef
  • Sraga Roman
  • Trusiński Marian
  • Temple Marian
  • Wiercioch Stanisław
  • Wierzba Ryszard
  • Wiśnicz Jakub
  • Woźnica Bronisław
  • Żuławiński Jerzy
  • Blak Zofia
  • Blak Władysław
  • Blak Włodzimierz
  • Biela Eugeniusz
  • Biela Stanisław
  • Biernatek Jerzy
  • Bysina Mieczysław
  • Braś Józef
  • Galus Władysław
  • Golonka Antoni
  • Jamka Zdzisław
  • Jantos Julian
  • Jończyk Bolesław
  • Kasiarz Jan
  • Kaleta Stefan
  • Karski Marian
  • Kocańda Józef
  • Kocańda Władysław
  • Kiszka Adam
  • Godzik Józef
  • Król Józef
  • Krupa Mieczysław
  • Krzywoń Jan
  • Latoń Jan
  • Moskal Karol
  • Salus Stanisław
  • Szczurek Jan
  • Starzec Marian
  • Starzec Władysław
  • Stachura Jakub
  • Sławiński Stanisław
  • Starzec Henryk
  • Światłoń Henryk
  • Twardosz Stefan
  • Zaręba Leszek
  • Ziembla Stanisław
  • Bartyzel Tadeusz
  • Biela Roman
  • Długosz Władysław
  • Jaśkowiec Antoni
  • Kłyś Karol
  • Kowal Aleksander
  • Kołodziejczyk Jan
  • Kowalski Kazimierz
  • Kostuch Adolf
  • Kuchnik Władysław
  • Krzysztofiak Jan
  • Migdał Apolinary
  • Nowak Stanisław
  • Pleń Stanisław
  • Pocielej Karol
  • Pocielej Michał
  • Róg Mieczysław
  • Trojanowski Stanisław

  • Rocznik 1957

  • Antkiewicz Kazimierz
  • Birkowski Kazimierz
  • Fudali Marian
  • Groń Edward
  • Grabowski Tadeusz
  • Chmiel Bolesław
  • Kramarczyk Józef
  • Lis Stanisław
  • Łabuz Zygmunt
  • Łapa Tadeusz
  • Łętocha Bronisław
  • Moskal Bronisław
  • Piotrowicz Władysław
  • Ryłko Tadeusz
  • Sroka Eugeniusz
  • Śliwa Antoni
  • Szlachetka Jan
  • Tondera Bronisław
  • Wosik Władysław
  • Zając Mieczysław
  • Wątor Andrzej
  • Urbaniec Józef
  • Cikała Kazimierz
  • Domiter Jan
  • Dziedzic Kazimierz
  • Fajto Jan
  • Kołodziejczyk Jan
  • Kozik Stanisław
  • Kowalczyk Feliks
  • Kózka Józef
  • Łabędź Tadeusz
  • Małek Lucjan
  • Mazurczyk Piotr
  • Miniur Józef
  • Młynarczy Piotr
  • Odrowąż Stanisław
  • Pałka Edward
  • Swachta Władysław
  • Tylko Adam
  • Wójtkowicz Stanisław
  • Wyka Stanisław
  • Żur Sebastian
  • Bobola Bolesław
  • Cholewa Marian
  • Daniel Zdzisław
  • Data Aleksander
  • Galus Marian
  • Giemza Stanisław
  • Jurkiewicz Paweł
  • Kuchta Stanisław
  • Lenda Kazimierz
  • Leśniak Jan
  • Matuła Antoni
  • Moskal Stanisław
  • Mirek Stanisław
  • Olszowski Mieczysław
  • Sadzikowski Józef
  • Stańczyk Eugeniusz
  • Staszczyk Tadeusz
  • Wąsowicz Jan
  • Książek Michał
  • Biela Stanisław
  • Budzoń Marian
  • Klejdysz Józef
  • Marcisz Józef
  • Olszowski Marian
  • Osika Władysław
  • Piwowarczyk Emil
  • Piwowarczyk Czesław
  • Róg Franciszek
  • Solawa Stanisław
  • Starzec Stefan
  • Szostak Tadeusz
  • Szatan Franciszek
  • Strzelec Stanisław
  • Światłoń Józef
  • Świerczyński Tadeusz
  • Trzeciak Roman
  • Wołek Mieczysław
  • Wiej Franciszek

  • Rocznik 1958

    1. Biela Stanisław
    2. Bogdał Jan
    3. Braś Józef
    4. Cygal Adolf
    5. Chrapek Franciszek
    6. Czepiel Jan
    7. Kania Jan
    8. Koźlak Eugeniusz
    9. Koźlak Julian
    10. Kurowski Stanisław
    11. Kutrzeba Marian
    12. Lisowski Adam
    13. Magiera Stanisław
    14. Matulski Kazimierz
    15. Matuła Stefan
    16. Miętka Józef
    17. Moskal Józef
    18. Moskal Zygmunt
    19. Nędza Marian
    20. Piechota Stanisław
    21. Pieronkowicz Julian
    22. Podoba Jan
    23. Rusek Czesław
    24. Sadzik Kazimierz
    25. Siedleczka Eugeniusz
    26. Woźnica Irena
    27. Ziembla Jan
    28. Ziembla Józef

    Rocznik 1959

    1. Bryja Juliusz
    2. Dziedzic Mieczysław
    3. Gach Edward
    4. Golba Tadeusz
    5. Janicki Kazimierz
    6. Janusz Stanisław
    7. Kołodziej Feliks
    8. Kubowicz Bronisław
    9. Mróz Antoni
    10. Nowak Stanisław
    11. Paduch Franciszek
    12. Pres Władysław
    13. Rospond Józef
    14. Sałacik Franciszek
    15. Skotniczny Roman
    16. Swaltek Władysław
    17. Wojtaszek Franciszek
    18. Adamczyk Adolf
    19. Białożyt Jan
    20. Bańkosz Tadeusz
    21. Bylina Paweł
    22. Drogoś Eugeniusz
    23. Garbień Jan
    24. Hołyst Robert
    25. Janczy Andrzej
    26. Łukasik Stanisław
    27. Machowski Jan
    28. Michnik Stanisław
    29. Nowak Kazimierz
    30. Orlik Stanisław
    31. Oskwarek Jan
    32. Prokop Stanisław
    33. Razowski Mieczysław
    34. Szczurek Stanisław
    35. Szymoniak Władysław
    36. Wcisło Jan
    37. Woźniak Władysław
    38. Wyczesany Mieczysław
    39. Kalicki Antoni

    Rocznik 1960

    1. Brydniak Kazimierz
    2. Bryła Edward
    3. Dobosz Zygmunt
    4. Dróżdż Wacław
    5. Gondek Marian
    6. Gubała Stanisław
    7. Horak Krzysztof
    8. Janowiak Florian
    9. Karpierz Józef
    10. Kubiński Eugeniusz
    11. Kulig Karol
    12. Machna Zbigniew
    13. Madura Teodor
    14. Noga Bolesław
    15. Nowaski Marian
    16. Podkul Józef
    17. Ryś Ryszard
    18. Stachowicz Jan
    19. Śmigla Błażej
    20. Tabor Antoni
    21. Żaba Józef
    22. Badura Stanisław
    23. Cieplak Antoni
    24. Dworek Józef
    25. Grzywna Jan
    26. Gurazdowski Leszek
    27. Kamiński Jan
    28. Kopiel Tadeusz
    29. Luberda Józef
    30. Malina Tadeusz
    31. Niemczura Stanisław
    32. Piegza Stanisław
    33. Rydz Marian
    34. Salawa Stefan
    35. Skoczylaz Jan
    36. Szurlej Stanisław
    37. Wątor Andrzej
    38. Wetula Władysław
    39. Wielguz Jan
    40. Zadora Czesław
    41. Zamojski Franciszek
    42. Kamieński Andrzej
    43. Biela Władysław
    44. Garbień Stefan
    45. Gaweł Marian
    46. Gogólski Tadeusz
    47. Górka Zbigniew
    48. Jończyk Józef
    49. Koźlak Jan
    50. Król Julian
    51. Kwaśny Roman
    52. Latoń Stanisław
    53. Lenart Stanisław
    54. Leśniak Stanisław
    55. Lisowski Stanisław
    56. Marcisz Tadeusz
    57. Maślanka Zbigniew
    58. Moskal Czesław
    59. Oliwa Jan
    60. Osiecki Stanisław
    61. Piegza Józef
    62. Postawa Michał
    63. Postawa Stanisław
    64. Ryś Jan
    65. Setla Józef
    66. Sroka Jan
    67. Stokłosa Jan
    68. Ślusarz Stanisław
    69. Śmiłek Adam
    70. Światłoń Józef
    71. Twardosz Ludwik
    72. Tyrawa Stanisław
    73. Wątor Tadeusz
    74. Zawada Józef

    Rocznik 1961

    1. Adamek Zdzisław
    2. Bełko Józef
    3. Borony Antoni
    4. Filipek Wojciech
    5. Bylica Adam
    6. Gut Marian
    7. Hodurek Edward
    8. Karcz Edward
    9. Kuc Jan I
    10. Kuc Jan II
    11. Majda Stanisław
    12. Mirek Edward
    13. Mucha Jan
    14. Orzechowski Edward
    15. Osiecki Władysław
    16. Pindela Andrzej
    17. Piotrowicz Marian
    18. Szklarz Edward
    19. Walinek Antoni
    20. Widomski Marian
    21. Zawalona Tadeusz
    22. Żyła Józef
    23. Krzywoń Stanisław
    24. Babiarz Piotr
    25. Baran Stefan
    26. Bylina Edwin
    27. Chodorowski Antoni
    28. Chmielowski Kazimierz
    29. Gierat Marian
    30. Jasiurkowski Józef
    31. Kania Józef
    32. Kasperek Andrzej
    33. Knapczyk Jan
    34. Kupidło Józef
    35. Martyka Marian
    36. Nawieśniak Alfred
    37. Pacek Jan
    38. Piechota Franciszek
    39. Pobożniak Bronisław
    40. Sołtys Jan
    41. Śmietana Franciszek
    42. Tatka Jerzy
    43. Woźniak Franciszek
    44. Zając Zbigniew
    45. Regulski Marian
    46. Bargieł Józef
    47. Biela Jan
    48. Bylica Jan
    49. Dyrda Józef
    50. Frosztęga Jan
    51. Garbień Tadeusz
    52. Górnik Stanisław
    53. Hołuj Józef
    54. Jamróz Mieczysław
    55. Jończyk Marian
    56. Kaleta Ferdynand
    57. Kołodziejczyk Kazimierz
    58. Konik Bolesław
    59. Koźlak Józef
    60. Kuchta Józef
    61. Moskal Jan
    62. Obłasa Franciszek
    63. Ostafin Stanisław
    64. Ostafin Zenon
    65. Postawa Henryk
    66. Poskrubek Stanisław
    67. Sroka Adam
    68. Sroka Stanisław
    69. Stręk Stanisław
    70. Światłoń Franciszek
    71. Światłoń Wacław
    72. Świerk Franciszek
    73. Urbaniec Stanisław
    74. Wójcik Jan
    75. Wróbel Jan
    76. Bęk Jan
    77. Biela Józef
    78. Jończyk Andrzej
    79. Łężniak Bronisław
    80. Malina Jan
    81. Mentel Karol
    82. Sobczak Franciszek
    83. Sproski Krzysztof
    84. Sprysak Kazimierz
    85. Safraniec Mieczysław
    86. Mielecki Jan

    Rocznik 1962

    1. Braś Jan
    2. Cora Henryk
    3. Czaicki Roman
    4. Firek Jan
    5. Firek Tadeusz
    6. Garbień Józef
    7. Kasprzy Jan
    8. Karcz Wiesław
    9. Kaczmarczyk Józef
    10. Lachowicz Maciej
    11. Lipiński Adam
    12. Madej Jan
    13. Rubacha Tadeusz
    14. Sarka Czesław
    15. Sołtys Michał
    16. Śliwiński Bolesław
    17. Ślusarczyk Wiesław
    18. Toporkiew Władysław
    19. Traczyk Jerzy
    20. Wilk Tadeusz
    21. Ulman Edward
    22. Chobrzyński Seweryn
    23. Juczakiewicz Stanisław
    24. Kasprzycki Kazimierz
    25. Kowali Stefan
    26. Koziński Ryszard
    27. Kowalczyk Adolf
    28. Małek Tadeusz
    29. Małota Stanisław
    30. Muniak Wojciech
    31. Paluszek Zbigniew
    32. Pieprzyk Henryk
    33. Ryś Julian
    34. Sala Ryszard
    35. Syposz Tadeusz
    36. Szymoniak Tadeusz
    37. Ślęczka Władysław
    38. Tobak Józef
    39. Tokarz Tadeusz
    40. Wiertelczyk Józef
    41. Wyciosany Jan
    42. Zapała Stanisław
    43. Bartosz Edward
    44. Bednarczyk Czesław
    45. Betlej Kazimierz
    46. Biela Zygmunt
    47. Bochenek Kazimierz
    48. Boczkaja Jan
    49. Dyduła Stanisław
    50. Flaga Jan
    51. Frączek Józef
    52. Gunia Józef
    53. Kania Józef
    54. Konik Zbigniew
    55. Kozieł Roman
    56. Król Adam
    57. Kurowski Stanisław
    58. Madej Zenon
    59. Magiera Stanisław
    60. Marek Edward
    61. Marszałek Antoni
    62. Marszałek Jan
    63. Michalski Jan
    64. Motor Jan
    65. Osiecki Jan
    66. Piegza Bolesław
    67. Piegza Stanisław
    68. Pieronkiewicz Stefan
    69. Pieronkiewicz Tadeusz
    70. Szczepaniak Stanisław
    71. Szczurek Adam
    72. Światłoń Stanisław
    73. Wołek Stanisław
    74. Ziembla Kazimierz

    Rocznik 1963

    1. Bednarz Marian
    2. Budyś Kazimierz
    3. Ciembronowicz Józef
    4. Fornalik Kazimierz
    5. Garlicki Michał
    6. Gołda Andrzej
    7. Gromala Andrzej
    8. Kalemba Józef
    9. Kaźmierczak Stanisław
    10. Klemensiewicz Tadeusz
    11. Kwinta Leszek
    12. Malina Józef
    13. Muniak Józef
    14. Ostafin Wojciech
    15. Ożóg Kazimierz
    16. Paryła Stanisław
    17. Radoń Jan
    18. Smok Jan
    19. Sowa Jan
    20. Szlachetka Jan
    21. Targasz Stanisław
    22. Tylecki Stanisław
    23. Wojańczak Stanisław
    24. Wójcik Grzegorz
    25. Zaszczudłowicz Władysław
    26. Baran Władysław
    27. Bargieł Adam
    28. Biela Stanisław
    29. Blak Jan
    30. Błachu Jan
    31. Chrobak Jan
    32. Flejtuch Adam
    33. Francuziak Ryszard
    34. Fus Leszek
    35. Jończyk Marian
    36. Kaleta Jan
    37. Kania Józef
    38. Konik Julian
    39. Kowenicki Jacek
    40. Król Marian
    41. Krupa Ryszard
    42. Maślanka Stanisław
    43. Matulski Zbigniew
    44. Matuła Roman
    45. Moskal Jan
    46. Nędza Stanisław
    47. Piątkowski Zdzisław
    48. Piech Józef
    49. Piwowarski Kazimierz
    50. Stręk Ryszard
    51. Ślusarz Mieczysław
    52. Turek Czesław
    53. Twardosz Stanisław
    54. Zając Józef I
    55. Zając Józef II
    56. Zawada Józef
    57. Zawada Stanisław
    58. Żak Adam
    59. Bielski Władysław
    60. Cygan Stefan
    61. Cymerkiewicz Józef
    62. Góralik Kazimierz
    63. Jankiewicz władysław
    64. Jędrzejowski Kazimierz
    65. Kaleta Władysław
    66. Kaszowski Edward
    67. Kozak Jan
    68. Lechowicz Ludwik
    69. Łyżczarz Władysław
    70. Orzechowski Franciszek
    71. Oskwarek Józef
    72. Pagórski Stanisław
    73. Sala Kazimierz
    74. Pitala Leszek
    75. Światłoń Wiesław
    76. Szczygieł Stanisław
    77. Terefenko Stanisław
    78. Zadora Jacek
    79. Wetula Adam
    80. Wróblewski Władysław
    81. Żak Marian
    82. Zuławski Włodzimierz

     

    Absolwenci z lat 1964 - 1972:

    Rocznik 1964

    1. Biernat Kazimierz
    2. Cygan Bronisław
    3. Cygan Jan
    4. Jakubiec Jerzy
    5. Kasprzycki Jan
    6. Kawecki Stanisław
    7. Kita Jan
    8. Kornaś Józef
    9. Kuc Józef
    10. Ligas Stefan
    11. Maj Władysław
    12. Masłowski Edward
    13. Mucha Henryk
    14. Murzyn Stanisław
    15. Nowak Czesław
    16. Olszowski Stanisław
    17. Ostafin Marian
    18. Piegza Kazimierz
    19. Pitala Tadeusz
    20. Rzepa Stanisław
    21. Sagatyński Stanisław
    22. Skokuj Jan
    23. Sośnicki Zbigniew
    24. Sowa Jerzy
    25. Stachura Rudolf
    26. Stalmach Józef
    27. Suder Stanisław
    28. Świętek Marian
    29. Świerczyński Władysław
    30. Szymański Kazimierz
    31. Tokarz Jan
    32. Tomczak Ryszard
    33. Trafiał Władysław
    34. Wolicki Władysław
    35. Zarębski Zygmunt
    36. Zjawiony Jan
    37. Sprysak Jan
    38. Batko Stanisław
    39. Dudzik Kazimierz
    40. Dyduła Stanisław
    41. Dziadkowiec Stanisław
    42. Flipiak Leszek
    43. Głód Edward
    44. Galas Stanisław
    45. Gwiżdż Bolesław
    46. Golonka Jan
    47. Jasuba Mieczysław
    48. Kania Stanisław
    49. Kucek Ferdynand
    50. Klimas Jan
    51. Kluzik Jan
    52. Kotara Stanisław
    53. Leśniak Władysław
    54. Lechwart Stanisław
    55. Matulski Marian
    56. Mirocha Sylwester
    57. Mielecki Jan
    58. Marcisz Marian
    59. Mika Edward
    60. Nowak Aleksander
    61. Orawin Tadeusz
    62. Pacek Eugeniusz
    63. Ryś Julian
    64. Rydz Stefan
    65. Rywotycki Czesław
    66. Siembida Tadeusz
    67. Słowikowski Jan
    68. Sadowski Franciszek
    69. Sadowski Jan
    70. Skrzypek Wiesław
    71. Stefański Tadeusz
    72. Traczyk Józef
    73. Wójcik Stefan
    74. Żmuda Tadeusz

    Rocznik 1965

    1. Barylik Antoni
    2. Bernecki Ryszard
    3. Burda Tadeusz
    4. Bruzda Edward
    5. Frączek Edward
    6. Golanka Franciszek
    7. Horwacik Edward
    8. Janczy Marian
    9. Kukuła Władysław
    10. Limanówka Stanisław
    11. Matuła Mieczysław
    12. Ostafin Bogusław
    13. Radoń Mieczysław
    14. Starzec Stanisław
    15. Szczurek Tadeusz
    16. Szlachetka Stanisław
    17. Szybowski Jan
    18. Tyrpa Jakub
    19. Urbańczyk Stanisław
    20. Wasiuta Tadeusz
    21. Woźnica Jan
    22. Żołnierek Jan
    23. Mól Tadeusz
    24. Kalisz Marian
    25. Tylek Jerzy
    26. Lupa Stanisław
    27. Biela Jan
    28. Biela Józef
    29. Biela Kazimierz I
    30. Biela Kazimierz II
    31. Betlej Stanisław
    32. Blak Stanisław
    33. Bochenek Kazimierz
    34. Chodnik Bronisław
    35. Flaga Kazimierz
    36. Frosztęga Jan
    37. Giela Janusz
    38. Hodurek Kazimierz
    39. Kowalcze Mieczysław
    40. Kozik Jan
    41. Kozik Józef
    42. Kozik Władysław
    43. Malina Stanisław
    44. Moskal Józef
    45. Moskal Kazimierz
    46. Rusek Tadeusz
    47. Ryś Bronisław
    48. Stachura Zygmunt
    49. Stokłosa Adam
    50. Stręk Kazimierz
    51. Szczurek Kazimierz
    52. Szuba Józef
    53. Świerczyński Franciszek
    54. Targosz Jan
    55. Ziembla Józef
    56. Ziembla Tadeusz
    57. Ziemianin Józef
    58. Rogowiec Tadeusz
    59. Wrona Marek
    60. Wiśnicz Jan
    61. Byl Tadeusz
    62. Brózda Andrzej
    63. Dominek Józef
    64. Francuziak Stanisław
    65. Główka Władysław
    66. Grzęda Jan
    67. Grubarek Stanisław
    68. Grubarek Marian
    69. Gudzik Mieczysław
    70. Giza Józef
    71. Jończyk Ferdynand
    72. Kulka Józef
    73. Klimczyk Antoni
    74. Nawara Józef
    75. Oskwarek Stefan
    76. Piechota Kazimierz
    77. Pokraka Józef
    78. Rak Stanisław
    79. Rusek Zdzisław
    80. Szuba Zbigniew
    81. Sroka Franciszek
    82. Straszak Ireneusz
    83. Świerek Stefan
    84. Szczypka Adam
    85. Wójcik Marek
    86. Wysocki Franciszek
    87. Biernat Stanisław
    88. Bolisęga Józef
    89. Bylica Julian
    90. Cygan Jan
    91. Gocel Jan
    92. Hanusik Julian
    93. Jurgowian Jan
    94. Karasiński Eugeniusz
    95. Kacik Władysław
    96. Kęsek Jan
    97. Knapik Leonard
    98. Kopeć Mieczysław
    99. Kościelniak Kazimierz
    100. Kucharczyk Stanisław
    101. Marzec Stanisław
    102. Migdał Antoni
    103. Oleś Jerzy
    104. Pabian Tadeusz
    105. Papaj Ryszard
    106. Płaczek Kazimierz
    107. Pucia Władysław
    108. Rak Stanisław
    109. Sokół Józef
    110. Talaga Mieczysław
    111. Tokarski Stanisław
    112. Ulman Jan
    113. Urbuś Jan
    114. Woźniak Jan
    115. Żuber Wiesław

    Rocznik 1966

    1. Biela Czesław
    2. Bochenek Henryk
    3. Bogacz Jan
    4. Bylica Stefan
    5. Chrast Jan
    6. Cora Stanisław
    7. Drabik Władysław
    8. Goryl Tadeusz
    9. Janowiak Eugeniusz
    10. Kapturkiewicz Wiesław
    11. Krosta Stanisław
    12. Lejda Wacław
    13. Leśniak Stanisław
    14. Łabza Stanisław
    15. Pieronkiewicz Władysław
    16. Radoń Adam
    17. Rola Wacław
    18. Salus Józef
    19. Sikora Marian
    20. Skałka Jan
    21. Szefer Zbigniew
    22. Wojtaszek Kazimierz
    23. Zając Andrzej
    24. Suchta Andrzej
    25. Bednarczyk Tadeusz
    26. Bogdał Jan
    27. Ciaputa Tadeusz
    28. Flaga Stanisław
    29. Galus Tadeusz I
    30. Galus Tadeusz II
    31. Garbień Adam
    32. Golonka Bronisław
    33. Gryfczyński Andrzej
    34. Kania Jan
    35. Kluzik Edward
    36. Konik Zdzisław
    37. Kozik Tadeusz
    38. Mielecki Michał
    39. Koźlak Adam
    40. Koźlak Franciszek
    41. Krupa Antoni
    42. Kuchta Bronisław
    43. Kurowski Michał
    44. Łabędż Władysław
    45. Marek Władysław
    46. Nędza Augustyn
    47. Oliwa Władysław
    48. Ostafin Jan
    49. Ostafin Stanisław I
    50. Ostafin Stanisław II
    51. Piegza Józef
    52. Profic Jan
    53. Profic Ryszard
    54. Pułka Stanisław
    55. Ryś Stanisław
    56. Stręk Stanisław
    57. Szczepaniak Stanisław
    58. Wielgus Kazimierz
    59. Woźnica Janusz
    60. Ziembla Stanisław
    61. Ziembla Jan
    62. Biedroń Jan
    63. Bochenek Bronisław
    64. Biela Marian
    65. Cieślak Tadeusz
    66. Garłacz Maria
    67. Głowacki Sylwester
    68. Jarząbek Jan
    69. Jędrocha Tadeusz
    70. Juszczyk Seweryn
    71. Kociński Eugeniusz
    72. Kożurno Jan
    73. Łącki Stanisław
    74. Oliwa Kazimierz
    75. Postawa Stanisław
    76. Rask Henryk
    77. Rydz Stanisław
    78. Sadowski Andrzej
    79. Szlachetka Kazimierz
    80. Szopa Stanisław
    81. Wątorek Józef
    82. Wołek Krzysztof
    83. Zaręba Adam
    84. Nalepa Bogdan
    85. Marzec Stanisław
    86. Biela Jan I
    87. Bruziewicz Zdzisław
    88. Bystroń Czesław
    89. Guz Bogusław
    90. Hanula Karol
    91. Jopek Jan
    92. Klimczyk Marian
    93. Kwinta Stanisław
    94. Matuła Ludwig
    95. Merenik Alfred
    96. Nieckula Józef
    97. Pabis Stanisław
    98. Pawłowski Jan
    99. Pindel Antoni
    100. Rak Andrzej
    101. Rapicki Roman
    102. Salus Władysław
    103. Ślusarz Józef
    104. Świechowicz Stanisław
    105. Włoch Antoni
    106. Wyka Ludwik
    107. Zawada Stanisław
    108. Ziembla Józef

    Rocznik 1967

    1. Borończyk Stanisław
    2. Burda Tadeusz
    3. Cygan Władysław
    4. Kasprzycki Władysław
    5. Kiepura Rudolf
    6. Kiernicki Zdzisław
    7. Kita Stanisław
    8. Kluzik Józef
    9. Kmiecik Tadeusz
    10. Kowalczyk Marian
    11. Kowalczyk Stanisław
    12. Koźlak Jan
    13. Krzysik Józef
    14. Latowski Stanisław
    15. Leśniak Jan
    16. Łapa Józef
    17. Marzec Krzysztof
    18. Pindel Józef
    19. Porębski Stanisław
    20. Sokołowski Tadeusz
    21. Śmigła Józef
    22. Świerczyński Jan
    23. Tomal Józef
    24. Trąbka Franciszek
    25. Wilk Wiesław
    26. Zug Józef
    27. Baran Henryk
    28. Bijan Leszek
    29. Bylina Franciszek
    30. Bywalec Walenty
    31. Ciężkowski Ryszard
    32. Dzieżak Stanisław
    33. Gibas Andrzej
    34. Hanek Marian
    35. Hryc Marian
    36. Jankowiak Karol
    37. Jaskółka Adam
    38. Jędrzejowski Adam
    39. Kosek Stanisław
    40. Kuchta Jan
    41. Kościołek Mateusz
    42. Kuc Ryszard
    43. Malina Stanisław
    44. Mikołajczyk Stanisław
    45. Nagły Leszek
    46. Oliwa Józef
    47. Osiecki Władysław
    48. Sosin Stanisław
    49. Sroka Józef
    50. Stręk Roman
    51. Tyrpa Jan
    52. Zabdyr Ryszard
    53. Biela Tadeusz
    54. Bijatowski Stanisław
    55. Monowski Edwin
    56. Budyń Jan
    57. Hyrlicki Włodzimierz
    58. Chlebda Stanisław
    59. Czyszczoń Janusz
    60. Dąbrowa Franciszek
    61. Gasek Jan
    62. Godzik Stanisław
    63. Kawula Jan
    64. Kieć Kazimierz
    65. Lampa Wojciech
    66. Michalik Marian
    67. Misiorek Stanisław
    68. Moskal Stanisław
    69. Murzyn Stanisław
    70. Pasternak Tadeusz
    71. Ptak Józef
    72. Serafin Stefan
    73. Skorut Kazimierz
    74. Ślusarczyk Józef
    75. Światłoń Jan
    76. Święchowicz Tadeusz
    77. Talarek Stefan
    78. Bochenek Jan
    79. Boczkaja Franciszek
    80. Fliśniak Józef
    81. Francuziak Włodzimierz
    82. Francuziak Stanisław
    83. Garbień Stanisław
    84. Chmielik Karol
    85. Jędrzejowski Jan
    86. Kania Michał
    87. Kurowski Władysław
    88. Krupa Tadeusz
    89. Madej Ryszard
    90. Matulski Adam
    91. Maślanka Edward
    92. Matula Franciszek
    93. Mielecki Jan
    94. Mielecki Franciszek
    95. Moskal Stanisław
    96. Nędza Tadeusz
    97. Pieronkiewicz Jan
    98. Starzec Marian
    99. Stokłosa Marian
    100. Woźniak Stanisław
    101. Świerczyński Bronisław
    102. Światłoń Józef
    103. Światłoń Jan
    104. Szlachetka Zbigniew
    105. Zawada Stanisław
    106. Zawada Adam
    107. Włoch Władysław
    108. Wiśnicz Jan
    109. Ziembla Jan
    110. Ziemianin Franciszek

    Rocznik 1968

    1. Bochenek Edward
    2. Bochenek Franciszek
    3. Bożek Jan
    4. Furman Józef
    5. Hanuszek Jan
    6. Jantos Mieczysław
    7. Kaleta Jan
    8. Kluzik Józef
    9. Kopciara Stanisław
    10. Kozik Stanisław
    11. Kurek Tadeusz
    12. Leśniak Bronisław
    13. Łapa Stanisław
    14. Majchrzak Czesław
    15. Marek Kazimierz
    16. Marek Stanisław
    17. Marszalik Stanisław
    18. Nędza Jan
    19. Postawa Jan
    20. Rymarczyk Jan
    21. Sikora Stanisław
    22. Skorut Mieczysław
    23. Śmiechowski Stanisław
    24. Stefańczak Włodzimierz
    25. Rymarczyk Józef
    26. Sularz Marian
    27. Trzupek Jan
    28. Walos Stanisław
    29. Wędzicha Jacek
    30. Bernecki Ryszard
    31. Betlej Roman
    32. Biela Aleksander
    33. Biela Stefan
    34. Bogdał Stanisław
    35. Bochenek Stanisław
    36. Bylica Józef
    37. Ciaputa Edmund
    38. Chromy Marian
    39. Daniel Andrzej
    40. Garbień Józef
    41. Gibas Tadeusz
    42. Głowacz Mieczysław
    43. Godzik Stanisław
    44. Grochal Wiesław
    45. Jończyk Emil
    46. Kaleta Józef
    47. Kania Józef
    48. Kania Władysław
    49. Kozik Jan
    50. Latoń Tadeusz
    51. Leśniak Marian
    52. Moskal Jerzy
    53. Pawłowski Emil
    54. Sławiński Jan
    55. Sroka Adam
    56. Stręk Jan II
    57. Stręk Józef
    58. Światłoń Józef
    59. Szatan Leszek
    60. Szczepaniak Stanisław
    61. Szczurek Stanisław
    62. Twardosz Zygmunt
    63. Twardosz Kazimierz
    64. Woźnica Józef
    65. Ziembla Tadeusz
    66. Chodurek Piotr
    67. Cygan Józef
    68. Dudzik Julian
    69. Garłacz Jan
    70. Hankus Czesław
    71. Kaczor Stanisław
    72. Kaczorowski Wojciech
    73. Kapera Władysław
    74. Kać Wacław
    75. Kasprzyk Roman
    76. Krzan Marian
    77. Lenart Bolesław
    78. Łopata Czesław
    79. Morajka Władysław
    80. Piwowarczyk Stanisław
    81. Prorocki Zbigniew
    82. Pudlik Józef
    83. Sałapata Stanisław
    84. Sikora Piotr
    85. Ślemp Michał
    86. Ślęczka Andrzej
    87. Świętalski Józef
    88. Szablowski Roman
    89. Szałowski Bogdan
    90. Szopiński Andrzej
    91. Tylek Marian
    92. Ulman Józef
    93. Wiater Roman
    94. Wróbel Roman
    95. Żądło Edward
    96. Bernecki Tadeusz
    97. Biela Józef
    98. Bulek Edward
    99. Blak Kazimierz
    100. Bylica Tadeusz
    101. Filipiak Józef
    102. Flaga Józef
    103. Flaga Władysław
    104. Gaca Jan
    105. Jędrzejowski Jan
    106. Knapczyk Stanisław
    107. Kołodziej Józef
    108. Łężniak Józef
    109. Malina Roman
    110. Mastalerz Antoni
    111. Matula Krzysztof
    112. Moskal Stanisław
    113. Mucha Jan
    114. Murzyn Antoni
    115. Norek Stefan
    116. Pułka Jan
    117. Pyka Stanisław
    118. Radoń Albin
    119. Starmach Marian
    120. Stopa Stanisław
    121. Szuba Grzegorz
    122. Śmieszek Stanisław
    123. Wojtyczka Marian

    Rocznik 1969

    1. Bargieł Jan
    2. Brynkus Tadeusz
    3. Cebula Ryszard
    4. Czuraj Wacław
    5. Dudzik Antoni
    6. Gaj Bolesław
    7. Gąsiennica Leszek
    8. Gubała Zdzisław
    9. Hobot Tadeusz
    10. Kalemba Antoni
    11. Korba Stanisław
    12. Kowalczyk Stanisław
    13. Krzanik Jan
    14. Leśniak Marian
    15. Mielecki Bronisław
    16. Obajtek Marian
    17. Pałka Bronisław
    18. Płonka Zbigniew
    19. Róg Adam
    20. Różak Stanisław
    21. Spyrka Stanisław
    22. Surman Czesław
    23. Synowczyński Bronisław
    24. Szczypka Kazimierz
    25. Święchowicz Władysław
    26. Włódyka Stanisław
    27. Targosz Bronisław
    28. Bartyzel Stanisław
    29. Biela Marian
    30. Chromy Jan
    31. Filipiak Aleksander
    32. Gorczowski Eugeniusz
    33. Hryc Wincenty
    34. Kaczor Marian
    35. Klatka Władysław
    36. Karlak Antoni
    37. Kocańda Czesław
    38. Kosek Eugeniusz
    39. Krawczyk Stanisław
    40. Lechowicz Marian
    41. Maj Jan
    42. Marszałek Wojciech
    43. Matuła Jan I
    44. Matuła Jan II
    45. Matuła Krzysztof
    46. Moskal Stanisław
    47. Niewolski Tadeusz
    48. Plichta Jan
    49. Rydz Kazimierz
    50. Łopata Józef
    51. Bolisęga Stanisław
    52. Biela Danuta
    53. Blak Józefa
    54. Judasz Zofia
    55. Sroka Helena
    56. Biela Stanisław
    57. Bochenek Stanisław
    58. Florek Jan
    59. Francuziak Stanisław
    60. Hodurek Jan
    61. Górka Józef
    62. Jasuba Stanisław
    63. Jędrzejowski Stanisław
    64. Kania Stanisław
    65. Kluzik Józef
    66. Kozik Stanisław
    67. Krzywoń Ryszard
    68. Latoń Józef
    69. Liebich Andrzej
    70. Łabędź Andrzej
    71. Majocha Jan
    72. Marszalik Roman
    73. Mielecki Stanisław
    74. Moskal Michał
    75. Moskała Kazimierz
    76. Moskała Stanisław
    77. Mól Józef
    78. Oliwa Zygmunt
    79. Profic Stanisław
    80. Przała Kazimierz
    81. Rusin Jan
    82. Stachurski Roman
    83. Starzec Kazimierz
    84. Stopa Władysław
    85. Stokłosa Władysław
    86. Śmiłek Dominik
    87. Woźnica Czesław
    88. Zaremba Zbigniew
    89. Zawada Jan
    90. Biela Zofia I
    91. Biela Zofia II
    92. Bieniek Janina
    93. Bochenek Józefa
    94. Bochenek Teofila
    95. Flaga Aniela
    96. Judasz Halina
    97. Król Janina
    98. Moskal Zofia
    99. Rozum Teofila
    100. Siedleczka Aniela
    101. Skorut Zofia
    102. Sroka Helena
    103. Sroka Stefania
    104. Twardosz Magdalena
    105. Twardosz Maria
    106. Twardosz Władysław
    107. Wielgus Krystyna
    108. Wielgus Zofia
    109. Starzec Stanisława
    110. Bargieł Jan
    111. Blak Tadeusz
    112. Gatlik Antoni
    113. Judasz Andrzej
    114. Kawecki Mieczysław
    115. Koźlak Stanisław
    116. Koźlak Stanisław
    117. Kurowski Józef
    118. Malina Jan
    119. Nalepa Czesław
    120. Piątek Ryszard
    121. Profic Jan
    122. Stręk Stanisław
    123. Ziembla Józef

    Rocznik 1970

    1. Antusiak Stanisław
    2. Bębka Władysław
    3. Bednarz Jan
    4. Cora Edward
    5. Domagała Alfred
    6. Jopek Tadeusz
    7. Kasprzycki Krzysztof
    8. Kowenicki Jan
    9. Kucharzak Władysław
    10. Leśnyczyr Bronisław
    11. Nawara Tadeusz
    12. Pazdur Jan
    13. Rak Henryk
    14. rokosz Jerzy
    15. Siekiera Stefan
    16. Suwaj Bolesław
    17. Świerk Zygmunt
    18. Tokarczyk Józef
    19. Zalesny Józef
    20. Ziemiańczyk Jan
    21. Żuławiński Henryk
    22. Blak Władysława
    23. Bylica Józefa
    24. Flaga Kazimierz
    25. Głowacz Franciszek
    26. Głowacz Zdzisław
    27. Hyrlicka Aniela
    28. Hyrlicka Anna
    29. Jończyk Maria
    30. Karpierz Stanisław
    31. Klakla Kazimierz
    32. Kluzik Franciszek
    33. Kuchta Tadeusz
    34. Latoń Stanisław
    35. Łaski Adam
    36. Malinowski Antoni
    37. Maślanka Stanisław
    38. Mietka Jerzy
    39. Oliwa Józef
    40. Oliwa Tadeusz
    41. Rakoczy Bogusław
    42. Skorut Aniela
    43. Światłoń Tadeusz
    44. Wrona Andrzej
    45. Bartyzel Józef
    46. Blak Marian
    47. Bochenek Kazimierz
    48. Kania Władysław
    49. Kęsek Marcin
    50. Krzyżak Lucjan
    51. Plichta Józef
    52. Pułka Stanisław starzec
    53. Starzec Stanisław

    Rocznik 1971

    1. Badura Józef
    2. Czechowski Wiesław
    3. Danek Maciej
    4. Dziedzina Stanisław
    5. Gałaś Tadeusz
    6. Gibas Antoni
    7. Giełdoń Czesław
    8. Głowacz Józef
    9. Hajduszewski Tadeusz
    10. Kocemba Władysław
    11. Kołodziejczyk Józef
    12. Kowalski Józef
    13. Kulczuga Henryk
    14. Kuziel Mieczysław
    15. Malec Stanisław
    16. Maślanka Waldemar
    17. Okular Władysław
    18. Pacek Marian
    19. Paryl Stanisław
    20. Pieprzyk Wiesław
    21. Płoskonka Władysław
    22. Sroka Józef
    23. Staniszewski Janusz
    24. Stefaniak Henryk
    25. Szczypka Jan
    26. Trąbka Mieczysław
    27. Wcisło Stanisław
    28. Wincenciak Władysław
    29. Zacny Stefan
    30. Zając Tadeusz
    31. Żegleń Jan
    32. Andrzejkiewicz Stanisław
    33. Bednarz Stanisław
    34. Biela Anna
    35. Blak Zofia
    36. Bochenek Stanisław
    37. Bochenek Czesław
    38. Dudzik Stanisław
    39. Sroka Stanisław
    40. Kurek Stanisława
    41. Malina Halina
    42. Malina Karolina
    43. Malina Zofia
    44. Moskal Janina
    45. Moskal Jan
    46. Moskała Edward
    47. Nędza Jan
    48. Piechota Adam
    49. Postawa Mieczysława
    50. Profic Franciszek
    51. Profic Jan
    52. Przała Jan
    53. Sosin Stefan
    54. Sroka Jan
    55. Sroka Kazimierz
    56. Topa Marian
    57. Treboński Jan
    58. Włoch Tadeusz
    59. Wnęka Irena
    60. Woźniak Maria
    61. Wrona Stefan
    62. Biela Franciszek
    63. Blak Jan
    64. Brzdąk Józef
    65. Bylica Michał
    66. Faracik Władysław
    67. Garbień Jan
    68. Kasiarz Ludwik
    69. Kocańda Franciszek
    70. Kowalik Józef
    71. Kozik Leszek
    72. Łopata Stanisław
    73. Maj Mieczysław
    74. Matuła Jerzy
    75. Matuła Stefan
    76. Mielecki Ryszard
    77. Nędza Stanisław
    78. Osiecki Stanisław
    79. Pieprzyk Krzysztof
    80. Ptak Czesław
    81. Sołtys Stefan
    82. Sroka Jan
    83. Stręk Kazimierz
    84. Szczepaniak Andrzej
    85. Szuba Jan
    86. Światłoń Jan
    87. Twardosz Stanisław
    88. Woźniak Jan
    89. Zawada Michał
    90. Zawada Władysław

    Rocznik 1972

    1. Biel Marian
    2. Bogacz Franciszek
    3. Bury Lesław
    4. Calik Franciszek
    5. Cichowski Andrzej
    6. Chromy Ryszard
    7. Głąb Bogusław
    8. Gołda Stanisław
    9. Jaskólski Adam
    10. Jurek Antoni
    11. Kosciółek Zbigniew
    12. Kruszec Jan
    13. Kuczaik Stanisław
    14. Miąska Stefan
    15. Michalski Janusz
    16. Rosiak Edward
    17. Słonka Andrzej
    18. Stypek Jan
    19. Szetkowski Andrzej
    20. Tomaszewski Stefan
    21. Szybiński Zdzisław
    22. Zając Edward
    23. Zając Franciszek
    24. Ziarko Marek
    25. Ziembla Józef
    26. Antkowicz Zbigniew
    27. Biela Kazimierz
    28. Chochór Zbigniew
    29. Cierniak Stanisław
    30. Czech Zdzisław
    31. Czołowski Henryk
    32. Gibas Roman
    33. Goraj Jerzy
    34. Gunia Władysław
    35. Jęczmionek Marian
    36. Kaczor Jan
    37. Kubic Józef
    38. Krupa Antoni
    39. Kordecki Jerzy
    40. Łętocha Mieczysław
    41. Matuła Stanisław
    42. Miśkowiec Marek
    43. Nieckula Józef
    44. Orzechowski Włodzimierz
    45. Plichta Marian
    46. Profic Adam
    47. Pyrtek Józef
    48. Rębiś Jerzy
    49. Skorut Adam
    50. Skrzypek Bogdan
    51. Starzec Marek
    52. Szuba Jan
    53. Szymuś Janusz
    54. Ścibor Adam
    55. Topa Marian
    56. Wadowski Stefan
    57. Wasiuta Adam
    58. Wójcik Marian
    59. Ziembla Bronisław
    60. Bernecki Marian
    61. Biela Tadeusz
    62. Bochenek Tadeusz
    63. Chodurek Franciszek
    64. Frączek Bolesław
    65. Goryl Józef
    66. Goryl Tadeusz
    67. Gatlik Stanisław
    68. Jancarczyk Edward
    69. Jończyk Stanisław
    70. Karcz Krzysztof
    71. Koźlak Jan
    72. Kania Franciszek
    73. Moskal Władysław
    74. Latoń Roman
    75. Mentel Zdzisław
    76. Oliwa Kazimierz
    77. Piech Marek
    78. Piechota Józef
    79. Piechota Stanisław
    80. Profic Jan
    81. Radoń Marek
    82. Radoń Stanisław
    83. Stręk Tomasz
    84. Starzec Adam
    85. Szuba Edward
    86. Szczurek Stanisław
    87. Szczurek Jan
    88. Wojtanek Stanisław
    89. Zaręba Jan
    90. Biela Danuta
    91. Bielarz Anna
    92. Bochenek Halina
    93. Cholewa Halina
    94. Flaga Maria
    95. Francuziak Czesława
    96. Gatlik Krzysztof
    97. Halama Michalina
    98. Kamionka Halina
    99. Klimowska Władysława
    100. Kozik Maria
    101. Latoń Krystyna
    102. Łukasik Joanna
    103. Matulski Franciszek
    104. Moskal Anna
    105. Moskal Janina
    106. Moskal Józef
    107. Natanek Bronisław
    108. Oliwa Józef
    109. Oliwa Kazimierz
    110. Pieronkiewicz Antonina
    111. Pokora Wanda
    112. Pyrtek Kazimierz
    113. Różkowski Józef
    114. Ryś Jan
    115. Starzec Tadeusz
    116. Światłoń Tadeusz
    117. Włoch Elżbieta
    118. Zajda Stefan
    119. Zaremba Zofia

     

    Absolwenci z lat 1973 - 1981:

    Rocznik 1973

    1. Bernecka Zofia
    2. Biela Józef
    3. Choróbski Jerzy
    4. Głowacz Józef
    5. Irzyk Stanisław
    6. Jamka Wiktor
    7. Jędrzejowska Danuta
    8. Kobędza Janusz
    9. Kubik Zenon
    10. Kurbiel Marek
    11. Latoń Adam
    12. Malina Mieczysław
    13. Marek Maria
    14. Mastalerz Andrzej
    15. Matulski Ryszard
    16. Miśkowiec Wojciech
    17. Nawojowski Ryszard
    18. Oliwa Wiesław
    19. Osiej Zbigniew
    20. Piaściak Maria
    21. Smoter Antoni
    22. Sobierajski Kazimierz
    23. Sołtys Maria
    24. Sowa Józef
    25. Śmiłek Tadeusz
    26. Włoch Maria
    27. Bochenek Kazimierz
    28. Bugajski Franciszek
    29. Burda Tadeusz
    30. Czeleń Roman
    31. Dobosz Stanisław
    32. Furman Aleksander
    33. Hankus Marian
    34. Irzyk Józef
    35. Krupa Stanisław
    36. Kuliński Antoni
    37. Kurdziel Włodzimierz
    38. Lis Marek
    39. Łaski Andrzej
    40. Mastela Jan
    41. Nawara Józef
    42. Oleksy Wojciech
    43. Oleksy Józef
    44. Piwowarczyk Józef
    45. Raczek Stanisław
    46. Sabała Stanisław
    47. Sowa Stanisław
    48. Swatowski Leszek
    49. Tokarz Czesław
    50. Wilk Zbigniew
    51. Wojnarowski Julian
    52. Żądło Jan
    53. Bargieł Adam
    54. Białek Ryszard
    55. Biela Stanisław
    56. Biela Kazimierz
    57. Blak Kazimierz
    58. Bochenek Zdzisław
    59. Górszczak Ryszard
    60. Kaczmarczyk Stanisław
    61. Kosowski Henryk
    62. Kozik Stanisław
    63. Kozik Zbigniew
    64. Koziród Jan
    65. Leśniak Jan
    66. Łaska Maria
    67. Malec Stanisław
    68. Marcowski Janusz
    69. Mistarz Wiesław
    70. Oleksy Marian
    71. Pindel Tadeusz
    72. Płatek Józef
    73. Twardosz Stanisław 1
    74. Twardosz Stanisław 2
    75. Tyrawa Adam
    76. Zając Józef
    77. Zarębowicz Władysław
    78. Zdeb Władysław
    79. Żegota Zbigniew
    80. Bernecka Kazimiera
    81. Bernecka Władysława
    82. Frosztęga Zofia
    83. Jończyk Ewa
    84. Kudas Maria
    85. Piegza Irena
    86. Powroźnik Maria
    87. Sroka Krystyna 1
    88. Sroka Krystyna 2
    89. Świerczyńska Władysława
    90. Szczurek Józefa
    91. Wójcik Danuta
    92. Zajda Maria
    93. Zawada Zofia
    94. Blak Zdzisław
    95. Dudek Wladysław
    96. Flak Andrzej
    97. Gatlik Stanisław
    98. Kania Adam
    99. Karpierz Zygmunt
    100. Kiebzak Feliks
    101. Kozik Wacław
    102. Król Jan
    103. Krzywoń Adam
    104. Kuchta Kazimierz
    105. Łabędź Jan
    106. Łojek Józef
    107. Malina Jan
    108. Mikołajski Marian
    109. Moskal Władysław
    110. Pyrtek Tadeusz
    111. Rozum Tomasz
    112. Stojek Stanisław
    113. Światłoń Stanisław
    114. Zawada Stanisław
    115. Ziembla Andrzej

    Rocznik 1974

    1. Badziński Marian
    2. Bogacz Stanisław
    3. Bylica Edward
    4. Cora Jan
    5. Garbień Stanisław
    6. Gniecki Henryk
    7. Hachlica Tadeusz
    8. Jodłowski Ryszard
    9. Kędziora Stanisław
    10. Kluska Ludwik
    11. Kozik Ryszard
    12. Latoń Tadeusz
    13. Maślanka Roman
    14. Matulski Stanisław
    15. Moskała Czesław
    16. Profic Stanisław
    17. Prymbula Aleksander
    18. Ryszka Jan
    19. Skorut Stanisław
    20. Szczepaniak Jan
    21. Urbaniak Stanisław
    22. Wąsik Stanisław
    23. Wilk Stanisław
    24. Dziedzic Kazimierz
    25. Kaleta Jan
    26. Kapuściński Franciszek
    27. Karpierz Wojciech
    28. Latoń Stanisław
    29. Leżański Wojciech
    30. Madej Józef
    31. Markowski Edward
    32. Michalski Włodzimierz
    33. Obajtek Józef
    34. Obrał Marian
    35. Ożóg Kazimierz
    36. Pietrzyk Stanisław
    37. Pyrtek Janusz
    38. Simek Jerzy
    39. Sikora Michał
    40. Słonina Józef
    41. Szefer Stanisław
    42. Stępa Kazimierz
    43. Studziński Krzysztof
    44. Wandas Jan
    45. Blak Eugeniusz
    46. Bochenek Andrzej
    47. Bochenek Jan
    48. Chodnik Franciszek
    49. Chorobik Zygmunt
    50. Florek Tadeusz
    51. Gatlik Jan
    52. Gawor Stanisław
    53. Judasz Janusz
    54. Koźlak Bolesław
    55. Lenik Piotr
    56. Majka Piotr
    57. Nocula Julian
    58. Wrona Adam
    59. Zawada Stanisław 1
    60. Zawada Stanisław 2
    61. Biela Adam
    62. Biela Józef
    63. Bochnia Jan
    64. Chruściński Tadeusz
    65. Kozik Józef
    66. Lach Władyław
    67. Liszka Tadeusz
    68. Loch Stanisław
    69. Malina Tadeusz
    70. Mądrala Władysław
    71. Młynarczyk Edward
    72. Oliwa Stanisław
    73. Profic Kazimierz
    74. Profic Leszek
    75. Stręk Franciszek
    76. Żołnierek Stanisław
    77. Białek Jan
    78. Ciuś Mieczyław
    79. Filipiec Janusz
    80. Galica Henryk
    81. Gibas Kazimierz
    82. Godńn Ryszard
    83. Janeczek Ryszard
    84. Kalemba Antoni
    85. Kolbiarz Adam
    86. Kosek aniel
    87. Kozak Marian
    88. Koziołek Tadeusz
    89. Król Zdzisław
    90. Kwaśnica Stanisław
    91. Kwinta Kazimierz
    92. Latoń Józef
    93. Leśniak Leszek
    94. Leżański Andrzej
    95. Łężniak Kazimierz
    96. Mac Lucjan
    97. Maj Bolesław
    98. Majda Józef
    99. Malina Eugeniusz
    100. Malina Krzysztof
    101. Maślanka Tadeusz
    102. Mirek Stanisława
    103. Mleczko Jan
    104. Nędza Stanisław
    105. Pzdur Czesław
    106. Pietrzyk Lucjan
    107. Przewłocki Marek
    108. Radoń Andrzej
    109. Sroka Franciszek
    110. Sroka Jan
    111. Strączek Józef
    112. Stręk Stanisław
    113. Sólnica Stanisław
    114. Swatowski Marian
    115. Światłoń Stanisław
    116. Wnęk Józef
    117. Wojtanek Marian
    118. Ziembla Janusz
    119. Bernecka Janina
    120. Biela Maria
    121. Blak Anna
    122. Bernecki Staniław
    123. Biela Franciszek
    124. Dzidek Zofia
    125. Cież Józef
    126. Frosztęga Józefa
    127. Frosztęga Lucyna
    128. Garbień Natalia
    129. Goraj Andrzej
    130. Kuźniar Irena
    131. Kuźniar Zbigniew
    132. Latoń Teresa
    133. Malina Wiesław
    134. Matulski Piotr
    135. Migo Zdzisław
    136. Moskal Zofia
    137. Ogarek Janusz
    138. Piątek Wanda
    139. Pułka Roman
    140. Stachura Ryszard
    141. Sroka Stanisław
    142. Światłoń Anna
    143. Światłoń Zofia
    144. Warzechan Franciszka
    145. Woźniak Jerzy
    146. Targosz Władysław
    147. Twardosz Józef
    148. Zawada Janina
    149. Zajda Anna
    150. Ziaja Ryszard
    151. Chromy Stanisława

    Rocznik 1975

    \
    1. Bandura Ludwik
    2. Chodnik Czesław
    3. Ciaputa Janusz
    4. Ciupek Tadeusz
    5. Dudek Franciszek
    6. Gąsiorski Grzegorz
    7. Gniecki Jan
    8. Górka Marek
    9. Grochal Ryszard
    10. Grzybek Tadeusz
    11. Jaras Mirosław
    12. Kachnic Jan
    13. Kłak Czesław
    14. Kisielewski Zbigniew
    15. Latoń Tadeusz
    16. Matuła Leszek
    17. Matuła Stanisław
    18. Muniak Józef
    19. Nawara Krzysztof
    20. Płatek Jan
    21. Pietrzak Andrzej
    22. Profic Jan
    23. Pudlik Zbigniew
    24. Sadkiewicz Jan
    25. Siekierka Krzysztof
    26. Skorut Franciszek
    27. Starzec Janusz
    28. Strączek Wiesław
    29. Stręk Krzysztof
    30. Szymaniak Wiesław
    31. Ślęszka Wiesław
    32. Tondos Stanisław
    33. Turek Waldemar
    34. Ulman Józef
    35. Warszawski Jan
    36. Woźniak Wojciech
    37. Wyrostek Mieczysław
    38. Zdenkowski Krzysztof
    39. Gatlik Lucyna
    40. Kiebzak Maria
    41. Leśniak Stanisława
    42. Boduszek Henryk
    43. Burliga Jan
    44. Ćwiertnia Adam
    45. Folwarowski Wojciech
    46. Galica Krzysztof
    47. Garbień Leszek
    48. Garbień Tadeusz
    49. Gibas Kazimierz
    50. Godula Józef
    51. Grabowski Tadeusz
    52. Kachnic Stanisław
    53. Kasprzycki Jan
    54. Krupa Stanisław
    55. Kluzik Tadeusz
    56. Kurowski Adam
    57. Maj Bronisław
    58. Malina Jerzy
    59. Maślerz Janusz
    60. Moskwa Wiesław
    61. Nieciąg Jan
    62. Nędza Józef
    63. Nowak Władysław
    64. Opyrchał Wiesław
    65. Ostafin Stanisław
    66. Piechota Józef
    67. Piątek Czesław
    68. Stachura Józef
    69. Stopka Stanisław
    70. Szklarz Mieczysław
    71. Ściegienny Andrzej
    72. Tomczyk Wacław
    73. Zaremba Marek
    74. Żądło Władysław
    75. Bartosz Wiesław
    76. Grabowski Tadeusz
    77. Biela Ryszard
    78. Boczkaja Kazimierz
    79. Galus Stefania
    80. Garbień Kazimiera
    81. Gielata Stanisław
    82. Kania Józef
    83. Kawecka Zofia
    84. Koźlak Maria
    85. Kurowska Małgorzata
    86. Leśniak Grażyna
    87. Liszkiewicz Lucyna
    88. Majocha Tadeusz
    89. Mielecka Janina
    90. Mielecka Władysława
    91. Mielecka Zofia
    92. Moskal Maria
    93. Pieronkiewicz Władysława
    94. Pułka Maria
    95. Sala Stanisława
    96. Sroka Danuta
    97. Sroka Krystyna
    98. Starzec Jerzy
    99. Śmiłek Barbara
    100. Śmiłek Janina
    101. Śmiłek Maria I
    102. Śmiłek Maria II
    103. Światłoń Zofia
    104. Wnęk Jan
    105. Włoch Anna
    106. Woźniak Maria
    107. Bednarz Andrzej
    108. Bernecki Kazimierz
    109. Biela Józef
    110. Bochenek Tadeusz
    111. Boczkaja Antoni
    112. Flaga Czesław
    113. Gatlik Jan
    114. Gielata Krzysztof
    115. Jamka Andrzej
    116. Jończyk Tadeusz
    117. Judasz Kazimierz
    118. Kania Stefan
    119. Król Janusz
    120. Latoń Stanisław
    121. Lorenc Stanisław
    122. Malina Krzysztof
    123. Malina Stanisław
    124. Marszałek Kazimierz
    125. Mirek Władysław
    126. Moroń Wiesław
    127. Postawa Józef
    128. Pułka Stanisław
    129. Rup Czesław
    130. Szczepan Wojciech
    131. Starzec Jan
    132. Światłoń Jan
    133. Topa Edward
    134. Włoch Stanisław
    135. Brózda Stefan

    Rocznik 1976

    1. Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    2. Bechul Paweł
    3. Biela Stanisław
    4. Boczkaja Stanisław
    5. Borkowski Marek
    6. Chromy Tadeusz
    7. Dróżdż Michał
    8. Dzidek Józef
    9. Hołuj Tadeusz
    10. Judasz Włodzimierz
    11. Kiebzak Stanisław
    12. Klak Jan
    13. Kozik Józef
    14. Kuźniar Adam
    15. Lasoń Jan
    16. Lenik Adam
    17. Łabuz Stanisław
    18. Maślerz Jan
    19. Paluch Jacek
    20. Piwowarczyk Franciszek
    21. Pytlowski Marek
    22. Pytlowski Ryszard
    23. Rozum Jan
    24. Skorut Wiesław
    25. Stręk Tadeusz
    26. Tromiczk Józef
    27. Bartkowski Janusz
    28. Biela Andrzej
    29. Bila Jan
    30. Florek Michał
    31. Folwarski Bogdan
    32. Golonka Piotr
    33. Góra Piotr
    34. Jarosz Marian
    35. Jędrzejowski Ryszard
    36. Kozik Julian
    37. Koziołek Marian
    38. Krupa Bogusław
    39. Kwiecień Zbigniew
    40. Łasek Kazimierz
    41. Łysek Tadeusz
    42. Maciasz Bolesław
    43. Mak Rafał
    44. Mielecki Zbigniew
    45. Moskal Jan
    46. Mucha Józef
    47. Piątkowski Roman
    48. Piotrowicz Andrzej
    49. Pochopień Ryszard
    50. Powroźniak Franciszek
    51. Profic Stanisław
    52. ProficWładysław
    53. Pustelnik Franciszek
    54. Skorut Leszek
    55. Słabosz Leszek
    56. Socha Stanisław
    57. Stawowy Mieczysław
    58. Stręk Władysław
    59. Walaszek Jerzy
    60. Wielach Kazimierz
    61. Zięba Kazimierz
    62. Żarski Edward
    63. Banach Zofia
    64. Biela Jan
    65. Biela Krystyna
    66. Biela Kazimierz
    67. Biela Władysław
    68. Biela Zbigniew
    69. Bochenek Ewa
    70. Galus Stanisław
    71. Gasiński Józef
    72. Judasz I Stanisław
    73. Judasz II Stanisław
    74. Kuchta Maria
    75. Latoń Krystyna I
    76. Latoń Krystyna II
    77. Latoń Krystyna III
    78. Latoń Władysław
    79. Łopata Danuta
    80. Malina Stanisława
    81. Mielecki Edward
    82. Mielecka Władysława
    83. Moskal I Stanisław
    84. Oliwa Jan
    85. Ostafin Józef
    86. Piechota Krystyna
    87. Profic Teresa
    88. Ptak Jan
    89. Pułka Władysław
    90. Skorut Jolanta
    91. Stokłosa Józef
    92. Szuba Władysław
    93. Szybowski Zdzisław
    94. Światłoń Jan
    95. Światłoń Józef
    96. Twardosz Eugeniusz
    97. Tylka Suleja Jan
    98. Wiśnicz Stanisław

    Rocznik 1977

    1. Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    2. Antkowicz Czesław
    3. Bartosz Stanisław
    4. Bylica Stanisław
    5. Cebula Stanisław
    6. Cygan Adam
    7. Czarny Andrzej
    8. Goryl Jan
    9. Kania Bogdan
    10. Kania Jan
    11. Kasperkiewicz Marek
    12. Kołodziej Piotr
    13. Łabuz Marek
    14. Miśkowiec Wojciech
    15. Nędza Adam
    16. Paczka Marek
    17. Pitala Jan Andrzej
    18. Poradzisz Janusz
    19. Stefan Sala
    20. Sawski Józef Kazimierz
    21. Serafin Antoni
    22. Stokłosa Jan
    23. Stopka Krzysztof
    24. Talaska Józef
    25. Twardosz Władysław
    26. Wadowski Janusz
    27. Włodarski Eugeniusz
    28. Zmarzlik Władysław
    29. Bernaś Ryszard
    30. Biela Danuta
    31. Boczkaja Józef
    32. Bylica Stanisław
    33. Flaga Krzysztof
    34. Frączek Danuta
    35. Garbień Józef
    36. Garbień Zdzisław
    37. Gądek Edward
    38. Gielata Zbigniew
    39. Grzeszkowicz Jan
    40. Judasz Franciszek
    41. Kiebzak Wiesław
    42. Kucała Jan
    43. Latoń Tadeusz
    44. Malina Maria
    45. Marek Józef
    46. Moskal Adam
    47. Moskal Kazimierz
    48. Nędza Krystyna
    49. Malina Czesława
    50. Nocula Janina
    51. Ptak Ryszard
    52. Rusek Tadeusz
    53. Ślusarz Stanisław
    54. Śmiłek Tadeusz
    55. Światłoń Kazimierz
    56. Starzec Małgorzata
    57. Tobała Marian
    58. Budzowska Anna
    59. Zajda Jan
    60. Badzinski Włodzimierz
    61. Bergiel Tomasz
    62. Biel Mirosław
    63. Biela Józef
    64. Blak Józef
    65. Cieluch Stanisław
    66. Ciężkowski Jan
    67. Dyba Eugeniusz
    68. Duda Tadeusz
    69. Furgał Andrzej
    70. Fliśniak Tadeusz
    71. Gubała Edward
    72. Francuziak Franciszek
    73. Klimowski Wacław
    74. Kudzia Józef
    75. Kuchnia Kazimierz
    76. Madejczyk Wacław
    77. Majocha Stanisław
    78. Matulski Marian
    79. Mytyl Jan
    80. Oliwa Franciszek
    81. Pająk Ryszard
    82. Patalita Marek
    83. Profic Stanisław
    84. Profic Marian
    85. Pułka Jan
    86. Rogulski Tadeusz
    87. Ryś Jan
    88. Salus Bogusław
    89. Skrzeczek Stanisław
    90. Skupień Andrzej
    91. Stręk Józef
    92. Sroga Piotr
    93. Włoch Tadeusz
    94. Liceum Zawodowe
    95. Moskal Marian
    96. Moskal Leszek
    97. Przała Franciszek
    98. Adamek Maria
    99. Gawron Kazimierz
    100. Biela Kazimierz
    101. Blak Janusz
    102. Bugaj Czesław
    103. Cieżak Piotr
    104. Flejtuch Wiesław
    105. Garbień Adam
    106. Kozieł Adam
    107. Łabędz Kazimierz
    108. Nędza Małgorzata
    109. Oliwa Halina
    110. Pocielej Adam
    111. Profic Bogusława
    112. Przała Józef
    113. Przała Janusz
    114. Stopka Zbigniew
    115. Stręk Maria
    116. Sołtys Bogumiła
    117. Suchan Grażyna
    118. Sroka Wanda
    119. Światłoń Józef
    120. Wróbel Zofia
    121. Wyrwała Wojciech
    122. Ziembla Krystyna
    123. Szczurek Jan
    124. Technikum dla pracujących
    125. Bartosz Jadwiga
    126. Betlej Roman
    127. Biela Mieczysław
    128. Blak Eugeniusz
    129. Burda Tadeusz
    130. Cecerski Janusz
    131. Filipowski Krzysztof
    132. Gatlik Jan
    133. Gatlik Stanisław
    134. Gałka Jerzy
    135. Garbień Józef
    136. Garbień Józef
    137. Chmielik Janina
    138. Górka Zbigniew
    139. Irzyk Józef
    140. Kaczor Marian
    141. Krzystek Andrzej
    142. Francuziak Czesława
    143. Majocha Jan
    144. Matoga Władysław
    145. Marszalik Roman
    146. Michalski Jan
    147. Moskal Czesław
    148. Ostafin Jan
    149. Piegza Józef
    150. Pieronkiewicz Julian
    151. Piwowarski Kazimierz
    152. Prokocki Ryszard
    153. Pułka Halina
    154. Stopka Stanisław
    155. Stręk Jan
    156. Szczepaniak Anna
    157. Szczepaniak Józef
    158. Tomaszewski Marek
    159. Twardosz Stanisław
    160. Wcisło Stanisław
    161. Woźniak Maria

    Rocznik 1978

    1. Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    2. Buraczek Krzysztof
    3. Chwała Jan
    4. Frączek Jan
    5. Gibas Stanisław
    6. Handzel Jacek
    7. Janiczak Krzysztof-Józef
    8. Kaleta Andrzej
    9. Kołaczek Grzegorz
    10. Kwartnik Wiesław
    11. Leśniak Jerzy
    12. Luberda Ryszard
    13. Łopata Andrzej
    14. Łuczak Józef
    15. Maciuszek Mieczysław
    16. Majewski Bronisław
    17. Oliwa Stanisław
    18. Pilch Tadeusz
    19. Plichta Andrzej
    20. Ryś Krzysztof
    21. Szpilka Tadeusz
    22. Ślusarz Janusz
    23. Światłoń Krzysztof
    24. Wąsowicz Jan
    25. Węgrzyn Janusz
    26. Włoch Marian
    27. Wyka Bogdan
    28. Chmielik Kazimiera
    29. Światłoń Halina
    30. Basiura Zbigniew
    31. Basoń Bogusław
    32. Biela Stanisław
    33. Bochenek Marian
    34. Bogdał Jacek
    35. Bylica Jan
    36. Ciężkowski Tadeusz
    37. Dróżdż Adam
    38. Frączek Ryszard
    39. Garbień Stanisław
    40. Gniadek Stanisław
    41. Hryc Władysław
    42. Kiełbus Alojzy
    43. Kozieł Alojzy
    44. Kozieł Marian
    45. Kozik Andrzej
    46. Krawczyk Feliks
    47. Kuchta Stanisław
    48. Kuczkowicz Jan
    49. Lasoń Andrzej
    50. Lasoń Ryszard
    51. Moskal Stanisław
    52. Moskal Józef
    53. Oliwa Władysław
    54. Piątek Zbigniew
    55. Porębski Marek
    56. Przała Andrzej
    57. Przała Julian
    58. Sroka Bogdan
    59. Szpilka Stanisław
    60. Turek Grzegorz
    61. Ziembla Tadeusz
    62. Bylica Zofia
    63. Flaga Józef
    64. Golonka Stanisław
    65. Gibas Władysław
    66. Gielata Kazimierz
    67. Horwat Stanisław
    68. Jędrzejowski Kazimierz
    69. Kania Krystyna
    70. Gondek Halina
    71. Kania Maria
    72. Piątkowska Janina
    73. Garbień Józef
    74. Biela Anna
    75. Kois Zofia
    76. Kot Tadeusz
    77. Kurek Tadeusz
    78. Kurowski Adam
    79. Miętka Jacek
    80. Sroka Stefan
    81. Sroka Tadeusz
    82. Szopa Czesława
    83. Szuba Tadeusz
    84. Zawada Zofia
    85. Kiebzak Zbigniew
    86. Kocańda Dorota
    87. Zawada Tadeusz
    88. Wójciak Stanisław
    89. Trelak Władysław
    90. Sularz Wiesław
    91. Stoch Krzysztof
    92. Starzec Mieczysław
    93. Sabała Adam
    94. Ryś Jan
    95. Rusek Zbigniew
    96. Remski Zbigniew
    97. Profic Józef
    98. Profic Jerzy
    99. Piechota Czesław
    100. Pochopień Grzegorz
    101. Moskal Adam
    102. Moroń Wacław
    103. Mielecki Kazimierz
    104. Matyja Bogdan
    105. Matuła Krzysztof
    106. Krztoń Andrzej
    107. Król Kazimierz
    108. Dęgoszewski Andrzej
    109. Bargieł Roman
    110. Bochenek Janusz
    111. Bochenek Andrzej
    112. Bartosz Mirosław
    113. Chodnik Stanisław
    114. Grabowski Edward
    115. Kaczor Jan
    116. Kania Stanisław
    117. Kocańda Mieczysław
    118. Kuchta Wiesław
    119. Latoń Andrzej
    120. Latoń Władysław
    121. Lenczowska Maria
    122. Ostafin Maria
    123. Pająk Zofia
    124. Postawa Tadeusz
    125. Rozum Stanisław
    126. Sowa Józef
    127. Starowicz Kazimierz
    128. Szuba Andrzej
    129. Światłoń Stanisław
    130. Włoch Bogdan
    131. Liceum Zawodowe
    132. Baran Bożena
    133. Bargieł Edward
    134. Bernecka Anna
    135. Biela Maria
    136. Bzdek Bożena
    137. Bylica Krystyna
    138. Chrapek Barbara
    139. Ciaputa Grażyna
    140. Ciężkowski Andrzej
    141. Dziadkowiec Maria
    142. Dzidek Zofia
    143. Gunia Edward
    144. Jasiernia Teresa
    145. Jędryka Lucyna
    146. Kocańda Krystyna
    147. Kolbiarz Janina
    148. Koźlak Danuta
    149. Krupa Aniela
    150. Marszalik Grażyna
    151. Nędza Władysław
    152. Norek Irena
    153. Ochender Krystyna
    154. Oliwa Bogusława
    155. Piech Maria
    156. Profic Maria
    157. Radoń Stanisław
    158. Rusek Jan
    159. Ryś Maria
    160. Rzewuski Janusz
    161. Skowronek Barbara
    162. Sroka Jan
    163. Światłoń Jerzy
    164. Światłoń Zofia
    165. Twardosz Krystyna
    166. Włoch Adam
    167. Włoch Kazimierz
    168. Technikum dla Pracujących
    169. Bernacka Janina
    170. Biela Jerzy
    171. Bień Leszek
    172. Boczkaja Antoni
    173. Bochenek Andrzej
    174. Bzdek Jan
    175. Dzieża Jan
    176. Giza Józef
    177. Kiszka Jan
    178. Koźlak Adam
    179. Kuciński Zdzisław
    180. Kutyba Jacek
    181. Marszałek Kazimierz
    182. Moroń Wiesław
    183. Ostafin Stanisław
    184. Pachura Józef
    185. Piechota Stanisław
    186. Poradzisz Józef
    187. Pułka Roman
    188. Pułka Stanisław
    189. Ryś Wacław
    190. Słomka Małgorzata
    191. Starzec Stanisław
    192. Światłoń Anna

    Rocznik 1979

    1. Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    2. Basista Andrzej
    3. Białoń Józef
    4. Biela Tadeusz
    5. Chlipała Mieczysław
    6. Cież Augustyn
    7. Głowacz Krzysztof
    8. Gorczowski Franciszek
    9. Krzan Czesław
    10. Leksycki Adam
    11. Lempart Andrzej
    12. Łuczak Tadeusz
    13. Maciuszek Andrzej
    14. Malina Krzysztof
    15. Marek Michał
    16. Matoga Kazimierz
    17. Matusik Ryszard
    18. Papierz Stanisław
    19. Pasternak Adam
    20. Radoń Jacek
    21. Rozum Józef
    22. Serafin Józef
    23. Sermak Adam
    24. Ulman Jan
    25. Ulman Stanisław
    26. Wątor Stanisław
    27. Węglarz Michał
    28. Biela Tadeusz
    29. Bochenek Józef
    30. Budzowski Kazimierz
    31. Boczkaja Ryszard
    32. Cież Janusz
    33. Dzidek Józef
    34. Fundament Krzysztof
    35. Garbień Wiesław
    36. Kopyto Fryderyk
    37. Koziołek Wiesław
    38. Koźlak Bolesław
    39. Krzystek Czesław
    40. Łaski Edward
    41. Norek Krzysztof Jan
    42. Nędza Jan
    43. Migo Piotr
    44. Podgórny Jan
    45. Profic Józef
    46. Przała Stanisław
    47. Sadzik Marek
    48. Sroka Stanisław
    49. Sternal Stanisław
    50. Światłoń Kazimierz
    51. SzafraniecWiesław
    52. Twardosz Mieczysław
    53. Tyrawa Józef
    54. Kawka Janusz
    55. Latoń Jan
    56. Biela Marian
    57. Bylica Ryszard
    58. Dąbrowska Grażyna
    59. Flaga Tadeusz
    60. Flaga Jan
    61. Galas Anna
    62. Garbień Ryszard
    63. Judasz Adam
    64. Kurek Józef
    65. Kaleta Marian
    66. Kania Krzysztof
    67. Kaleta Jan
    68. Duda Urszula
    69. Malina Lucyna
    70. Michalik Ireneusz
    71. Pająk Danuta
    72. Rydz Józef
    73. Ryś Janusz
    74. Sroka Teresa
    75. Skorut Stanisław
    76. Szczurek Józef
    77. Sztebel Mieczysław
    78. Światłoń Stanisława
    79. Zębala Grzegorz
    80. Sroka Anna
    81. Garbień Krystyna
    82. Król Marek
    83. Tyrpa Tadeusz
    84. Rusin Anna
    85. Liceum Zawodowe
    86. Biela Janina
    87. Dudek Zdzisława
    88. Ciaputa Krystyna
    89. Dziedzina Janina
    90. Faracik Andrzej
    91. Filipek Marta
    92. Flaga Danuta
    93. Frosztęga Barbara
    94. Gibas Władysława
    95. Hajda Krzysztof
    96. Jędrzejowska Lilioza
    97. Karczmarczyk Anna
    98. Kaleta Ryszard
    99. Kasiarz Ewa
    100. Kluska Józef
    101. Konieczny Kazimierz
    102. Kozik Ewa
    103. Koźlak Stanisław
    104. Król Maria
    105. Krzywoń Elżbieta
    106. Latoń Elżbieta
    107. Malina Jan
    108. Oleksy Bogusława
    109. Pająk Józefa
    110. Pieronkiewicz Stanisława
    111. Sroka Maria
    112. Wałaga Tadeusz
    113. Włoch Jolanta
    114. Technikum dla Pracujących
    115. Święch Tadeusz
    116. Kudas Tadeusz
    117. Kowalczyk Jan
    118. Górka Jan
    119. Jamróz Stanisław
    120. Lorenc Stanisław
    121. Latoń Stanisław
    122. Sobczak Marek
    123. Nowak Andrzej
    124. Żądło Stanisław
    125. Łabędź Wiesław
    126. Stopka Julian
    127. Kudłacz Władysław
    128. Skała Tadeusz
    129. Róg Józef
    130. Żądło Sabina
    131. Szczepaniec Stanisław

    Rocznik 1980

    1. Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    2. Biela Stanisław
    3. Biela Wiesław
    4. Brutanek Bronisław
    5. Faron Zbigniew
    6. Filipiak Bronisław
    7. Garbień Edward
    8. Garbień Jerzy
    9. Garbień Józef
    10. Kądziołka Piotr
    11. Kukla Andrzej
    12. Kurek Włodzimierz
    13. Lenik Franciszek
    14. Maj Krzysztof
    15. Mielec Józef
    16. Motal Jan
    17. Oleś Józef
    18. Pawlica Bronisław
    19. Piechowiak Zbigniew
    20. Plichta Robert
    21. Powalacz Józef
    22. Puchała Krzysztof
    23. Radwan Marek
    24. Sapoń Zdzisław
    25. Serafin Krzysztof
    26. Słoński Wacław
    27. Szlachetka Jerzy
    28. Światłoń Krzysztof
    29. Woźniczka Wiesław
    30. Zając Bogdan
    31. Zając Stanisław
    32. Ziembla Stanisław
    33. Betlej Krzysztof
    34. Biela Antoni
    35. Biela Stanisław
    36. Biela Zdzisław
    37. Bochenek Piotr
    38. Dudek Adam
    39. Burliga Marian
    40. Ciaputa Stanisław
    41. Daniel Michał
    42. Funek Aleksander
    43. Guc Kazimierz
    44. Górka Andrzej
    45. Kowalczyk Krzysztof
    46. Koźlak Krzysztof
    47. Kuchnia Julian
    48. Kurdziel Marian
    49. Latoń Stanisław
    50. Lipa Józef
    51. Misiura Władysław
    52. Objosło Mirosław
    53. Pająk Jerzy
    54. Piegza Jan
    55. Płachta Władysław
    56. Powalacz Stanisław
    57. Profic Zdzisław
    58. Smreczak Krzysztof
    59. Światłoń Czesław
    60. Świnka Zbigniew
    61. Szczepaniak Czesław
    62. Szczepański Bogusław
    63. Twardosz Kazimierz
    64. Urbaniak Piotr
    65. Węgrzyn Jan
    66. Węgrzyn Krzysztof
    67. Zacharski Jan Piotr
    68. Biela Tadeusz
    69. Biela Ryszard
    70. Bobeł Stanisław
    71. Brzanka Adam
    72. Budek Józef
    73. Florek Zygmunt
    74. Gaura Czesław
    75. Gibas Bożena
    76. Golonka Zdzisław
    77. Goryl Ryszard
    78. Gruszczyńska Barbara
    79. Janiczak Maria
    80. Judasz Janina
    81. Kostowal Anna
    82. Kurek Janina
    83. Krzyniec Jan
    84. Latoń Jan
    85. Latoń Krystyna
    86. Madej Stanisław
    87. Moskal Adam
    88. Nalepa Andrzej
    89. Pająk Czesław
    90. Piekarz Edward
    91. Postawa Michał
    92. Prokocki Adam
    93. Rozum Bronisław
    94. Spyrka Andrzej
    95. Stokłosa Zofia
    96. Twardosz Halina
    97. Włoch Stanisław
    98. Moskal Krzysztof
    99. Moskal Krzysztof Piotr
    100. Liceum Zawodowe
    101. Białek Elżbieta
    102. Flaga Maria
    103. Frączek Stanisław
    104. Frosztęga Jadwiga
    105. Fus Wiesław
    106. Garbień Elżbieta
    107. Gazeł Grażyna
    108. Golonka Krystyna
    109. Jarząbek Tadeusz
    110. Kaleta Jan
    111. Kania Kazimierz
    112. Kasiarz Stanisław
    113. Kasiarz Jerzy
    114. Kozik Ewa
    115. Kozik Leszek
    116. Koźlak Aleksandra
    117. Malik Małgorzata
    118. Mardus Roman
    119. Matulska Krystyna
    120. Mitoraj Marian
    121. Moskal Tadeusz
    122. Ostafin Krystyna
    123. Postawa Janina
    124. Remska Lucyna
    125. Skowronek Jan
    126. Socha Józef
    127. Szafraniec Tadeusz
    128. Szlaga Jolanta
    129. Śliwa Józef
    130. Włoch Maria
    131. Technikum dla Pracujących
    132. Biela Zbigniew
    133. Biskup Stanisław
    134. Czarny Andrzej
    135. Gasiński Józef
    136. Judasz Franciszek
    137. Kęsek Józef
    138. Kiebzak Wiesław
    139. Przybyło Mieczysław
    140. Róg Mirosław
    141. Siądek Krzysztof
    142. Syrek Wojciech
    143. Sułkowski Janusz
    144. Sułkowski Marek
    145. Sromek Tadeusz
    146. Sznyd Kazimierz
    147. Szostak Kazimierz
    148. Targosz Władysław
    149. Wierciak Kazimierz
    150. Woś Stanisław
    151. Wójcik Lesław
    152. Żurek Stanisław
    153. Cygal Jacek

    Rocznik 1981

    1. Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    2. Bargieł Kazimierz
    3. Biela Wiesław
    4. Burda Jan
    5. Cygan Wojciech
    6. Darasz Aleksander
    7. Funek Jan-Franciszek
    8. Golonka Piotr
    9. Chaber Mirosław
    10. Hanusiak Antoni
    11. Jamróz Józef
    12. Jończyk Edward
    13. Kadzik Józef
    14. Kasiarz Stanisław
    15. Korek Jan
    16. Maj Andrzej
    17. Mastalerz Piotr
    18. Najder Karol
    19. Pamuła Jan
    20. Piegza Bogdan
    21. Podoba Jerzy
    22. Pytel Józef
    23. Sowa Józef
    24. Sroka Kazimierz
    25. Sroka Zdzisław
    26. Stanowski Tadeusz
    27. Światłoń Andrzej
    28. Widzisz Piotr
    29. Woźnica Janusz
    30. Wrona Józef
    31. Wyroba Krzysztof
    32. Zborowski Wacław
    33. Bańdura Ireneusz
    34. Bargieł Czesław
    35. Biela Krzysztof
    36. Bijan Witold- Kazimierz
    37. Czerwiński Janusz
    38. Dzidek Kazimierz
    39. Galas Jan
    40. Gibas Bogdan - Leszek
    41. Golonka Stanisław - Zbigniew
    42. Grzywa Jerzy
    43. Jasnocha Tomasz -Andrzej
    44. Kołodziej Tadeusz
    45. Kołtaś Andrzej
    46. Koziołek Stanisław
    47. Kramarz Kazimierz
    48. Kucek Ignacy
    49. Kwaśnica Jacek
    50. Mirocha Krzysztof
    51. Mirocha Zbigniew
    52. Motor Roman
    53. Możdżeń Witold
    54. Pasternak Stanisław
    55. Paś-Filipek Tadeusz
    56. Pindel Marek
    57. Płachta Stanisław- Bronisław
    58. Powalacz Jan
    59. Pyrtek Zbigniew
    60. Sabała Marek
    61. Siwek Zbigniew
    62. Sterek Mariusz Andrzej
    63. Światłoń Marian
    64. Trelak Józef
    65. Wilk Zdzisław
    66. Wojdyła Paweł Franciszek
    67. Zaręba Mieczysław
    68. Ziembla Józef
    69. Żaba Bogdan
    70. Mrozowski Jacek Janusz
    71. Blak Marian
    72. Bruzda Jerzy
    73. Flaga Franciszek
    74. Francuziak Jan
    75. Frosztęga Tadeusz
    76. Gatlik Wiesław
    77. Godzik Tadeusz
    78. Jończyk Władysława
    79. Jędrzejowski Jan
    80. Kaczor Włodzimierz
    81. Kania Czesław
    82. Kuchta Aleksander
    83. Król Leszek
    84. Kochan Kazimierz
    85. Łabędź Wiesław
    86. Łopata Jan
    87. Moskal Franciszek
    88. Profic Stanisław
    89. Przała Andrzej
    90. Rozum Zygmunt
    91. Sala Andrzej Franciszek
    92. Starzec Jan
    93. Światłoń Ryszard
    94. Trąbka Piotr
    95. Twardosz Andrzej
    96. Jaśkowiec Zbigniew
    97. Kmiecik Krzysztof
    98. Temple Marek
    99. Moskal Andrzej
    100. Wilk Jan
    101. Ziembla Jacek
    102. Liceum Zawodowe
    103. Ciszek Stanisław
    104. Chwała Jan
    105. Ćwiertnia Andrzej
    106. Ćwierz Marek
    107. Garbień Janusz Andrzej
    108. Jancarczyk Zbigniew
    109. Kasiarz Małgorzata Anna
    110. Król Elżbieta
    111. Kucała Stanisław
    112. Pajdzik Lucyna
    113. Piechota Jan
    114. Piwowarczyk Wiesław
    115. Przała Sabina
    116. Rydz Tadeusz
    117. Słonina Anna
    118. Stopka Adam
    119. Stramek Jan
    120. Stręk Krzysztof Piotr
    121. Stręk Tadeusz
    122. Ziembla Krystyna
    123. Żołnierek Wojciech
    124. Bisztyga Jan
    125. Technikum dla Pracujących
    126. Sroka Janina
    127. Sroka Agnieszka
    128. Wójcik Stanisław
    129. Wierciak Władysław
    130. Wętorek Józef
    131. Tęczyński Andrzej
    132. Szuba Tadeusz
    133. Święch Jan
    134. Snakowski Artur
    135. Sala Zbigniew
    136. Rusek Zbigniew
    137. Rabka Zbigniew
    138. Podmokły Antoni
    139. Pilch Tadeusz
    140. Opryszek Tadeusz
    141. Oliwa Władysław
    142. Moskała Józef
    143. Moroń Wacław
    144. Majocha Stanisław
    145. Kozak Stanisław
    146. Holewa Zbigniew
    147. Garbień Stanisław
    148. Foszczyński Jacek
    149. Flaga Józef
    150. Dyduła Andrzej
    151. Śmiłek Maria
    152. Jędrocha Alicja
    153. Chmielik Kazimiera

     

    Absolwenci z lat 1982 - 1990:

    Rocznik 1982

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Biedrończyk Andrzej
    2. Bochenek Tadeusz
    3. Dzidek Kazimierz
    4. Garbień Marian
    5. Gaweł Czesław
    6. Hudaszek Kazimierz
    7. Jarząbek Kazimierz
    8. Krupa Bogusław
    9. Łapa Marek
    10. Mielecki Krzysztof
    11. Mleczek Kazimierz
    12. Moskal Adam
    13. Moskal Jan I
    14. Moskal Jan II
    15. Oliwa Józef
    16. Omylak Marian
    17. Piątek Stanisław
    18. Rozum Wiesław
    19. Siudek Jerzy
    20. Skrobek Marek
    21. Wrzodek Wiesław
    22. Węgrzyn Janusz
    23. Zięba Edward
    24. Bernecki Janusz
    25. Bochnia Krzysztof
    26. Brewczyk Tomasz
    27. Bulda Jan
    28. Burek Stanisław
    29. Ciaputa Paweł
    30. Cygan Piotr
    31. Dyba Jerzy
    32. Garbień Marek
    33. Jankowiak Jan
    34. Jędrzejowski Dariusz
    35. Jończyk Kazimierz
    36. Jończyk Wiesław
    37. Jończyk Zbigniew
    38. Kachnic Adam
    39. Kania Ryszard
    40. Kocańda Bogdan
    41. Kozik Tadeusz
    42. Król Jan
    43. Kulak Ryszard
    44. Latoń Bogusław
    45. Latoń Stanisław
    46. Madej Marek
    47. Maj Jarosław
    48. Maj Jerzy
    49. Moskała Zbigniew
    50. Sąda Zbigniew
    51. Starzec Krzysztof
    52. Światłoń Krzysztof
    53. Tomala Aleksander
    54. Urbańczyk Krzysztof
    55. Wrona Andrzej
    56. Gąsiorski Andrzej
    57. Bobeł Andrzej
    58. Budzoń Zdzisław
    59. Cora Jan
    60. Chwała Stanisław
    61. Frączek Kazimierz
    62. Gędźba Zofia
    63. Jończyk Krzysztof
    64. Kaletka Dorota
    65. Kania Janusz
    66. Kawczak Lucyna
    67. Kopta Jacek
    68. Kozieł Józef
    69. Krzywoń Jan
    70. Moskal Stanisław
    71. Oleś Krzysztof
    72. Piątek Władysław
    73. Pieronkiewicz Elżbieta
    74. Radoń Michał
    75. Sarna Mieczysław
    76. Sroka Andrzej
    77. Sroka Marek
    78. Tomal Jan
    79. Zaremba Włodzimierz
    80. Żmuda Zbigniew
    81. Nocula Roman
    82. Rymarczyk Jan
    83. Malec Kazimierz

    Liceum Zawodowe
    1. Badzińska Lucyna
    2. Bargieł Wiesław
    3. Biela Janina
    4. Biela Janusz
    5. Biela Marta
    6. Płasiński Andrzej
    7. Bylica Stanisław
    8. Fijał Ewa
    9. Garbień Danuta
    10. Góralik Lucyna
    11. Kasprzycki Tadeusz
    12. Kudas Marek
    13. Michałkowski Tomasz
    14. Mizera Jadwiga
    15. Moskal Krystyna
    16. Moskal Zdzisław
    17. Mielniczek Piotr
    18. Nędza Marta
    19. Nędza Stanisław
    20. Pacyga Krzysztof
    21. Piechota Andrzej
    22. Ryś Michał
    23. Serafin Jacek
    24. Starzec Marek
    25. Stokłosa Teresa
    26. Szczepańska Jadwiga
    27. Szlachetka Krystyna
    28. Ślusarz Andrzej
    29. Śliwa Robert
    30. Światłoń Witold
    31. Tęczyński Józef
    32. Wróbel Krystyna
    33. Żądło Zbigniew
    34. Żołna Wojciech

    Technikum dla Pracujących
    1. Flaga Jerzy
    2. Garncarz Janusz Marek
    3. Guśpiel Mieczysław
    4. Kamyczura Tadeusz
    5. Kozieł Alojzy
    6. Łapa Janusz
    7. Łętocha Ryszard
    8. Mizera Krzysztof
    9. Nalepa Tadeusz
    10. Ogrodny Andrzej
    11. Pachacz Józef
    12. Podmokły Jan
    13. Sadzik Marek
    14. Skrzypek Bogdan
    15. Sołtys Jadwiga Anna
    16. Suder Bogdan
    17. Szlachetka Andrzej
    18. Światłoń Stanisław
    19. Tomaszewski Wiesław
    20. Ulman Marian
    21. Wołek Mieczysław Stanisław

    Rocznik 1983

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Biela Adam
    2. Brutanek Krzysztof
    3. Filipek Tadeusz
    4. Domalik Krzysztof
    5. Garbień Stanisław
    6. Głowacz Franciszek
    7. Chodnik Adam
    8. Jamróz Władysław
    9. Jończyk Józef
    10. Jurek Adam
    11. Kowalcze Jan
    12. Malec Zbigniew
    13. Mardus Krzysztof
    14. Mielec Stanisław
    15. Nędza Stanisław
    16. Pieronkiewicz Jerzy
    17. Zając Wiesław
    18. Zaremba Piotr
    19. Żmuda Tadeusz
    20. Banasik Stanisław
    21. Biela Andrzej
    22. Bik Stanisław
    23. Bobeł Kazimierz
    24. Bogdał Leszek
    25. Dyba Jan
    26. Garbień Zdzisław
    27. Golonka Kazimierz
    28. Irzyk Mirosław
    29. Jończyk Kazimierz
    30. Kędzior Mieczysław
    31. Konieczny Stanisław
    32. Kozik Andrzej
    33. Koźlak Janusz
    34. Kuchta Julian
    35. Łakomy Grzegorz
    36. Madej Bronisław
    37. Oliwa Stanisław
    38. Pająk Kazimierz
    39. Piech Andrzej
    40. Profic Kazimierz
    41. Przała Andrzej
    42. Przała Stanisław
    43. Radoń Stanisław
    44. Rusek Kazimierz
    45. Sroka Adam
    46. Sroka Józef
    47. Stokłosa Adam
    48. Światłoń Józef
    49. Szlachetka Adam
    50. Szczurek Józef
    51. Trąbka Wiesław
    52. Trela Paweł
    53. Twardosz Bogdan
    54. Tyrpa Krzysztof
    55. Wędziarz Józef
    56. Wrzodek Jan
    57. Biela Józef
    58. Bogdał Tadeusz
    59. Chromy Ryszard
    60. Ciężkowski Wacław
    61. Kania Jan
    62. Kania Zbigniew
    63. Karkoszka Stefan
    64. Koziołek Kazimierz
    65. Kuchta Czesław
    66. Kuchta Krzysztof
    67. Łobaz Janusz
    68. Malina Wiesław
    69. Marek Józef
    70. Moskal Ryszard
    71. Myrt Jan
    72. Piechota Robert
    73. Starzec Marian
    74. Światłoń Czesław
    75. Urbańczyk Jan
    76. Chmielowska Grażyna
    77. Ptak Małgorzata
    78. Pułka Danuta
    79. Starzec Jan
    80. Przebinda Zbigniew

    Liceum Zawodowe
    1. Biela Grażyna
    2. Biela Jolanta
    3. Braś Roman
    4. Bylica Danuta
    5. Cieżak Tadeusz
    6. Filipiak Lucyna
    7. Gabryl Tadeusz
    8. Galik Janusz
    9. Jarzębak Małgorzata
    10. Jędrzejowska Anna
    11. Kochanek Stanisław
    12. Koźlak Małgorzata
    13. Motal Elżbieta
    14. Moskal Krzysztof
    15. Oliwa Danuta
    16. Pieronkiewicz Tomasz
    17. Pital Tomasz
    18. Postawa Barbara
    19. Profic Olga
    20. Przała Agata
    21. Sternal Krzysztof
    22. Światłoń Małgorzata
    23. Światłoń Władysława
    24. Tyrawa Leszek
    25. Zając Andrzej
    26. Szuba Robert

    Rocznik 1984

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Bartyzel Jan
    2. Bartyzel Józef
    3. Boczkaja Wacław
    4. Dobosz Jan
    5. Dróżdż Franciszek
    6. Dyba Adam
    7. Fabiś Jerzy
    8. Florek Ryszard
    9. Frosztęga Józef
    10. Gadzina Konrad
    11. Gibas Zbigniew
    12. Kapłon Zbigniew
    13. Karcz Adam
    14. Klempa Marek
    15. Król Wiesław
    16. Malina Kazimierz
    17. Malinka Bogdan
    18. Moskal Leszek
    19. Mrózek Piotr
    20. Podoba Józef
    21. Profic Wiesław
    22. Sroka Ryszard
    23. Stachoń Piotr
    24. Światłoń Janusz
    25. Topa Andrzej
    26. Wątor Grzegorz
    27. Zborowski Maciej
    28. Bargieł Krzysztof
    29. Biela Krzysztof
    30. Brenkus Stanisław
    31. Ciężkowski Zbigniew
    32. Bobeł Ireneusz
    33. Burliga Stanisław
    34. Dzidek Andrzej
    35. Golonka Jan
    36. Grzywa Marian
    37. Kluzik Józef
    38. Król Stanisław
    39. Krupa Robert
    40. Łapa Zbigniew
    41. Malina Krzysztof
    42. Marek Jacek
    43. Mieczyński Grzegorz
    44. Mielecki Wiesław
    45. Putyra Adam
    46. Skrzypek Aleksander
    47. Strączek Robert
    48. Suwaj Mirosław
    49. Szczurek Marian
    50. Tobała Jan
    51. Tyrawa Janusz
    52. Wypartowicz Piotr
    53. Zawistowski Marek
    54. Betlej Szczepan
    55. Biela Bronisław
    56. Biela Robert
    57. Bizon Piotr
    58. Burczak Zbigniew
    59. Chwała Jerzy
    60. Francuziak Stanisław
    61. Górka Bogusław
    62. Frosztęga Beata
    63. Flaga Piotr
    64. Hanusiak Henryk
    65. Jamróz Bogdan
    66. Ptak Tadeusz
    67. Jędruś Stanisław
    68. Kania Stanisław
    69. Latoń Adam
    70. Nocula Stanisław
    71. Pochopień Stanisław
    72. Trąbka Jan
    73. Sarna Stanisław
    74. Piegza Robert
    75. Góralik Jacek

    Liceum Zawodowe
    1. Brzanka Agata
    2. Chwała Lucyna
    3. Frączek Władysław Jan
    4. Frosztęga Teresa
    5. Galus Teresa
    6. Jabcoń Wiesława
    7. Jędrzejowski Jacek Stanisław
    8. Kot Edward
    9. Koziela Jolanta
    10. Kozik Elżbieta
    11. Król Bogusław Stanisław
    12. Kurowski Piotr Robert
    13. Leśniak Grażyna
    14. Łopata Małgorzata
    15. Malina Zofia
    16. Maślanka Krzysztof
    17. Stopa Jan Stanisław
    18. Stręk Małgorzata
    19. Szczepaniak Andrzej
    20. Szuba Krystyna
    21. Szymski Piotr Marcin
    22. Światłoń Wiesław
    23. Radko Robert

    Rocznik 1985

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Dragosz Wiesław
    2. Dzidek Andrzej
    3. Flaga Halina
    4. Frączek Józef
    5. Kaleta Andrzej
    6. Kania Danuta
    7. Kania Krzysztof
    8. Kois Tadeusz
    9. Kozik Piotr
    10. Koziołek Stanisław
    11. Kurek Adam
    12. Malina Ewa
    13. Mielecki Janusz
    14. Ochender Dariusz
    15. Pieczara Roman
    16. Światłoń Ryszard
    17. Trąbka Janusz
    18. Antkiewicz Tadeusz
    19. Bachleda Andrzej
    20. Brutanek Stanisław
    21. Garbień Józef
    22. Gospodarczyk Stanisław
    23. Górnisiewicz Tomasz
    24. Kluzik Stanisław
    25. Kowalcze Krzysztof
    26. Kowalcze Kazimierz
    27. Kowalcze Bogusław
    28. Lenart Wiesław
    29. Maj Jan
    30. Maślanka Zbigniew
    31. Miernik Marek
    32. Mirek Zbigniew
    33. Oliwa Wiesław
    34. Węglarz Krzysztof
    35. Węgrzyn Kazimierz
    36. Bodziński Zbigniew
    37. Bartosz Adam
    38. Dragosz Jan
    39. Flaga Tadeusz
    40. Goryl Stanisław
    41. Hejnowicz Lesław
    42. Iśtok Mirosław
    43. Janowiak Marian
    44. Jędrzejowski Wiesław
    45. Jurkowski Waldemar
    46. Karkosz Sławomir
    47. Kołodziej Dariusz
    48. Kuchnia Ludwik
    49. Lupa Andrzej
    50. Matulski Piotr
    51. Moskal Jacek
    52. Mrózek Jan
    53. Ochender Mirosław
    54. Oliwa Grzegorz
    55. Pająk Mariusz
    56. Piechota Marek
    57. Powroźniak Janusz
    58. Spytkowski Mirosław
    59. Strączek Leszek
    60. Stręk Grzegorz
    61. Ślusarz Stanisław
    62. Światłoń Krzysztof
    63. Twardosz Jan
    64. Zaręba Jerzy
    65. Szybowski Tadeusz
    66. Wielgus Jerzy

    Liceum Zawodowe
    1. Bazyl Robert
    2. Biela Adam
    3. Biela Lucyna
    4. Blak Artur
    5. Braś Wojciech
    6. Burda Antoni
    7. Garbień Mariusz
    8. Głowacz Zofia
    9. Kasperek Danuta
    10. Kozik Barbara
    11. Koziołek Wiesław
    12. Kucała Elżbieta
    13. Latoń Ewa
    14. Latoń Lucyna
    15. Łapa Zyta
    16. Marzec Krzysztof
    17. Maślanka Leszek
    18. Moskal Edward
    19. Nowak Jan
    20. Piechota Lucyna
    21. Piechota Wacław
    22. Ptak Agata
    23. Sołtys Marek
    24. Sowa Zbigniew
    25. Śmiłek Ewa
    26. Świder Sławomir
    27. Wróbel Krzysztof
    28. Zając Zbigniew

    Rocznik 1986

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Antkiewicz Zygmunt
    2. Dziadkowiec Marian
    3. Dzidek Jan
    4. Frączek Józef
    5. Garbień Adam
    6. Chrobak Ryszard
    7. Lasek Stanisław
    8. Maj Andrzej
    9. Nowak Wiesław
    10. Oliwa Jan
    11. Putyra Piotr
    12. Spytkowski Józef
    13. Stachoń Paweł
    14. Swałtek Tomasz
    15. Szpilka Jerzy
    16. Tomczykiewicz Jan
    17. Węgrzyn Marek
    18. Zając Zbigniew
    19. Mazur Jerzy
    20. Klasik Paweł
    21. Bargieł Jan
    22. Bargieł Zdzisław
    23. Bik Stanisław
    24. Blak Czesław
    25. Bochenek Kazimierz
    26. Bochenek Kazimierz
    27. Bochenek Piotr
    28. Bogdał Ryszard
    29. Kawczak Zbigniew
    30. Kowalski Mirosław
    31. Łojek Zbigniew
    32. Moskal Andrzej
    33. Mrowiec Wiesław
    34. Ogarek Jan
    35. Osiecki Adam
    36. Piekarz Mariusz
    37. Postawa Witold
    38. Śmiłek Krzysztof
    39. Żołnierek Adam
    40. Biernatek Zbigniew
    41. Czarny Stanisław
    42. Drobny Jan
    43. Francuziak Marian
    44. Garbień Piotr
    45. Góral Mirosław
    46. Jędrzejowski Sławomir
    47. Knapczyk Marian
    48. Kopta Andrzej
    49. Kozieł Robert
    50. Kuchta Andrzej
    51. Kurek Stanisław
    52. Leżański Jan
    53. Marszałek Wiesław
    54. Michura Robert
    55. Moskal Piotr
    56. Nędza Andrzej
    57. Nędza Witold
    58. Polewka Janusz
    59. Ryś Józef
    60. Skupień Zbigniew
    61. Światłoń Bogdan
    62. Trzep Jan
    63. Widzisz Robert
    64. Woźniak Janusz
    65. Wilk Paweł
    66. Biela Zygmunt
    67. Czop Waldemar
    68. Golonka Zbigniew
    69. Koperek Adam
    70. Mosur Janusz
    71. Ostafin Czesław
    72. Postawa Mariusz
    73. Ryś Stanisław
    74. Sala Jerzy
    75. Śliwa Sylwester
    76. Światłoń Maciej

    Liceum Zawodowe
    1. Biela Jacek
    2. Bryliński Stanisław
    3. Budzoń Barbara
    4. Burda Marek
    5. Ciszek Wojciech
    6. Frączek Anna
    7. Garbień Krzysztof
    8. Garbień Stanisław
    9. Golonka Władysława
    10. Gromala Cezary
    11. Gwóźdź Ewa
    12. Kęsek Sławomir
    13. Kozub Dariusz
    14. Mardaus Halina
    15. Oliwa Teresa
    16. Opydo Jerzy
    17. Oramus Paweł
    18. Pasternak Grzegorz
    19. Rozwadowski Mirosław
    20. Szpik Mariusz
    21. Tylek Teresa
    22. Ucherek Jarosław

    Rocznik 1987

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Bargieł Janusz
    2. Błaszczak Krzysztof
    3. Bogacz Józef
    4. Burda Krzysztof
    5. Ciask Anrzej
    6. Dudzik Witold
    7. Jończyk Piotr
    8. Kania Stanisław
    9. Koźlak Bogdan
    10. Król Jan
    11. Łysek Jan
    12. Majka Kazimierz
    13. Malec Stanisław
    14. Piechnik Piotr
    15. Piotrowicz Tadeusz
    16. Ptak Adam
    17. Rusek Krzysztof
    18. Stręk Józef
    19. Szuba Andrzej
    20. Tylek Stanisław
    21. Węgrzyn Jan
    22. Węgrzyn Roman
    23. Ziembla Krzysztof
    24. Biela Krzysztof
    25. Bylica Jan
    26. Dyba Wiesław
    27. Dziadkowiec Jan
    28. Flaga Witold
    29. Golonka Zenon
    30. Iwan Robert
    31. Kaleta Janusz
    32. Kasiarz Jan
    33. Kordula Marek
    34. Kręt Stanisław
    35. Liszka Krzysztof
    36. Łapa Jacek
    37. Mirek Józef
    38. Motal Stanisław
    39. Oliwa Mirosław
    40. Pieczara Władysław
    41. Sergiel Jan
    42. Słonina Paweł
    43. Spytek Dariusz
    44. Strączek Krzysztof
    45. Urbańczyk Grzegorz
    46. Zaręba Adam
    47. Szczygieł Leszek
    48. Burliga Jacek
    49. Chwała Józef
    50. Chwała Wacław
    51. Ciężkowski Piotr
    52. Dyba Józef
    53. Frączek Adam
    54. Frączek Jan
    55. Garbień Stanisław
    56. Garbień Wacław
    57. Gąsior Dariusz
    58. Głuc Janusz
    59. Kania Tadeusz
    60. Konik Robert
    61. Kopyto Krzysztof
    62. Książek Tadeusz
    63. Lisowski Leszek
    64. Nawara Andrzej
    65. Ocetkiewicz Krzysztof
    66. Pająk Sylwester
    67. Piątek Adam
    68. Sergiel Jan
    69. Sobczak Mirosław
    70. Sularz Andrzej
    71. Śmiłek Ryszard
    72. Urbańczyk Janusz
    73. Ziemianin Mirosław
    74. Żołnierek Lesław
    75. Jędrzejowski Marek
    76. Balon Beata
    77. Biela Barbara
    78. Biela Elżbieta
    79. Biela Grzegorz
    80. Blak Bogdan
    81. Flaga Marta
    82. Francuziak Renata
    83. Fus Renata
    84. Kania Krystyna
    85. Krzywoń Małgorzata
    86. Lisowska Agata
    87. Lisowska Jadwiga
    88. Łęcka Beata
    89. Malina Janina
    90. Mielniczuk Teresa
    91. Musielak Bożena
    92. Piegza Dorota
    93. Piwowarczyk Zofia
    94. Postawa Agata
    95. Postawa Janusz
    96. Rozum Teresa
    97. Sroka Bożena
    98. Sroka Małgorzata
    99. Sroka Teresa
    100. Stokłosa Andrzej
    101. Surmiak Artur
    102. Światłoń Czesława
    103. Twardosz Stanisława
    104. Zawada Katarzyna
    105. Piechota Marek
    106. Kołodziejczyk Tadeusz

    Liceum Zawodowe
    1. Biela Janina
    2. Cora Krzysztof
    3. Falkowski Mariusz
    4. Golonka Elżbieta
    5. Gromala Dariusz
    6. Jaworski Piotr
    7. Kurowska Ewa
    8. Łapa Teresa
    9. Marszałek Dorota
    10. Oliwa Fryderyk
    11. Orawin Zbigniew
    12. Pająk Józef
    13. Przała Katarzyna
    14. Rusek Teresa
    15. Sroka Mirosław
    16. Stokłosa Grzegorz
    17. Stręk Danuta
    18. Szuba Wioletta
    19. Trojan Krzysztof
    20. Wilk Barbara
    21. Zborowska Kazimiera

    Technikum dla Pracujących
    1. Bargieł Czesław
    2. Flaga Grzegorz
    3. Flaga Zofia
    4. Górka Ewa
    5. Górka Tadeusz
    6. Król Kazimierz
    7. Lisowska Czesława
    8. Łakomy Grzegorz
    9. Łapa Zbigniew
    10. Mielecka Janina
    11. Moryc Zdzisław
    12. Mrózek Piotr
    13. Paul Klaudia
    14. Przała Stanisław
    15. Przała Andrzej
    16. Stręk Zofia
    17. Suwaj Mirosław
    18. Toporkiewicz stefan
    19. Walasik Józef

    Rocznik 1988

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Brózda Roman
    2. Florek Wiesław
    3. Frączek Sławomir
    4. Gajewski Krzysztof
    5. Garbień Wiesław
    6. Hołuj Sławomir
    7. Jurzczynka Adam
    8. Kapera Jan
    9. Kolaniak Dariusz
    10. Koźlak Ryszard
    11. Mączka Romuald
    12. Moskała Waldemar
    13. Motyka Janusz
    14. Nowak Andrzej
    15. Pęcek Piotr
    16. Różana Jacek
    17. Rymarczyk Zdzisław
    18. Staszczak Tadeusz
    19. Szlachetka Andrzej
    20. Wyrostek Andrzej
    21. Zawiła Mirosław
    22. Blak Leszek
    23. Chrobak Krzysztof
    24. Chorąży Stanisław
    25. Chwała Jan
    26. Chwała Wiesław
    27. Gacki Piotr
    28. Garbień Tadeusz
    29. Garbień Wojciech
    30. Golonka Wojciech
    31. Horwat Krzysztof
    32. Kuchta Julian
    33. Lewiatek Jarosław
    34. Mikstein Jan
    35. Moskal Artur
    36. Pękala Marek
    37. Pieszczek Sylwester
    38. Ptak Marian
    39. Rozum Józef
    40. Skwarek Roman
    41. Stężała Sławomir
    42. Sroka Mirosław
    43. Sroka Dariusz
    44. Strzelec Leszek
    45. Stefaniak Józef
    46. Szuba Jarosław
    47. Talapka Stanisław
    48. Wołek Krzysztof
    49. Wróbel Wiesław
    50. Zuziak Dariusz
    51. Bargieł Wacław
    52. Biela Agata
    53. Biela Jacek
    54. Bochenek Barbara
    55. Hebda Krzysztof
    56. Jędrzejowski Leszek
    57. Kania Barbra
    58. Kania Halina
    59. Kocańda Danuta
    60. Kowalski Sławomir
    61. Koźlak Danuta
    62. Kurek Pawł
    63. Lisowski Aleksander
    64. Paluch Krystyna
    65. Piegza Janusz
    66. Rapacz Stanisław
    67. Rymarczyk Andrzej
    68. Sołtys Stanislaw
    69. Sroka Barbara
    70. Śmiłek Grażyna
    71. Śmiłek Mirosław
    72. Śmiłek Zbigniew
    73. Światłoń Franciszek
    74. Światłoń Marek
    75. Zajda Andrzej
    76. Żaba Mirosław
    77. Ambroży Małgorzata
    78. Bartyzel Teresa
    79. Bednarczyk Renata
    80. Biela Katarzyna
    81. Bik Krystyna
    82. Flaga Teresa
    83. Golonka Barbara
    84. Janiczak Krystyna
    85. Jędrzejowska Bożena
    86. Kania Jolanta
    87. Kochan Alina
    88. Kuchta Jolanta
    89. Latoń Agata
    90. Latoń Renata
    91. Liszka Lucyna
    92. Magiera Weronika
    93. Nasembel Renata
    94. Oliwa Danuta
    95. Przała Alicja
    96. Pułka Renata
    97. Setla Kazimiera
    98. Sroka Bożena
    99. Sztebel Genowefa
    100. Szwed Lucyna
    101. Chlebda Małgorzata
    102. Pułka Krystyna
    103. Sroka Stanisław
    104. Filas Piotr
    105. Garbień Marek
    106. Łobuz Dariusz
    107. Horwat Zdzisław
    108. Mielecki Piotr
    109. Oliwa Edward
    110. Sala Andrzej
    111. Sołtys Józef
    112. Śliwa Stanisław
    113. Śmiłek Kazimierz
    114. Śmiłek Krzysztof
    115. Skorut Andrzej
    116. Setla Piotr

    Liceum Zawodowe
    1. Batko Grzegorz
    2. Biela Sylwester
    3. Bzdek Marek
    4. Chmiel Stanisław
    5. Czuraj Marcin
    6. Jończyk Robert
    7. Kania Mirosław
    8. Kasiarz Urszula
    9. Kołodziejczyk Bogdan
    10. Krupa Wacław
    11. Kurowska Danuta
    12. Lech Grzegorz
    13. Lenik Maria
    14. Malina Irena
    15. Moskal Józef
    16. Pacek Bogdan
    17. Pocielej Anastazja
    18. Polewka Krzysztof
    19. Putyra Elżbieta
    20. Sołtys Jerzy
    21. Sroka Zofia
    22. Światłoń Danuta
    23. Wiechcińska Beata
    24. Wilk Bogusław
    25. Zawada Witold
    26. Żółciak Józefa

    Technikum dla pracujących
    1. Bałnicki Wiesław
    2. Biela Paweł
    3. Blak Danuta
    4. Frosztęga Krzysztof
    5. Gatlik Bronisław
    6. Gatlik Mirosław
    7. Golonka Piotr
    8. Hankus Marian
    9. Jędrzejowski Wiesław
    10. Lenart Wiesław
    11. Leśniak Ryszard
    12. Matoga Wiesław
    13. Mielecki Krzysztof
    14. Moskal Jan
    15. Piwowarczyk Marcel
    16. Spytkowski Mirosław
    17. Stalmach Marian
    18. Sułkowski Wojciech
    19. Warzęcha Grzegorz
    20. Wilk Wojciech

    Rocznik 1989

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Biela Wiesław
    2. Chodnik Andrzej
    3. Ciężkowski Wiesław
    4. Dziechciowski Jerzy
    5. Frączek Wojciech
    6. Golonka Marek
    7. Jaromin Krzysztof
    8. Kirsz Robert
    9. Kizinkiewicz Józef
    10. Mruc Henryk
    11. Podoba Wiesław
    12. Ptak Bogdan
    13. Sitarz Wojciech
    14. Szebesta Adam
    15. Szlachetka Tomasz
    16. Węgrzyn Paweł
    17. Zadora Piotr
    18. Zając Andrzej
    19. Zaremba Robert
    20. Ziemba Adam
    21. Biela Mirosław
    22. Budzo Krzysztof
    23. Golonka Bogdan
    24. Jaromin Marian
    25. Jaśkowiec Jan
    26. Kaleta Janusz
    27. Kos Marek
    28. Kuchta Piotr
    29. Lisowski Robert
    30. Łącki Leszek
    31. Marszałek Witold
    32. Markiewicz Jacek
    33. Mateja Józef
    34. Mikołajczyk Jan
    35. Mirocha Marek
    36. Młynarczyk Jan
    37. Profic Grzegorz
    38. Pulczyński Piotr
    39. Sitarz Wiesław
    40. Szatan Ryszard
    41. Szlachetka Zbigniew
    42. Ciążkowski Zbigniew
    43. Kiebzak Marek
    44. Łuczak Tadeusz
    45. Wątor Krzysztof
    46. Pioprzyk Tadeusz
    47. Piechota Mirosław
    48. Postawa Grzegorz
    49. Profic Wacław
    50. Tylek Janusz
    51. Wincenciak Bogdan
    52. Wolski Tomasz
    53. Wróbel Tadeusz
    54. Zięba Marek
    55. Boczkaja Sławomir
    56. Drabina Antoni
    57. Drabina Michal
    58. Frosztęga Paweł
    59. Górszczak Janusz
    60. Łącki Benedykt
    61. Michalik Wojciech
    62. Nowak Adam
    63. Osiecki Jacek
    64. Polewka Stanisław
    65. Żurek Tomasz
    66. Irzyk Krzysztof
    67. Betlej Bogdan
    68. Kania Kazimierz
    69. Urbańczyk Jolanta
    70. Zborowski Bogdan
    71. Rymarczyk Renata
    72. Sroka Andrzej
    73. Trąbka Małgorzata
    74. Urbańczyk Jadwiga
    75. Ślusarz Bożena
    76. Szebesta Krystyna
    77. Sroka Janina
    78. Skorut Bogusława
    79. Setla Stanisława
    80. Sala Janina
    81. Pułka Piotr
    82. Ptak Irena
    83. Moskal Elżbieta
    84. Piegza Baernadetta
    85. Magiera Maria
    86. Liszka Monika
    87. Kuchta Barbara
    88. Latoń Tadeusz
    89. Judasz Maria
    90. Jedrzejowska Bogumiła
    91. Gniadek Małgorzata
    92. Godzik Bożena
    93. Gawura Małgorzata
    94. Flaga Agata
    95. Gaweł Małgorzata
    96. Ciężkowska Małgorzata
    97. Chodnik Bożena
    98. Biela Krystyna
    99. Biela Stanisława
    100. Biela Anna
    101. Biela Alina
    102. Bargieł Ewa
    103. Fraś Włodzimierz
    104. Stokłosa Wiesław
    105. Cora Włodzimierz
    106. Horwat Lesław
    107. Jugowiec Marek
    108. Krzeń Roman
    109. Kozieł Janusz
    110. Leśniak Stanisław
    111. Łuczak Franciszek
    112. Łuczak Zbigniew
    113. Napora Stanisław
    114. Nędza Marian

    Liceum Zawodowe
    1. Białas Artur
    2. Biela Czesław
    3. Bochenek Elżbieta
    4. Bogdał Barbara
    5. Brózda Marek
    6. Cora Lidia
    7. Dzicek Edyta
    8. Dzidek Jadwiga
    9. Funek Paweł
    10. Gatlik Mirosław
    11. Lojas Grażyna
    12. Mielniczek Mariusz
    13. Moskal Edyta
    14. Postawa Lucyna
    15. Sala Dariuszz
    16. Skorut Jan
    17. Spytkowski Dariusz
    18. Sroka Danuta
    19. Sroka Jadwiga
    20. Stokłosa Edward
    21. Szczepaniak Wiesław
    22. Twardosz Marta
    23. Włodarczyk Waldemar
    24. Wrona Józef

    Technikum dla Pracujących
    1. Biela Bolesław
    2. Biela Robert
    3. Chwała Lucyna
    4. Cichoń Piotr
    5. Ćwierz Bogusław
    6. Dziadkowiec Marian
    7. Feć Stanisław
    8. Góral Mirosław
    9. Chodurek Zbigniew
    10. Kiszka Robert
    11. Klasik Paweł
    12. Knapczyk Marian
    13. Kołodziejczyk Jarosław
    14. Kopta Andrzej
    15. Klasek Stanisław
    16. Maj Jarosław
    17. Miętka Dariusz
    18. Panek Andrzej
    19. Pępek Robert
    20. Poradzisz Krzysztof
    21. Stachoń Paweł
    22. Stopka Janusz
    23. Stręk Krzysztof
    24. Ścisłowicz Maciej
    25. Widzisz Robert
    26. Wołek Zbigniew
    27. Zawiski Mieczysław
    28. Kuchta Julian

    Rocznik 1990

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. BrutanekTadeusz
    2. Chromy Krzysztof
    3. Flaga Robert
    4. Gach Mariusz
    5. Gruda Adam
    6. Kasiarz Robert
    7. Kolaniak Józef
    8. Kuliga Wojciech
    9. Magiera Janusz
    10. Malina Grzegorz
    11. Mielecki Wiesław
    12. Pakuła Krzysztof
    13. Polak Artur
    14. Putyra Zemnon
    15. Szczepaniec Paweł
    16. Szczepaniec Piotr
    17. Żołnierek Krzysztof
    18. Urbańczyk Sławomir
    19. Urbanowicz Grzegorz
    20. Dziuba Izabela
    21. Brytan Robert
    22. Chrobak Jacek
    23. Fus Piotr
    24. Golonka Stanisław
    25. Jurka Adrian
    26. Kozak Jerzy
    27. Koźlak Janusz
    28. Kuchta Mirosław
    29. Oliwa Mirosław
    30. Ostafin Sławomir
    31. Pająk Piotr
    32. Piechota Paweł
    33. Pieronkiewicz Jerzy
    34. Pułka Robert
    35. Ryś Marcin
    36. Ryś Stanisław
    37. Światłoń Adam
    38. Zając Wojciech
    39. Biela Andrzej
    40. Bochenek Wiesław
    41. Bogdał Paweł
    42. Browarnik Piotr
    43. Burek Jacek
    44. Burliga Stanisław
    45. Galus Janusz
    46. Garbień Paweł
    47. Golonka Kazimierz
    48. Kania Sławomir
    49. Kania Witold
    50. Kopyto Tomasz
    51. Koza Paweł
    52. Krawczyk Piotr
    53. Lenart Adam
    54. Marszałek Ryszard
    55. Pająk Bronisław
    56. Pawlik Dariusz
    57. Pecek Paweł
    58. Piechota Wiesław
    59. Piegza Grzegorz
    60. Potoczny Marek
    61. Prymula Marek
    62. Skrzypek Witold
    63. Sroka Zdzisław
    64. Stręk Leszek
    65. Stręk Zdzisław
    66. Śliwa Marek
    67. Turek Andrzej
    68. Woźnica Tadeusz
    69. Wróbel Jacek
    70. Zaręba Andrzej
    71. Ziembla Darek
    72. Żurek Adam
    73. Bury Rudolfa
    74. Brytan Elżbieta
    75. Chromy Jolanta
    76. Dzidek Krystyna
    77. Filipek Jolanta
    78. Gaweł Bożena
    79. Gola Jadwiga
    80. Jamróz Elżbieta
    81. Jędrzejowska Aneta
    82. Kasierz Anna
    83. Kulna Renata
    84. Krzywoń Renata
    85. Mazur Krzysztof
    86. Nędza Danuta
    87. Nocula Anna
    88. Pieronkiewicz Weronika
    89. Plichta Halina
    90. Pulchna Bernadetta
    91. Radoń Agata
    92. Skupień Zenon
    93. Słabik Ewa
    94. Sroka Marta
    95. Stanek Mariola
    96. Światłoń Jadwiga
    97. Światłoń Teresa
    98. Trąbka Krystyna
    99. Twardosz Zofia
    100. Wrona Iwona
    101. Ziembla Małgorzata
    102. Bochenek Wioletta
    103. Celak Barbara
    104. Chmielik Wiesław
    105. Gibas Maria
    106. Gwóźdź Sabina
    107. Karkosz Mirosław
    108. Kasłecki Mariusz
    109. Król Agata
    110. Leśniak Jarosław
    111. Majda Artur
    112. Miętka Piotr
    113. Moskal Dariusz
    114. Ostafin Kazimiera
    115. Parszywka Bogusław
    116. Piechota Andrzej
    117. Flazik Mirosław
    118. Ptak Leszek
    119. Pułka Tadeusz
    120. Kusina Bogdan
    121. Sroka Bronisław
    122. Sroka Paweł
    123. Starzec Tadeusz
    124. Światłoń Adam
    125. Światłoń Ewa
    126. Trąbka Stanisław
    127. Woźnica Mariusz
    128. Żak Małgorzata
    129. Górka Agata
    130. Salus Tadeusz
    131. Kania Jarosław

    Liceum Zawodowe
    1. Bałkota Arkadiusz
    2. Biela Wacław
    3. Bochnia Małgorzata
    4. Burda Józef
    5. Chromy Renata
    6. Ciężkowska Monika
    7. Dąbrowa Krzysztof
    8. Garbień Barbara
    9. Garbień Edyta
    10. Hanusiak Małgorzata
    11. Irzyk Edyta
    12. Jankowicz Agata
    13. Kaim Marek
    14. Kaletka Marek
    15. Kubiczek Tadeusz
    16. Kulma Marzena
    17. Latoń Monika
    18. Lisowska Jadwiga
    19. Moskal Józef
    20. Moskal Paweł
    21. Piwowarski Andrzej
    22. Płoszczyca Grażyna
    23. Przała Weronika
    24. Rydz Tadeusz
    25. Sordyl Agnieszka
    26. Stręk Janusz
    27. Szafraniec Kazimierz
    28. Szafraniec Sławomir
    29. Szczurek Mirosław
    30. Szostak Iwona
    31. Światłoń Ewa
    32. Węgrecki Adam
    33. Zawada Wojciech
    34. Ziembla Małgorzata

    Technikum dla Pracujących
    1. Ciszek Andrzej
    2. Dziadkowiec Jan
    3. Dziadkowoiec Bogdan
    4. Filipiak Jan
    5. Gacek Krzysztof
    6. Gąsior Dariusz
    7. Górka Krzysztof
    8. Jaskowiec Jerzy
    9. Kamyczura Elżbieta
    10. Klimas Jan
    11. Kokoszka Leszek
    12. Kozak Leszek
    13. Magdziarz Jan
    14. Makselan Ryszard
    15. Moskal Ryszard
    16. Nawieśniak Robert
    17. Ocetkiewicz Krzysztof
    18. Pawlik Adam
    19. Przała Ryszard
    20. Skóra Jan
    21. Spytek Dariusz
    22. Stręk Józef
    23. Świerczyńska Halina
    24. Urbaniak Stanisław
    25. Wielgus Jan
    26. Wincenciak Tadeusz
    27. Wylęgała Krzysztof
    28. Zawada Katarzyna
    29. Żaba Jacek

     

    Absolwenci z lat 2003 - 2009:

    Rocznik 2003

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Boczkaja Marcin
    2. Chwała Łukasz
    3. Dzidek Krzysztof
    4. Górka Krzysztof
    5. Gwiżdż Krzysztof
    6. Kiełbowicz Daniel
    7. Kożlak Grzegorz
    8. Matuła Łukasz
    9. Mika Rafał
    10. Miziura Janusz
    11. Piątek Jacek
    12. Plichta Piotr
    13. Postawa Przemysław
    14. Postawa Sylwester
    15. Rapacz Andrzej
    16. Skorut Piotr
    17. Sroka Artur
    18. Szlachetka Jarosław
    19. Wrona Rafał
    20. Zawada Marcin
    21. Ziembla Mateusz
    22. Bochenek Łukasz
    23. Garbień Waldemar
    24. Górnisiewicz Adam
    25. Judasz Mirosław
    26. Kaleta Mateusz
    27. Koźlak Paweł
    28. Król Daniel
    29. Król Marcin
    30. Łaski Piotr
    31. Łopata Marcin
    32. Mielecki Wiesław
    33. Nędza Mariusz
    34. Profic Piotr
    35. Rosiek Tomasz
    36. Szczurek Tomasz
    37. Szuba Marek
    38. Urbańczyk Wacław
    39. Biela Adam
    40. Gatlik Agnieszka
    41. Golonka Natalia
    42. Grabowska Magdalena
    43. Kaczor Barbara
    44. Kocaria Zofia
    45. Malina Anna
    46. Malina Iwona
    47. Matulska Sylwia
    48. Mirocha Barbara
    49. Mirocha Marta
    50. Nędza Agata
    51. Ostafin Agnieszka
    52. Piwowar Bożena
    53. Pochopień Grażyna
    54. Stręk Justyna
    55. Skupień Anna
    56. Światłoń Joanna
    57. Domagała Ewelina
    58. Biela Urszula
    59. Dynur Jolanta
    60. Garbień Grzegorz
    61. Golonka Sławomir
    62. Gołąb Marek
    63. Gunia Tomasz
    64. Jończyk Iwona
    65. Kania Paweł
    66. Kurek Anna
    67. Kurowski Łukasz
    68. Leńczowski Paweł
    69. Lorenc Anna
    70. Malina Daniel
    71. Małysa Dominik
    72. Marek Agnieszka
    73. Okular Łukasz
    74. Prymula Jan
    75. Pulchna Renata
    76. Tondyra Łukasz
    77. Twardosz Grzegorz
    78. Ziemla Stanisław

    Rocznik 2003

    Liceum Zawodowe
    1. Chodnik Wojciech
    2. Flaga Łukasz
    3. Golonka Michał
    4. Jasionowicz Łukasz
    5. Judasz Arkadiusz
    6. Kania Jan
    7. Kluzik Grzegorz
    8. Kosek Adam
    9. Laton Paweł
    10. Lenik Rafał
    11. Łętocha Mariusz
    12. Mirek Paweł
    13. Ożóg Wojciech
    14. Rusek Paweł
    15. Sroka Adam
    16. Bodziuch Monika
    17. Gruda Anna
    18. Kiebzak Elżbieta
    19. Miętka Iwona
    20. Pająk Maria
    21. Pasek Katarzyna
    22. Polak Maria
    23. Sikora Iwona
    24. Siwiec Anna
    25. Światłoń Katarzyna
    26. Zaremba Agnieszka

    Liceum Ogólnokształcące
    1. Adamek Lidia
    2. Bargieł Bogumiła
    3. Jandura Agata
    4. Latoń Katarzyna
    5. Moskal Agnieszka
    6. Profic Jarosław
    7. Pułka Anna
    8. Plewa Iwona
    9. Cież Anna
    10. Czepiel Tomasz
    11. Fraś Aleksandra
    12. Gabryś Rafał
    13. Garbień Maria
    14. Garbień Przemysław
    15. Gatlik Wojciech
    16. Jończyk Barbara
    17. Kania Paulina
    18. Kuchnia Renata
    19. Latoń Małgorzata
    20. Piątek Artur
    21. Piechota Sławomir
    22. Pułka Małgorzata
    23. Sentysz Danuta
    24. Sentysz Małgorzta
    25. Szklarczyk Sylwia
    26. Tondyra Aneta

    Technikum dla Pracujących
    1. Bała Jacek
    2. Biela Dariusz
    3. Biela Iwona
    4. Blak Arkadiusz
    5. Blak Józef
    6. Bochenek Łukasz
    7. Ciężkowski Andrzej
    8. Dobosz Marek
    9. Dróżdz Jakub
    10. Gibaz Aneta
    11. Gaura Mariusz
    12. Golonka Marek
    13. Góralik Zofia
    14. Jakubiec Tomasz
    15. Latoń Anna
    16. Leśniak Tadeusz
    17. Marek Tomasz
    18. Młynarczyk Katarzyna
    19. Moskała Tomasz
    20. Nędza Michał
    21. Serafin Alicja
    22. Skomro Krzysztof
    23. Stela Piotr
    24. Szczurek Piotr

    Rocznik 2003

    Technikum Mechaniczne
    1. Biela Adam
    2. Blak Adam
    3. Blak Michał
    4. Bochnia Stanisław
    5. Bulanda Sebastian
    6. Chodnik Tomasz
    7. Ćwiertnia Krzysztof
    8. Druzgała Łukasz
    9. Duda Maciej
    10. Golonka Krzysztof
    11. Gorczyński Krzysztof
    12. Kasprzycki Wojciech
    13. Klimas Robert
    14. Komasa Grzegorz
    15. Kużniar Marcin
    16. Latoń Piotr
    17. Leśniak Tomasz
    18. Malina Piotr
    19. Moroń Marcin
    20. Natanek Piotr
    21. Nowak Rafał
    22. Oskwarek Mirosław
    23. Ostafin Marcin
    24. Polewka Tomasz
    25. Przała Przemysław
    26. Pustelnik Tadeusz
    27. Rusek Wojciech
    28. Skorut Tomasz
    29. Skrzeczek Grzegorz
    30. Skonina Michał
    31. Sroka Aleksander
    32. Szarek Tomasz
    33. Światłoń Krzysztof
    34. Świerczyński Radosław
    35. Walas Paweł.
    36. Studium Policealne
    37. Berniak Grzegorz
    38. Burkat Paweł
    39. Duda Katarzyna
    40. Leśniak Małgorzata
    41. Gaweł Wojciech
    42. Glanowska Marta
    43. Kaczmarczyk Małgorzta
    44. Kania Tomasz
    45. Krzywoń Piotr
    46. Kuchta Teresa
    47. Kutryba Piotr
    48. Latoń Paweł
    49. Pyrtek Mirosław
    50. Klimowska Anna
    51. Malina Maria
    52. Mazurek Jacek
    53. Nawara Grzegorz
    54. Nowak Daniel
    55. Paciorek Marcin
    56. Przebiuda Krzysztof
    57. Pyrtek Bogusław
    58. Sroka Anna
    59. Stręk Edyta
    60. Świerczyński Bogusłąw
    61. Świerczyński Marcin
    62. Tobała Agata
    63. Woźnica Paweł
    64. Woźnica Piotr
    65. Żądło Tomasz
    66. Szuba Marek
    67. Murzyn Andrzej

    Rocznik 2004

    Liceum Zawodowe
    1. Bednarczyk Krzysztof
    2. Biela Jarosław
    3. Biela Paweł
    4. Bylica Grzegorz
    5. Cebula Piotr
    6. Dobosz Rafał
    7. Flaga Rafał
    8. Flejtuch Łukasz
    9. Głuc Paweł
    10. Grabowski Mariusz
    11. Kiszka Kamil
    12. Konik Szymon
    13. Kowalcze Michał
    14. Kukuła Rafał
    15. Maj Mateusz
    16. Matoga Łukasz
    17. Morlak Łukasz
    18. Norek Paweł
    19. Oszust Robert
    20. Pękala Łukasz
    21. Piegza Dariusz
    22. Podoba Jerzy
    23. Poskróbek Jacek
    24. Radon Michał
    25. Rydz Andrzej
    26. Spólnik Tomasz
    27. Starzec Przemysław
    28. Szczurek Bogdan
    29. Śmiłek Paweł
    30. Światłon Piotr
    31. Ziembla Sylwester
    32. Bobeł Barbara
    33. Golonka Joanna
    34. Judasz Anna
    35. Krupa Elżbieta
    36. Latoń Dorota
    37. Lenik Agnieszka
    38. Leśniak Agnieszka
    39. Malina Natalia
    40. Maślanka Monika
    41. Morlak Monika
    42. Niedojad Katarzyna
    43. Obajtek Serafina
    44. Pasternak Agnieszka
    45. Pasek Agnieszka
    46. Raczek Katarzyna
    47. Stachura Joanna
    48. Starowicz Sylwester
    49. Starzec Katarzyna
    50. Szczurek Katarzyna
    51. Światłoń Renata
    52. Światłoń Urszula
    53. Zaremba Anna
    54. Zieliński Ernest
    55. Studium Policealne
    56. Bernecki Sebastian
    57. Bigaj Marek
    58. Bochenek Michał
    59. Fraś Anna
    60. Gorczyca Stanisław
    61. Gunia Mateusz
    62. Horwat Łukasz
    63. Klęk Michał
    64. Kwinta Tomasz
    65. Latoń Janusz
    66. Łojek Sabina
    67. Mroczek Dariusz
    68. Kiszka Krzysztof
    69. Stanek Maciej
    70. Malina Beata
    71. Loch Janusz
    72. Grabowska Karolina
    73. Nędza Elżbieta
    74. Stachura Sebastian
    75. Galas Marek

    Rocznik 2004

    Liceum Ekonomiczne
    1. Ćwierz Sabina
    2. Gołąb Iwona
    3. Grzeszkowicz Joanna
    4. Jugowiec Kinga
    5. Kania Grzegorz
    6. Kwiatek Marcin
    7. MalinaMonika
    8. Mardaus Józef
    9. Maślerz Monika
    10. Mądrala Anna
    11. Mirek Katarzyna
    12. Moskal Monika
    13. Piątek Paweł
    14. Płachta Adriana
    15. Podoba Mariola
    16. Przała Weronika
    17. Rakowski Grzegorz
    18. Siemiński Tomasz
    19. Sułkowski Mariusz
    20. Stręk Arkadiusz
    21. Światłoń Anna
    22. Światłoń Maksymilian
    23. Wicher Iwona
    24. Wójcik Marcin
    25. Ziembla Rafał
    26. Żelazna Elżbieta
    27. Bernecka Agnieszka
    28. Bochenek Urszula
    29. Boczkaja Urszula
    30. Chwała Jadwiga
    31. Dynór Joanna
    32. Fliśnik Katarzyna
    33. Garbien Justyna
    34. Goryl Bogumiła
    35. Kluska Katarzyna
    36. Latoń Agnieszka
    37. Latoń Ewa
    38. Lisowska Ewelina
    39. Łabędź Agnieszka
    40. Łabędź Katarzyna
    41. Majocha Seweryna
    42. Mistarz Magdalena
    43. Nędza Ewa
    44. Pałka Małgorzata
    45.  Profic Dorota
    46. Przała Izabela
    47. Romaniuk Joanna
    48. Rusek Marzena
    49. Stachura Danuta
    50. Stokłosa Edyta
    51. Stręk Ewelina
    52. Woźniak Magdalena
    53. Zięba Katarzyna
    54. Żelazko Urszula

    Technikum Mechaniczne
    1. Bernecki Paweł
    2. Bulanda Marcin
    3. Dobosz Łukasz
    4. Dzidek Krzysztof
    5. Dzidek Waldemar
    6. Flaga Maciej
    7. Garbień Ireneusz
    8. Garbień Michał
    9. Garbień Piotr
    10. Garbień Przemysław
    11. Hodurek Krzysztof
    12. Janik Tadeusz
    13. Kosek Andrzej
    14. Kurowski Radosław
    15. Łuczak Łukasz
    16. Mecha Ryszard
    17. Muniak Paweł
    18. Owczarkiewicz Tomasz
    19. Pastuszko Piotr
    20. Profic Paweł
    21. Przała Artur
    22. Skowronek Krzysztof
    23. Szewczyk Augustyn
    24. Świętek Grzegorz
    25. Wojtanek Piotr
    26. Woźnica Artur
    27. Zborowski Krzysztof
    28. Zięba Krzysztof

    Rocznik 2004

    Technikum dla Pracujących
    1. Domagała Tomasz
    2. Gorzkowski Mikołaj
    3. Hołda Wojciech
    4. Klimczyk Dawid
    5. Krzywoń Marcin
    6. Latoń Paweł
    7. Łazarz Artur
    8. Piegza Sebastian
    9. Profic Tomasz
    10. Rymarczyk Jacek
    11. Satora Piotr
    12. Sroka Michał
    13. Tyrpa Mirosław
    14. Unzeitig Witold
    15. Woźnica Mariusz
    16. Judasz Piotr
    17. Lempart Piotr
    18. Setla Sebastian
    19. Zajda Piotr
    20. Barańska Aneta
    21. Betlej Anna
    22. Bielarz Aneta
    23. Bielarz Beata
    24. Bochenek Urszula
    25. Galas Ewa
    26. Horwat Kinga
    27. Jedrzejowska Iwona
    28. Łyszczarz Anna
    29. Motal Alicja
    30. Pająk Małgorzata
    31. Polak Agnieszka
    32. Rączkiewicz Małgorzata
    33. Sroka Anna
    34. Sroka Urszula
    35. Szuba Barbara
    36. Zborowska Joanna

    Liceum Ogólnokształcące
  • Gigoń Tomasz
  • Grabowska Kamila
  • Kordowska Magdalena
  • Moroń Urszula
  • Mrożek Natalia
  • Pawlikowska Maria
  • Pęcek Anna
  • Sala Sebastian
  • Stręk Mirosław
  • Suder Tomasz
  • Antonowicz Michał
  • Cachro Bartłomiej
  • Cora Paweł
  • Garbień Anna
  • Gatlik Anna
  • Gibas Bogumiła
  • Machnik Małgorzata
  • Magiera Monika
  • Malina Katarzyna
  • Regucka Olga
  • Stachura Anna
  • Szuba Anna
  • Tondyra Marzena
  • Profic Wojciech

  • Rocznik 2005

    Liceum Ogólnokształcące
    1. Bernecka Cecylia
    2. Biela Paulina
    3. Bochenek Magdalena
    4. Bodziuch Adrian
    5. Kania Katarzyna
    6. Kluzik Jadwiga
    7. Koźlak Grzegorz
    8. Kuchta Grzegorz
    9. Latoń Wacław
    10. Postawa Urszula
    11. Oliwa Piotr
    12. Postawa Renata
    13. Rusek Krzysztof
    14. Setla Alicja
    15. Sroka Magdalena
    16. Turcza Mateusz
    17. Tyński Przemysław
    18. Wawrzyniak Karolina
    19. Wielgus Gerard
    20. Wnęk Anna
    21. Ziembla Dorota
    22. Ziembla Ewa
    23. Studium Policealne
    24. Bodziuch Monika
    25. Bogdał Monika
    26. Chodnik Wojciech
    27. Chwaja Marcin
    28. Flaga Łukasz
    29. Gatlik Wojciech
    30. Golonka Marek
    31. Jończyk Jacek
    32. Kania Alicja
    33. Kania – Pieczara Elżbieta
    34. Konik Radosław
    35. Leńczowska Agnieszka
    36. Mielecki Mariusz
    37. Nędza Michał
    38. Ostafin Marcin
    39. Piechota Sławomir
    40. Podgórski Marcin
    41. Profic Jarosław
    42. Rusek Paweł
    43. Skałka Arkadiusz
    44. Skałka Mateusz
    45. Skomro Krzysztof
    46. Stawowczyk Bogumiła
    47. Stela Piotr
    48. Szczurek Piotr
    49. Szymański Tomasz
    50. Śliwa Iwona
    51. Wierzba Marek
    52. Wilkołek Marcin
    53. Bochenek Grażyna
    54. Bochenek Joanna
    55. Godula Jolanta
    56. Gunia Agnieszka
    57. Kutryba Katarzyna
    58. Kutryba Przemysław
    59. Młynarczyk Renata
    60. Moskal Dorota
    61. Nawara Michał
    62. Satora Kinga
    63. Sermak Maria
    64. Ziembla Maciej

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Bochnia Dariusz
    2. Ciembronowicz Sławomir
    3. Kiełbowicz Jacek
    4. Kwaśnica Piotr
    5. Latoń Łukasz
    6. Machowski Marcin
    7. Mistarz Wojciech
    8. Pasternak Marcin
    9. Polak Mateusz
    10. Ślusarz Łukasz
    11. Śmiłek Piotr
    12. Szubryt Michał
    13. Śmiłek Jarosław
    14. Światłoń Mateusz
    15. Wiśnicz Marcin

    Rocznik 2005

    Liceum Profilowane
    1. Antonowicz Karol
    2. Blak Maciej
    3. Chlipała Piotr
    4. Chodnik Agnieszka
    5. Cięciel Maciej
    6. Liszka Jan
    7. Liszkiewicz Joanna
    8. Łopata Marcin
    9. Maślanka Artur
    10. Osielczak Marek
    11. Piątek Ewelina
    12. Piątek Paweł
    13. Zborowska Magdalena
    14. Bylica Marcin
    15. Cebula Andrzej
    16. Ciaputa Iwona
    17. Dzidek Józef
    18. Dziuba Joanna
    19. Kot Michał
    20. Łapa Jerzy
    21. Nocula Jacek
    22. Piątek Krystian
    23. Piątek Mateusz
    24. Pułka Grzegorz
    25. Rymarczyk Maria

    Technikum dla dorosłych
    1. Biela Paweł
    2. Biela Piotr
    3. Blak Dawid
    4. Flaga Sebastian
    5. Garbień Małgorzata
    6. Głuc Łukasz
    7. Jędrzejowski Łukasz
    8. Latoń Stefan
    9. Łapa Przemysław
    10. Pająk Łukasz
    11. Radoń Sławomir
    12. Rusek Janusz
    13. Rusek Wojciech
    14. Serafin Paweł
    15. Skorut Wojciech
    16. Stokłosa Janusz
    17. Tomczyk Łukasz
    18. Wnęk Paweł
    19. Ziembla Paweł
    20. Bargieł Wiesława
    21. Bylica Barbara
    22. Garbień Aneta
    23. Łuczak Marta
    24. Malina Joanna
    25. Markiewicz Katarzyna
    26. Pulchna Bernadetta
    27. Recław Justyna
    28. Sroka Katarzyna
    29. Ziembla Monika
    30. Kiebzak Łukasz
    31. Łopata Grzegorz
    32. Piwowarczyk Łukasz
    33. Polewka Albert
    34. Sroka Marcin
    35. Szczurek Błażej
    36. Szczurek Paweł
    37. Targosz Wiesław

    Technikum Mechaniczne
    1. Cieciel Jakub
    2. Furtak Marcin
    3. Głogoczowski Mariusz
    4. Górecki Piotr
    5. Jaworski Marcin
    6. Kot Marcin
    7. Kozik Mateusz
    8. Król Łukasz
    9. Liszka Paweł
    10. Łatas Tomasz
    11. Oliwa Szymon
    12. Szuba Paweł
    13. Wajda Rafał
    14. Wróblewski Grzegorz

    Rocznik 2005

    Technikum Ekonomiczne
    1. Biela Andrzej
    2. Biela Katarzyna
    3. Blak Paweł
    4. Duda Szymon
    5. Dziuba Beata
    6. Garbień Michał
    7. Hołda Katarzyna
    8. Krzysztofek Arkadiusz
    9. Krzyzek Rafał
    10. Kuchta Tomasz
    11. Kurek Anna
    12. Kwaśnica Barbara
    13. Matuła Marcin
    14. Myrt Ewa
    15. Natanek Dariusz
    16. Oliwa Dariusz
    17. Postawa Angelika
    18. Rusek Ilona
    19. Skorut Jakub
    20. Skrzypek Filip
    21. Sroka Anna
    22. Szczurek Łukasz
    23. Śmiłek Paweł
    24. Wrona Tomasz
    25. Zaremba Iwona
    26. Zaremba Tomasz
    27. Zawada Bernadetta
    28. Bernecka Ewelina
    29. Biela Maria
    30. Bukowska Marta
    31. Dzidek Marta
    32. Figiel Agnieszka
    33. Flaga Katarzyna
    34. Garbień Małgorzata
    35. Golonka Honorata
    36. Górkiewicz Monika
    37. Mroczek Elżbieta
    38. Kuźniar Anna
    39. Oliwa Maria
    40. Podoba Monika
    41. Poradzisz Monika
    42. Szlachetka Ewelina
    43. Szymska Marzena
    44. Światłoń Urszula
    45. Wisniewska Marta
    46. Zborowska Barbara
    47. Zborowska Sylwia
    48. Ziembla Ilona
    49. Żelazko Monika
    50. Betlej Joanna
    51. Boczkaja Magdalena
    52. Bochenek Alicja
    53. Dęgoszewska Lucyna
    54. Garbień Katarzyna
    55. Kaleta Aleksandra
    56. Kuchta Katarzyna
    57. Kurowska Joanna
    58. Lasak Sabina
    59. Pieprzyca Jolanta
    60. Profic Katarzyna
    61. Pułka Iwona
    62. Światłoń Jolanta
    63. Zborowska Dominika

    Rocznik 2006

    Liceum profilowane
    1. Bochenek Maciej
    2. Bylica Dorota
    3. Dobosz Marta
    4. Drożdż Faustyna
    5. Frączek Małgorzata
    6. Funek Kinga
    7. Głogoczowska Joanna
    8. Jończyk Rafał
    9. Kania Magdalena
    10. Kania Rafał
    11. Krzywoń Karolina
    12. Kuchta Łukasz
    13. Kurlit Łukasz
    14. Latoń Andrzej
    15. Latoń Jacek
    16. Łopata Anna
    17. Majocha Jakub
    18. Mecha Lucyna
    19. Owczarkiewicz Mariusz
    20. Pastuszko Joanna
    21. Piątek Jarosław
    22. Postawa Joanna
    23. Pyrtek Wiesława
    24. Rzeszut Bernadetta
    25. Sikorta Grzegorz
    26. Stręk Jan
    27. Szuba Szymon
    28. Tunajek Joanna
    29. Włoch Mariusz
    30. Zaremba Paweł
    31. Zaręba Sławomir
    32. Zawada Piotr
    33. Studium Policealne
    34. Ćwiertnia Wojciech
    35. Hołda Wojciech
    36. Kozik Gabriel
    37. Kozioł Danuta
    38. Krupa Andżelika
    39. Miller Anna
    40. Ogarek Marzena
    41. Polak Agnieszka
    42. Polak Maria
    43. Ralski Rafał
    44. Szlósarczyk Wojciech
    45. Turcza Sebastian
    46. Woźniak Agnieszka

    Liceum Uzupełniające
    1. Bizoń Łukasz
    2. Garbień Katarzyna
    3. Kosałka Barbara
    4. Krzystek Marek
    5. Leniartek Józef
    6. Leniartek Piotr
    7. Mikołajczyk Wojciech
    8. Pieronkiewicz Celina
    9. Światłoń Dorota
    10. Bargieł Renata
    11. Bochnia Anna
    12. Gunia Marek
    13. Leniartek Edyta
    14. Majocha Aneta
    15. Rusek Małgorzata
    16. Szymański Artur
    17. Śmiłek Stanisława
    18. Śmiłek Jacek
    19. Wałęga Grażyna
    20. Wrona Marta

    Rocznik 2006

    Technikum
    1. Balon Łukasz
    2. Bargieł Jolanta
    3. Bednarczyk Tomasz
    4. Biela Ewa
    5. Blak Barbara
    6. Dynór Anna
    7. Flaga Anna
    8. Gatlik Aleksandra
    9. Kaleta Małgorzata
    10. Kocańda Urszula
    11. Król Marcin
    12. Krzysztofek Monika
    13. Lisowska Anna
    14. Łojek Bożena
    15. Maniecki Piotr
    16. Natanek Dorota
    17. Światłoń Joanna
    18. Krupa Bogusława
    19. Profic Kamila
    20. Przała Bożena
    21. Ptak Joanna
    22. Sroka Agnieszka
    23. Strugalska Izabela
    24. Światłoń Anna
    25. Ciężkowski Daniel
    26. Golonka Monika
    27. Hruścińska Aleksandra
    28. Jancarczyk Ewa
    29. Kluzik Teresa
    30. Kosek Renata
    31. Pułka Anna
    32. Rydz Anna
    33. Tunajek Monika
    34. Biela Tomasz
    35. Blak Jarosław
    36. Ciuchciński Mariusz
    37. Kania Marcin
    38. Komorowski Damian
    39. Kowenicki Jacek
    40. Kurowski Piotr
    41. Profic Dariusz
    42. Rusek Tomasz
    43. Światłoń Mirosław
    44. Światłoń Jarosław
    45. Garbień Sławomir
    46. Gigoń Grzegorz
    47. Gołuszka Kamil
    48. Jasuba Dariusz
    49. Kania Paweł
    50. Kania Tomasz
    51. Krupa Łukasz
    52. Pająk Przemysław
    53. Turek Mariusz
    54. Woźnica Konrad

    Rocznik 2006

    Liceum Ogólnokształcące
    1. Biela Renata
    2. Bochenek Katarzyna
    3. Dobosz Krzysztof
    4. Domagała Justyna
    5. Dymek Aneta
    6. Dziułka Karolina
    7. Francuziak Marzena
    8. Gibas Aleksandra
    9. Gołąb Szymon
    10. Jończyk Ewelina
    11. Lenik Małgorzata
    12. Łabędź Edyta
    13. Malina Justyna
    14. Mroczyński Mateusz
    15. Śmiłek Joanna
    16. Tucholska Anna
    17. Walas Michał
    18. Wawrzyniak Anna
    19. Wojciechowska Wiktoria
    20. Zborowska Magdalena
    21. Ziemianin Małgorzata

    Technikum dla dorosłych
    1. Boczkaja Marcin
    2. Cora Rafał
    3. Dzidek Krzysztof
    4. Górka Krzysztof
    5. Horwat Sebastian
    6. Kaja Łukasz
    7. Kurek Łukasz
    8. Miziura Janusz
    9. Rapacz Andrzej
    10. Wrona Rafał
    11. Zawada Marcin
    12. Moskal Krzysztof
    13. Kuchta Janusz
    14. Piątek Jacek
    15. Pyrtek Ireneusz
    16. Biela Anna
    17. Gatlik Agnieszka
    18. Golonka Natalia
    19. Pochopień Grażyna

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Janisz Piotr
    2. Judasz Jakub
    3. Kaleta Mariusz
    4. Koziołek Sylwester
    5. Koźlak Krzysztof
    6. Kuchta Mariusz
    7. Łazarz Mateusz
    8. Oliwa Gabriel
    9. Pietrzyk Sławomir
    10. Plichta Tomasz
    11. Stanach Grzegorz
    12. Szczurek Robert
    13. Turek Stanisław
    14. Włoch Jadwiga

    Rocznik 2007

    Technikum
    1. Biela Elżbieta
    2. Chodnik Ewelina
    3. Duda Małgorzata
    4. Jończyk Justyna
    5. Król Monika
    6. Nędza Paulina
    7. Profic Grzegorz
    8. Śliwa Magdalena
    9. Trąbka Katarzyna
    10. Ziembla Joanna
    11. Figiel Jarosław
    12. Golonka Mirosław
    13. Gościej Dariusz
    14. Kapera Piotr
    15. Kurek Jacek
    16. Kurek Mateusz
    17. Moskal Rafał
    18. Norek Robert
    19. Oliwa Łukasz
    20. Palki Marek
    21. Skorut Damian
    22. Sroka Grzegorz
    23. Stręk Dariusz
    24. Stręk Michał
    25. Światłoń Krzysztof
    26. Światłoń Maciej
    27. Boczkaja Grzegorz

    Liceum Profilowane
    1. Balon Paulina
    2. Bełzowski Marcin
    3. Boczkaja Łukasz
    4. Bugajski Paweł
    5. Burda Mateusz
    6. Chodurek Maria
    7. Cora Monika
    8. Łakomy Jarosław
    9. Madejczyk Dawid
    10. Marek Andrzej
    11. Nowak Ewelina
    12. Owczarkiewicz Beata
    13. Pułka Janusz
    14. Rusek Jarosław
    15. Włoch Edyta

    Rocznik 2007

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Biela Andrzej
    2. Biela Edward
    3. Biela Mateusz
    4. Blak Rafał
    5. Frosztęga Mirosław
    6. Jończyk Wojciech
    7. Kurek Jacek
    8. Kurek Wojciech
    9. Lempart Krzysztof
    10.  Malina Marcin
    11.  Pieronkiewicz Grzegorz
    12. Polak Stanisław
    13. Reciak Sławomir
    14. Sroka Leszek
    15. Trąbka Tomasz
    16. Ziembla Szymon
    17. Biela Janusz
    18. Biela Mariusz
    19. Cora Grzegorz
    20. Garbień Tomasz
    21. Kocańda Piotr
    22. Kocańda Robert
    23. Szczurek Dawid
    24. Śliżewski Damian
    25. Targosz Marcin
    26. Włoch Bartłomiej
    27. Biela Łukasz
    28. Bożuchowska Katarzyna
    29. Burczak Marcin
    30. Gibas Jakub
    31. Motal Małgorzata
    32. Pietrzyk Joanna
    33. Podoba Marek
    34. Starzec Robert
    35. Szybowska Magdalena
    36. Światłoń Jakub
    37. Turek Łukasz
    38. Turek Marcin
    39. Wojewoda Mateusz
    40. Wojtanek Sławomir
    41. Boczkaja Katarzyna
    42. Boczkaja Małgorzata
    43. Chodnik Danuta
    44. Flaga Joanna
    45. Grywalski Jakub
    46. Górka Justyna
    47. Judasz Małgorzata
    48. Kania Paulina
    49. Kozieł Agnieszka
    50. Koźlak Tomasz
    51. Leśniak Katarzyna
    52. Lichota Adrian
    53. MIstarz Damian
    54. Piechota Sylwia
    55. Skrzypek Piotr
    56. Wójcik Piotr

    Rocznik 2007

    Liceum Ogólnokształcące
    1. Biela Joanna
    2. Chodurek Justyna
    3. Flejtuch Justyna
    4. Guzik Justyna
    5. Kaczor Mateusz
    6. Kania Ewelina
    7. Kania Małgorzata
    8. Koźlak Dorota
    9. Lisowska Katarzyna
    10. Maj Kamila
    11. Marek Jadwiga
    12. Mirocha Joanna
    13. Nocula Jolanta
    14. Putyra Natalia
    15. Rogowski Tomasz
    16. Turcza Anna
    17. Ziembla Magdalena

    Liceum Uzupełniające
    1. Gatlik Ewa
    2. Golonka Paulina
    3. Szczurek Tomasz
    4. Światłoń Mateusz
    5. Zaręba Edyta
    6. Biela Małgorzata
    7. Kozik Krystyna
    8. Koziołek Wioletta
    9. Napora Marta
    10. Nędza Joanna
    11. Stokłosa Renata
    12. Szafraniec Józefa
    13. Twardosz Michał
    14. Zadora Katarzyna

    Rocznik 2008

    Technikum
    1. Betlej Agnieszka
    2. Biela Justyna
    3. Bochenek Adrian
    4. Filipiec Danuta
    5. Flaga Janusz
    6. Golonka Anna
    7. Hruscińska Kinga
    8. Kręt Agata
    9. Leśniak Karolina
    10. Maliszewska Dorota
    11. Maślanka Marta
    12. Mazur Danuta
    13. Moskal Ilona
    14. Obajtek Maria
    15. Pajak Anna
    16. Podoba Anna
    17. Profic Justyna
    18. Rusek Grzegorz
    19. Szwed paweł
    20. Trzebońska Małgorzata
    21. Burda Paweł
    22. Dzidek Łukasz
    23. Dziedzic Mateusz
    24. Flaga Grzegorz
    25. Kowenicki Grzegorz
    26. Litwa Łukasz
    27. Malina Damian
    28. Morlak Przemysław
    29. Podoba Adrian
    30. Polak Michał
    31. Ryś Piotr
    32. Sroka Artur
    33. Wójcik Łukasz
    34. Żmuda Daniel
    35. Garbień Andrzej
    36. Garbień Dominik
    37. Gogola Mariusz
    38. Jancarczyk Damian
    39. Jedrzejowski Krzysztof
    40. Kania Artur
    41. Kuchta Jan
    42. Kurek Grzegorz
    43. Maj Mariusz
    44. Moskal Paweł
    45. Motal Krzysztof
    46. Postawa Krzysztof
    47. Sekuła Paweł
    48. Sekuła Tomasz
    49. Śmiłek Dominik
    50. Wawrzyniak Dawid
    51. Wiśnicz Tomasz

    Rocznik 2008

    Liceum Uzupełniajace
    1. Bara Joanna
    2. Bernecka Danuta
    3. Dańko Dawid
    4. Flaga Tomasz
    5. Gross Jacek
    6. Gunia Zuzann
    7. Koźlak Marcin
    8. Liszka Dawid
    9. Starzec Wiktor
    10. Szuba Zbigniew
    11. Studium Policealne
    12. Kania Rafał
    13. Kuchta Łukasz
    14. Mecha Lucyna
    15. Piątek Jarosław
    16. Piegza Małgorzata
    17. Rapacz Andrzej
    18. Woźniak Szymon
    19. Zaremba Paweł
    20. Kuchta Grzegorz
    21. Bodziuch Adrian
    22. Kozieł Joanna
    23. Sroka Marcin

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Śliwa Antoni
    2. Śmiłek Krzysztof
    3. Głuc Krzysztof
    4. Kania Łukasz
    5. Pieronkiewicz Piotr
    6. Golonka Łukasz
    7. Golonka Grzegorz
    8. Myrt Sebastian
    9. Orłowski Krzysztof
    10. Starzec Sławomir
    11. Skupień Adrian
    12. Rapacz Robert
    13. Lenik Adam
    14. Kawecki Jarosław
    15. Koźlak Magdalena
    16. Woźnica Adrian
    17. Urbańczyk Daniel
    18. Spólnik Mateusz
    19. Dyba Janusz
    20. Łopata Piotr
    21. Motal Tomasz
    22. Kiebzak Przemysław
    23. Lenik Jacek

    Rocznik 2008

    Liceum Ogólnokształcące
    1. Biela Justyna
    2. Boczkaja Damian
    3. Boczkaja Paulina
    4. Chmiel Grzegorz
    5. Chodurek joanna
    6. Dobosz Małgorzata
    7. Gigoń Barbara
    8. Głuc Anna
    9. Kania Bartłomiej
    10. Latoń Bożena
    11. Lenik Anna
    12. Łazarz Kinga
    13. Marzec Anna
    14. Matoga Ewelina
    15. Nedza Agnieszka
    16. Piątkowska Magdalena
    17. Rusek Joanna
    18. Rusek Justyna
    19. Żak Joanna

    Rocznik 2009

    Technikum
    1. Adamkiewicz Paweł
    2. Bandura Paweł
    3. Bochenek Michał
    4. Chodnik Jacek
    5. Chwała Dominik
    6. Dzidek Grzegorz
    7. Dzidek Szymon
    8. Fuja Tomasz
    9. Gatlik Paweł
    10. Giela Paweł
    11. Golonka Kamil
    12. Kapuściński Mariusz
    13. Klimowski Andrzej
    14. Malina Paweł
    15. Maślanka Marcin
    16. Matuszyk Jakub
    17. Palacz Mariusz
    18. Sałapat Tomasz
    19. Starzec Przemysław
    20. Sroka Paweł
    21. Światłoń Bartłomiej
    22. Zaremba Arkadiusz
    23. Żołnierek Józef
    24. Biela Justyna
    25. Celak Iwona
    26. Cora Aldona
    27. Fraś Justyna
    28. Garbien Elżbieta
    29. Gibas Anna
    30. Górka Kinga
    31. Grzeszkowicz Agnieszka
    32. Kania Karolina
    33. Kurek Justyna
    34. Kwiatek daniel
    35. Łuczak Katarzyna
    36. Matuszyk Katarzyna
    37. Owczarkiewicz Katarzyna
    38. Stachura Sabina
    39. Światłoń Małgorzata
    40. Światłoń Piotr
    41. Biela Katarzyna
    42. Bodziuch Weronika
    43. Koźlak Karolina
    44. Rogowska Katarzyna
    45. Twardosz Izabela
    46. Biela Mateusz
    47. Dróżdż Michał
    48. Dzidek Krzysztof
    49. Flaga Paweł
    50. Koźlak Marcin
    51. Profic Wojciech
    52. Włodarczyk Michał
    53. Francuziak Mariusz
    54. Grabowski Konrad
    55. Kasiarz Łukasz
    56. Nędza Jakubiec
    57. Nieckula Bartłomiej
    58. Ożóg Wiktor
    59. Polewka Kamil
    60. Rusek Krzysztof
    61. Siwek Łukasz
    62. Szczurek Jakub
    63. Wyrwała Jakub

    Rocznik 2009

    Liceum Ogólnokształcące
    1. Biela Maciej
    2. Chromy Jolanta
    3. Cicha Dagmara
    4. Dróżdż Barbara
    5. Garbień Magdalena
    6. Gibas Bożena
    7. Golonka Beata
    8. Górszczak Weronika
    9. Hołda Agnieszka
    10. Kania Karolina
    11. Klimas Sławomir
    12. Klus Jan
    13. Latoń Aleksandra
    14. Malina Paulina
    15. Markiewicz Ewa
    16. Oliwa Ewelina
    17. Oliwa Wojciech
    18. Profic Katarzyna
    19. Pułka Barbara
    20. Rak Joanna
    21. Stanuch Elżbieta
    22. Stokłosa Mariola
    23. Stręk Kamila
    24. Szczurek Paulina
    25. Światłoń Magdalena
    26. Twardosz Marta
    27. Uptas Maksymilian
    28. Willecka Patrycja
    29. Ziembla Kinga

    Liceum Uzupełniające
    1. Biela Edward
    2. Bandoła Danuta
    3. Judasz Katarzyna
    4. Frączek Izabela
    5. Judasz Małgorzata
    6. Kania Paulina
    7. Łącka Małgorzata
    8. Malina Marcin
    9. Pietrzyk Joanna
    10. Szafraniec Lucyna

    Rocznik 2009

    Zasadnicza Szkoła Zawodowa
    1. Bańdura Bartłomiej
    2. Biedrawa Kamil
    3. Blak Łukasz
    4. Kania Zbigniew
    5. Światłoń Wojciech
    6. Żelazny Daniel
    7. Boczkaja Sebastian
    8. Motal Piotr
    9. Polewka Rafał
    10. Dymek Krzysztof
    11. Gołąb Marcin
    12. Kuchta Piotr
    13. Kuchta Wojciech
    14. Porzeżański Arkadiusz
    15. Światłoń Paweł
    16. Śliwa Tomasz
    17. Puć Sylwester
    18. Góralik Szymon
    19. Bochenek Zbigniew
    20. Golonka Jan
    21. Jaśkiewicz Mateusz
    22. Kurlit Kamil
    23. Łapa Justyna
    24. Mardaus Dariusz
    25. Szatan Dawid
    26. Śliwa Krzysztof
    27. Turek Adam
    28. Wrona Michał
    29. Betlej Rozalia
    30. Drzyzga Katarzyna
    31. Garbień Łukasz
    32. Goryl Jadwiga
    33. Gwiżdz Dorota
    34. Kowalski Tomasz
    35. Lenik Anna
    36. Nowak Gabriela
    37. Pasek Sylwia
    38. Pieczara Katarzyna
    39. Pieronkiewicz Teresa
    40. Ptak Tomasz
    41. Sowa Magdalena

     

     

    Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

    Joomla templates by Lonex.