Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach
Witaj 2014/2015

 

Rok szkolny 2014/2015


logo logoWyprawka szkolna 2015/2016
W roku szkolnym 2015/2016 uczniowie klas IV technikum (IV TG - wychowawca E.Rylewicz i IV TMH - wychowawca U.Woźnik-Batko) mogą skorzystać z dofinansowania zakupu podręczników. Dochód rodziny uprawniający do otrzymania pomocy wynosi 574 zł. Wymagane są faktury na zakupione książki. Termin składania wniosków: 17 sierpnia - 4 września. Więcej informacji TUTAJ.


Zakończenie roku szkolnego 2014-2015 (20)Zakończenie roku szkolnego
Dnia 26 czerwca 2015r. cała społeczność szkolna spotkała się po raz ostatni w komplecie przed wakacjami. Wręczono nagrody, uczniowie otrzymali świadectwa i ... udali się na zasłużony odpoczynek. WSZYSTKIM ŻYCZYMY MIŁYCH WAKACJI! Relacja z apelu w Galerii zdjęć.


Dzień Sportu 2015 (131)Dzień Sportu Szkolnego
Dnia 25 czerwca 2015r. (czwartek) na dzień przed rozdaniem świadectw - uczniowie spotkali się w sportowej rywalizacji w obiektach szkolnych. Wygrali najlepsi! Relacja z zawodów w Galerii zdjęć.


logo logoSpotkania z rodzicami
Dnia 16 czerwca 2015r. (wtorek) zapraszamy wszystkich Rodziców naszych uczniów na spotkanie z Dyrekcją Szkoły, które odbędzie się o godz. 17.00 w Auli szkolnej, a po nim na spotkania z wychowawcami klas.


logo logoRegionalnyKonkurs Plastyczny "Zwierciadło"
X edycja "Człowiek i drzewo" pod patronatem starostwa Powiatu Myślenickiego. III miejsce - Wioletta Krasek.


logo logoOgólnopolski Głos Profilaktyki
Dnia 1 czerwca 2015r.grupa uczniów z klas 2 TG i 1TM wzięła udział w Ogólnopolskim Głosie Profilaktyki zorganizowanym przez Ośrodek Interwencji Kryzysowej oraz Komendę Powiatową Policji z Myślenic. Czytaj więcej w Aktualnościach.


2015-05-27 (54)Konkurs „Moja gmina, mój powiat, moja mała Ojczyzna” Już rozstrzygnięty!!!

Konkurs odbył się 27 maja 2015r. w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach. Udział wzięło 44 uczestników w tym: ze szkół gimnazjalnych: 17, ze szkół ponadgimnazjalnych: 26. Wyniki konkursowej rywalizacji w Aktualnościach.


2015-05-27 (7)Podsumowanie praktyk w Anglii
Dnia 27 maja 2015r. nastąpiło podsumowanie tegorocznych praktyk zagranicznych, które odbywali uczniowie klas III TG, III TMH i II TG. Podzielili się on wrażeniami z młodszymi kolegami oraz uczestnikami powiatowego konkursu z "Moja gmina, mój powiat, moja mała ojczyzna". Zdjęcia w Galerii. Czytaj więcej.

logo UE


berlin 2445955bBędą praktyki w Berlinie!
W kolejnej edycji konkursu wniosków złożonych w ramach akcji 1 – Mobilność uczniów i kadry w ramach sektora Kształcenie i Szkolenia Zawodowe w programie Erasmus+ w roku 2015 nasz projekt pt. „Zagraniczna praktyka zawodowa rozwija umiejętności i zwiększa konkurencyjność na krajowym i europejskim rynku pracy” został zatwierdzony do realizacji. W ramach tego projektu grupa 25 uczniów Technikum w zawodach Technik żywienia i usług gastronomicznych, Technik mechatronik oraz Technik mechanik CNC wyjedzie weźmie udział w przygotowaniu kulturowo-językowo-pedagogicznym i wyjedzie na czterotygodniowe praktyki do Berlina. To uczniowie klas III odbędą te praktyki w zakładach pracy związanych z ich zawodami w dniach od 3 do 30 kwietnia 2016r., zdobywając umiejętności zawodowe, poznając język, obyczaje, kulturę oraz nabierając doświadczenia w innych niż w Polsce warunkach życia i pracy. Wartość projektu to ponad 60 tysięcy euro. Praktyki zagraniczne są już stałym elementem kształcenia w naszej szkole!

EU flag-Erasmus vect POS


2015-05-27 (54)Konkurs "Młodzi w działaniu"
Dnia 27 maja 2015r. odbyła się  II edycja konkursu „Moja gmina, mój powiat moja mała Ojczyzna” organizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach. Tegorocznym przewodnim tematem konkursu było hasło „Młodzi w działaniu”. Zdjęcia w Galerii.


Dzień Otwarty w Białą Sobotę (15)Dzień Otwarty w ZSZiO
16 maja 2015r. (sobota) w godz. 9.00-12.00 podczas Akcji Profilaktycznej "Biała Sobota" uczniowie zaprezentowali naszą Szkołę. Zapraszali także wszystkich zainteresowanych na Dzień Otwarty, który był okazją do obejrzenia budynku, zapoznania się z ofertą edukacyjną, zadania pytań na temat nauki w Naszej Szkole. Zdjęcia w Galerii!


PICT1369Spotkanie z Gabrielem Fleszarem
6 maja 2015r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w koncercie profilaktycznym Gabriela Fleszara "Wolności oddać nie umiem..." Koncert zorganizowany został w Gminnym Ośrodku Kultury w ramach profilaktyki uzależnień. Zdjęcia w Galerii .


maturaMaturalny maj w ZSZiO
Od 4 maja tegoroczni absolwenci Technikum i Liceum dla Dorosłych w Sułkowicach zdają egzaminy maturalne z kolejnych przedmiotów. Za wszystkich trzymamy kciuki i życzymy powodzenia :) .


maturaMsza św. w intencji maturzystów
Ks.Leszek zaprasza wszystkich tegorocznych maturzystów z rodzicami i przyjaciółmi na Mszę świętą w niedzielę 3 maja o godz. 19:30, która będzie sprawowana w intencji pomyślnego zdania egzaminów. Będziemy modlili się o światło Ducha Świętego i dobry wybór drogi życiowej.


logo logoOrganizacja zajęć w czasie egzaminów maturalnych 4-6 maja 2015r.
W dniach 4 i 5 maja uczniowie zasadniczej szkoły zawodowej uczestniczą w zajęciach w budynku Warsztatów Szkolnych przy ul. 1 Maja. Wszystkie klasy rozpoczynają zajęcia o godz. 8:00.
W dniu 6 maja (środa) uczniowie wszystkich klas przychodzą na godz. 9:15 do Gminnego Ośrodka Kultury w Sułkowicach, gdzie odbędzie się muzyczny koncert profilaktyczny Gabriela Fleszara.
Obecność
na tych zajęciach jest obowiązkowa i będzie sprawdzana przez nauczycieli-opiekunów. Po koncercie wszyscy uczniowie udają sie na lekcje do szkoły, zajęcia odbywają się wg planu od lekcji piątej.


Zakończenie roku maturzystów (49)24 kwietnia 2015r. pożegnaliśmy absolwentów z klasy IV TMH i IV TG. Przed nimi egzaminy maturalne i zawodowe - mocno trzymamy kciuki! Zdjęcia z apelu w Galerii.


logo logoDodatkowe zajęcia dla maturzystów odbędą się w poniedziałek 27 kwietnia 2015r.: język polski klasa IV TG 8:00 i w środę 29 kwietnia 2015r.: język polski IV TMH 8:50, matematyka 12:15.


Cała grupa w komplecieZa nami już półmetek praktyki zagranicznej naszych uczniów w angielskim mieście Plymouth. W Galerii można obejrzeć zdjęcia z pierwszych dni po przyjeździe.


logo logoJuż 25 kwietnia 2015 r. uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Budzowie będą mogli u siebie w szkole zapoznać się z naszą ofertą edukacyjną. Wcześniej zapraszamy ich do zapoznania się z materiałami promocyjnymi na naszej stronie oraz na facebooku.


Festiwal Zawodów 2015 (17)W dniach 27-29 marca 2015 r. uczniowie ZSZiO w Sułkowicach prezentowali szkołę na Targach Edukacyjnych Festiwal Zawodów w Krakowie organizowanych już po raz kolejny przez Marszałka Województwa Małopolskiego. Jak pokazali sie nasi gastronomowie i mechatronicy - można zobaczyć w Galerii: branża gastronomiczna, branża mechatroniczna.


Pielgrzymka maturzystów (15)26 marca 2015 r. uczniowie klas IV TG i IV TMH udali się na Jasną Górę, by prosić o pomoc podczas zbliżających się egzaminów - maturalnego i zawodowego. Towarzyszyli im wychowawcy i ksiądz Leszek. Zdjęcia w Galerii. ....


DSC0201620 marca 2015 r. uczniowie klasy 4 tg wzięli udział w lekcji prowadzonej przez szefa krakowskiej restauracji „ DEL PAPA” . Restauracja ta po raz ósmy otrzymała wyróżnienie w prestiżowym przewodniku Michelin. Tematem spotkania były potrawy kuchni włoskiej - uczniowie wykonywali je pod okiem szefa tej restauracji - pani Golonki. Zdjęcia w Galerii.


logo logo19.03.2015r. odbył się VIII Powiatowy Konkurs Gastronomiczny, tegoroczny temat: „Grzybowe wariacje”. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy II TG Weronika Golonka, która wykonała „Zrazy wołowe w duecie kurek i boczniaków w aksamitnym sosie”, zajmując III miejsce w konkursie. Serdecznie gratulujemy.


British Council (00)Dnia 19 marca 2015r. młodzież przygotowująca się do wyjazdu na praktykę zawodową do Anglii wzięła udział w warsztatach języka angielskiego w Instytucie British Council. Zdjęcia w Galerii.


2015 Dzień Otwarty (01)Dnia 18 marca 2015r. zorganizowano w naszej Szkole Dzień Otwarty. Odwiedzili nas gimnazjaliści z Sułkowic, Rudnika, Budzowa i Lanckorony. W programie znalazły się: prezentacja o szkole, zwiedzanie wystawy, pokaz umiejętności zawodowych uczniów, zwiedzanie pracowni, w tym nowej hali warsztatowej.

Program na PLAKACIE. Zdjęcia w Galerii.


XII Targi Edukacyjne (09)Dnia 18 marca 2015r. nasza Szkoła zaprezentowałą się na XII Targach Edukacyjnych Powiatu Myślenickiego. Gimnazjaliści przybyli na imprezę mogli zapoznać się z naszą aktualną ofertą edukacyjną. Stoisko ZSZiO w Sułkowicach cieszyło się dużą popularnością, co widać na zdjęciach zamieszczonych w Galerii.


logo logoDnia 4 marca 2015r. miał miejsce apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2014/2015. Po krótkim omówieniu przez pana dyrektora Waldemara Wolskiego najważniejszych wydarzeń, nauczyciele wręczyli nagrody uczniom startującym w konkursach oraz angażującym się w działalność na rzecz szkoły i środowiska. Mieliśmy także okazję poznać wybranego tuż przed feriami Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego - Pawła Jończyka z klasy II TM.


Wizytacja JE KsDnia  2 marca 2015r. unaszą szkołę odwiedził Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Damian Muskus, w towarzystwie naszego Księdza Proboszcza Edwarda Antolaka. Czcigodny Gość spotkał się z nauczycielami oraz przedstawicielami młodzieży. Zdjęcia w Galerii zdjęć.


2014deutschfanSerdecznie zapraszamy gimnazjalistów do udziału w III edycji konkursu języka niemieckiego „DEUTSCHFAN”, który odbędzie się 25 marca 2015r. w naszej szkole. Tegoroczny temat przewodni konkursu to GESUNDHEIT. Tutaj pobierzesz materiały do konkursu (1)(2)(3)(4) oraz test z ubiegłego roku.


Szkolenia praktykantów (27)W dniach od  16 - 19 lutego 2015r. uczniowie przygotowujący się do wyjazdu na praktykę do Anglii brali udział w zajęciach kulturowo-mentalno-jezykowych. Przed nimi kolejne zajęcia w marcu oraz dwa wyjazdy szkoleniowe do British Council. Zdjęcia w Galerii zdjęć.


ferie2015W czasie ferii 2015r. można było wziąć udział  różnych ciekawych zajęciach. Wykaz zajęć przygotowanych przez nauczycieli TUTAJ.


cykl sukiennice articleDnia 17 lutego 2015r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wykładzie "O konwencji w sztuce" zorganizowanym w Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku w Sukiennicach. Wykład przedstawiał zagadnienie konwencji w sztuce – przestrzeganie, przekraczanie i łamanie obowiązujących schematów przedstawiania.


Przedszkolaki w hali warsztatowej (60)Dnia 13 lutego 2015r. dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Sułkowicach odwiedziły halę laboratoryjno-warsztatową w naszej szkole. Zdjęcia w Galerii zdjęć.


deutschDnia 11 lutego 2015r. odbył się szkolny konkurs języka niemieckiego. Laureatami zostały zespoły: kl.II TG -Katarzyna Bargieł, Magdalena Profic, Magdalena Światłoń; II TG - Nikola Grabowska, Sylwia Mirocha, Aleksandra Natanek; II TM - Bartosz Bargieł, Piotr Garbień, Piotr Górszczak. Gratulujemy!


pierwsza pomoc (17)W dniach 2-4 lutego 2015r. uczniowie, pracownicy i przyjaciele Szkoły brali udział w 3-godzinnych szkoleniach z pierwszej pomocy przedmedycznej. Szkolenie przeprowadzili certyfikowani instruktorzy Polskiej Rady Resuscytacji w ramach Funduszu Szwajcarskiego. Zdjęcia w Galerii zdjęć.


8Dnia 29 stycznia 2015r. (czwartek) o godzinie 17.00 odbyły się  wywiadówki podsumowujące I półrocze roku szkolnego 2014/2015. Miło było nam gościć tak liczne grono Rodziców :). Zdjęcia w Galerii zdjęć.


Szkoła w zimowej krasie

szkola zima


krzonowka 320 stycznia 2015 r. uczniowie klasy II TG mieli okazję poznać i ugotować specjał naszego regionu tj. „Sułkowicką Krzonówkę”, która jest wpisana na ministerialną Listę Produktów Tradycyjnych. Sztukę przyrządzania tej potrawy prezentowały uczniom panie z Stowarzyszenia Gospodyń w Sułkowicach tj. pani Zofia Nędza oraz Pani Anna Gatlik.


Klasa II TM (3)Dnia 16-17 grudnia 2014r. klasa II TM pod opieką wychowawcy Marii Karaś przebywała na wycieczce zawodoznawczo-turystycznej w Zakopanem.


dyplom pierogiW dniu 16 grudnia 2014 r. uczennica klasy II TG Sylwia Rymarczyk brała udział w IV Powiatowym Konkursie Gastronomicznym w Lubniu gdzie zajęła III miejsce. Tematem tegorocznego konkursu był "Pierogowy Festiwal". Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


DSC 1183Dnia 9 grudnia 2014r. odbyło się w Auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie uroczyste wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W roku szkolnym 2014/2015 stypendium to otrzymała uczennica klasy II TG - Katarzyna Bargieł.


Tydzień Zdrowia (10)W dniach od 8 – 12 grudnia 2014r. odbywał się VIII Tydzień Zdrowia, w ramach którego organizowane zostały dwa konkursy: konkurs wiedzy o zdrowiu i konkurs plakatowy. Hasło tegorocznej edycji konkursu: „Wpływ stresu na organizm człowieka”. Więcej informacji w aktualnościach.


PC050191Dnia 6 grudnia 2014r. święty Mikołaj odwiedził naszą szkołę. Wszyscy grzeczni uczniowie i nauczyciele zostali obdarowani słodyczami, zaś tym, którzy coś przeskrobali, towarzyszący mu Diabełek wymierzał razy rózgą.


logo logo22 listopada 2014r. nasi wolontariusze (Marzena Sztebel, Michał Bogdał, Rafał żelazny, Ola Natanek i Jan Natanek) brali udział w przygotowaniu imprezy Andrzejkowej dla osób niepełnosprawnych, organizowanych przez Stowarzyszenie Wspomagania Osób Niepełnosprawnych "Kolonia" w Gminnym Ośrodku Kultury w Sułkowicach. Zabawa andrzejkowa pod hasłem "Vive la France"przybliżyła uczestnikom kulturę Francji oraz pozwoliła wszystkim spędzić ten szczególny czas w uroczej i ekscytującej atmosferze. Marzena, Michał, Rafał, Ola i Janek w dużej mierze pomagali w przygotowaniu poczęstunku, pomieszczeń do zabawy,czynnościach porządkowych i oczywiście uczestniczyli we wspólnej zabawie.


logo logo20 listopada 2014r. zakończyliśmy akcję zbierania zabawek i bajeczek dla chorych dzieci ze szpitala w Suchej Beskidzkiej. To początek współpracy naszego wolontariatu z wolontariatem z Gimnazjum w Budzowie. Inicjatorką pomysłu była uczennica kl.2TG Dominika Frączek, która przygotowała plakat o akcji i monitorowała zbiórkę zabawek. Darczyńcami byli uczniowie i nauczyciele z naszej szkoły. Wolontariuszki (Dominika Frączek, Ola Natanek i Viola Krasek) wyprały i ponaprawiały niektóre zabawki, które już zawieźliśmy do Gimnazjum.


SzachyW turnieju szachowym uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach w dniu 25 listopada 2014 r., zwycięzcą został Piotr Garbień uczeń klasy 2 Technikum Mechatronicznego.


logo logo17 listopada 2014 r. uczniowie klas I wz, I TM oraz II TM uczestniczyli w dwugodzinnym spotkaniu profilaktycznym prowadzonym przez pana M. Szczotkowskiego, który w sposób niezwykle ciekawy przedstawił młodzieży skutki sięgania po alkohol i inne środki psychoaktywne.


dyplom114 listopada 2014 r. w Zespole Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach odbyła się IV edycja Szkolnego Konkursu Barmańskiego w którym nasza uczennica Paulina Mytyl zajęła III miejsce w kategorii SHORT DRINK.


Sprawni jak żołnierze (6)7 listopada 2014r. przed Świętem Niepodległości, które obchodzimy 11 listopada, odbył się tradycyjny Bieg na orientację "Sprawni jak żołnierze" o Puchar Przechodni ZSZ im. Wojska Polskiego w Sułowicach.


Święto Niepodległości 2014 (7)7 listopada 2014r. odbyła sie uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości. Wszyscy uczniowie mieli okazję do chwili zadumy nad naszą nieodległą historią.


logo logo7 listopada 2014r. odbyła się wycieczka zawodoznawcza klas IVTH oraz IIITH. Uczniowie odwiedzili hotel CITY w Krakowie oraz uczestniczyli w największej i najbardziej prestiżowej imprezie branżowej w Małopolsce - targach HORECA.


Szachy4 listopada 2014r. w Szkole Osińskich w Myślenicach, odbyła się Licealiada Szachowa dla szkół ponadgimnazjalnych powiatu myślenickiego. Pierwsze 2 miejsca przypadły uczniom Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Nasz ZSZiO w Sułkowicach reprezentowali: Piotr Garbień, Dariusz Dymek i Mateusz Pieczara - wszyscy z Technikum Mechatronicznego. Zajęli oni odpowiednio: trzecie, czwarte i piąte miejsce pośród 11 startujących zawodników. Gratulujemy wyniku.


tort 112 uczniów naszej Szkoły bierze udział w kursie "Produkcja i zdobienie tortów", organizowanym w ramach projektu "Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce". Kurs zakończy się egzaminem 31.10.2014r.


konkurs 221 października 2014r. uczennica naszej Szkoły, Sara Gardoń, wzięła udział w konkursie "Mam zawód - mam fantazję" w konkurencji Barman. Jej zadaniem było sporządzenie trzech porcji napojów w kategorii short drink i long drink.


Jubileusz (88)18 października 2014r. w naszej Szkole miało miejsce podwójne święto: obchodziliśmy Jubileusz 120-lecia szkolnictwa zawodowego w Sułkowicach oraz otwarcie i poświęcenie nowej hali laboratoryjno-warsztatowej. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości. ZDJĘCIA. JUBILEUSZ. OTWARCIE HALI. FILM


Mielec (5)W środę  15 października 2014r. uczniowie klasy I TMt udali się do Mielca na wycieczkę zawodoznawczą, do Państwowych Zakładów Lotniczych. Zdjęcia w Galerii.


We wtorek 14 października 2014r. cała społeczność szkolna uda się po raz dziewiąty na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapraszamy wszystkich do wspólnego pielgrzymowania. PROGRAM. Zdjęcia w Galerii.


Były pamiątki i inne materiały...9 października 2014r. odbyło się ostatnie przed Jubileuszem spotkanie z absolwentem z cyklu "Bo warto się uczyć". Na spotkanie z uczniami klas IV TH, IV TG i II TG przybył pan Andrzej Górka, rocznik 1997. Zdjęcia w Galerii.


Prelegent i widowniaW czwartek 9 października 2014r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w prelekcji dotyczacej profilaktyki przemocy i agresji rówieśniczej wśród młodzieży, którą przeprowadził pracownik Wydziału Prewencji Krakowskiej Policji. Zdjęcia w Galerii.


logo logoW dniach 2-3 października 2014r. uczniowie klasy IV TMH udali się na wycieczkę tuirystyczną do Babiogórskiego Parku Narodowego. W drodze do schroniska zwiedzili skansen na Markowych Rówienkach. Drugiego dnia zdobyli szczyt - Królową Beskidów - Babią Górę oraz Diablak. Zdjęcia w Galerii.


olgaW środę 1 października 2014r. odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Bo warto się uczyć". Tym razem naszym gościem była absolwentka z 2004r. - Olga Regucka. Zdjęcia w Galerii.


LogoPACZKAmałeW sobotę 27 września 2014r. dzięki uprzejmości dyrekcji ZSZiO w salach warsztatów szkolnych odbyło się szkolenie Wolontariuszy Szlachetnej Paczki. Podobnie jak w latach ubiegłych do projektu zgłosili się pełnoletni uczniowie naszej szkoły, którymi opiekuje się pani Jolanta Listwan, oraz nauczyciele.


23 Podziwiamy widoki Klasa III TMH w dniach 25 i 26 września 2014r. wybrała się do Zakopanego. W drodze do celu zatrzymali się w Rogoźniku, w fabryce naszego absolwenta, pana Pawła Oskwarka. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie COS i wyjazd kolejką na Wielką Krokiew. Po południu w Muzeum Karola Szymanowskiego zgłębiali tajniki międzywojennej bohemy artystycznej. Drugiego dnia odwiedzili cmentarz na Pęksowym Brzyzku i wyruszyli trasą stylu zakopiańskiego do sanktuarium swego Patrona na Krzeptówkach.


W ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków 24 września 2014r. odbył się konkurs o tytuł „Mistrza Języków Obcych”. Drużyny zmagały się z zadaniami w języku angielskim i niemieckim. W konkursie udział wzięło  7 zespołów reprezentujących poszczególne klasy. Zaszczytny tytuł „Mistrza Języków Obcych” wywalczyła drużyna klasy 3 Tmh w składzie: Jadwiga Dyba, Michał Jończyk, Jakub Kasiarz i Piotr Mlak.


logo logoW dniach 24 i 25 września 2014r. uczniowie klas III TG i IV TG wraz ze swoimi wychowawczyniami udali się na wycieczkę w Pieniny. Po obowiązkowej wspinaczce na Trzy Korony odbyli rejs statkiem po Jeziorze, zwiedzili zamek w Nidzicy i Zaporę Czorsztyńską. Drugiego dnia wędowali pienińskimi szlakami, zjeżdżali na saneczkach a na koniec raczyli się "zdrową wodą" :)


logo logo23 września 2014r. uczniowie klas maturalnych wraz ze swoimi wychowawcami wzięli udział w Krakowskim Salonie Maturzystów, w siedzibie UJ Auditorium Maximum. Mieli okazję wysłuchać wykładów specjalistów OKE na temat czekających ich w tym roku szkolnym egzaminów maturalnych oraz zapoznać się z ofertą szkół wyższych.


Ognisko integracyjne (19)13 września 2014r. rozpoczął działalność szkolny wolontariat. Uczniowie naszej Szkoły wraz z panią Jolantą Listwan włączyli się w przygotowanie ogniska dla osób niepełnosprawnych organizowanego przez SWON państwa Suwajów. Fotorelacja


logo logoKiermasz podręczników już w czwartek 4.09.2014r.! Wszystkich zainteresowanych zakupem książek zapraszamy w godzinach 800 - 930 na świetlicę szkolną. Sprzedający proszeni są o zgłoszenie się na godzinę 730.


logo logoSłuchaczy szkół dla dorosłych - z klasy II LO - zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego  w piątek na godzinę 1700. Pierwsze zajęcia dla klas II LO i III LO odbędą się w sobotę i niedzielę (6-7.09) od godz. 800.


logo logoSpotkania z rodzicami odbędą się w środę 3.09.2014r. Rodziców uczniów klas I zapraszamy na spotkanie z dyrekcją o godzinie 1700, zaś rodziców uczniów pozostałych klas - na godzinę 1730.


logo logoPrzypominamy o możliwości dofinansowania zakupu podręczników dla uczniów klas trzecich ponadgimnazjalnych w ramach programu "Wyprawka szkolna". Szczegółowe informacje TUTAJ. Wnioski można składać od 18 sierpnia 2014r. do dyrektora szkoły.

 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Joomla templates by Lonex.