Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach
Witaj 2015/2016

Rok szkolny 2015/2016


logoW czerwcu poznaliśmy zwycięzców szkolnego konkursu "Historia Światowych Dni Młodzieży". Jedną z konkurencji było przygotowanie prezentacji o wylosowanych ŚDM - TUTAJ można obejrzeć jedną z konkursowych prac nt. ŚDM w Denver, przygotowaną przez uczniów klasy II TM.


DSC_0957W czerwcu nastąpiło rozstrzygnięcie "Konkursu własnych prac technicznych" ogłoszonego w tym roku po raz pierwszy w ZSZiO w Sułkowicach. Każdy uczeń mógł w nim zaprezentować wykonaną włąsnoręcznie pracę własnego pomysłu. Zwycięzcą został uczeń klasy I TM Dawid Powroźnik, który komisji konkursowej przedstawił GRAJKA. Więcej informacji w Aktualnościach. Zdjęcia w Galerii.


logo logoOd 13 – 14 czerwca 2016 r. uczniowie klasy 3 TMT Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach wraz z wychowawcą panią Martą Biernat i opiekunem, panią Anną Kilian mieli okazję poznać, w trakcie dwudniowej wycieczki klasowej, Beskid Śląski z miastem Szczyrk. Relacja w Aktualnościach. 


Krakó 201616.06.2016r. odbył się drugi i trzeci etap konkursu "Historia Światowych Dni Młodzieży". Uczestnicy przedstawili prezentacje ukazujące wybrane spotkania młodzieży z Ojcem świętym, a następnie drużyny rozwiązywały test. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas zakończenia roku szkolnego. Relacja w Aktualnościach. Zdjęcia w Galerii.


DSC_086113.06.2016r. grupa ponad 40 uczniów z różnych klas obejrzała spektakl "Tylko Bóg może mnie obudzić" zrealizowany na podstawie powieści E.E.Schmidta "Oskar i pani Róża". Spektakl przygotował myślenicki Teatr przy Drodze. Fotorelacja w Galerii.


DSC_086131.05.2016r. - odbył się Powiatowy Konkurs "Moja Gmina, Mój Powiat, Moja Mała Ojczyzna", w którym brali udział uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zdjęcia w GALERII.


DSC_078530.05.2016r. - miało miejsce oficjalne podsumowanie tegorocznych praktyk zagranicznych uczniów klas III, które odbywały sie w Berlinie. Połączone ono było z sesją Rady Powiatu Myślenickiego. Zdjęcia w GALERII.


logo logo23.05.2016r. - uczniowie sześciu klas wzięli udział w spotkaniu profilaktycznym na temat zagrożeń związanych z nowymi narkotykami, w tym dopalaczami. Spotkanie przeprowadził edukator z firmy profilaktycznej- pan Marek Szczotkowski.


DSC0272122.04.2016r. - promowaliśmy naszą Szkołę na koncercie charytatywnym - produkcja potraw, dekoracja stołu i obsługa w Naszym wydaniu. Przy organizacji oprawy gastronomicznej wzięli udział: przygotowanie poczęstunku klasa II TG, serwis bufetowy klasy I i II TG, opiekunowie: Elżbieta Moskała - produkcja potraw, obsługa,  Małgorzata Kania - ubiór stołu bufetowego. Zdjęcia w GALERII.


DSC02658Po kilku próbach sił w różnych konkursach gastronomicznych 21.04.2016r. Natalka Frączek wywalczyła I miejsce reprezentując Szkołę w Powiatowym Konkursie Gastronomicznym zorganizowanym przez ZS Dobczyce. Tematem przewodnim była kaczka. Do konkursu przystąpili uczestnicy z 5 szkół powiatowych o profilu gastronomicznym, a potrawy oceniali kucharze z Dworu Sieraków - Janusz Fic oraz Adam Nawara. Natalka przygotowała Kaczkę z nutą owocową w asyście kuskusu czym zaskarbił sobie uznanie jury. Sukces ten jest potwierdzeniem tego, że ciężka i wytrwała praca, a także wielka pasja przynosi upragnione efekty.


105Zakończyła się już praktyka, którą 25 uczniów technikum odbywało w Berlinie. Nie tylko pogłębili oni swe umiejętności zawodowe, ale przy okazji poznali stolicę Niemiec. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w Galerii.


ksiazkaBiblioteka szkolna zaprasza uczniów, rodziców i nauczycieli do zapoznania się z nowościami książkowymi, o które ostatnio sie wzbogaciła. OFERTA.


DSC0265814.04.2016r. miały miejsce eliminacje szkolne do powiatowego konkursu organizowanego w Dobczycach pod hasłem "Kaczka dziwaczka". W wyniku zaciętej rywalizacji wyłoniono zwycięzcę, którym została Natalia Frączek. Będzie ona reprezentować Szkołę na kolejnym etapie 21.04.2016r. Trzymamy za nią kciuki.


07We wtorek 12.04.2016r. mechatronicy z klasy II Tm wraz z nauczycielami uczestniczyli w wycieczce przedmiotowej. Zwiedzili fabrykę KUŹNIA SUŁKOWICE S.A. Fotorelacja w Galerii.


27 Wywar też jest potrzebnyKlasa II TG 13.04.2016r.wzięła udział w warsztatach kulinarnych, które poprowadziL kucharz z długoletnim doświadczeniem,znany z programu TOP CHEF - Adrian Feliks. Sprawozdania z tego wydarzenia w Aktualnościach, zdjęcia - w Galerii.


Beniamin i Krzysztof09.04.2016r.dwóch uczniów naszej Szkoły - Beniamin Nowak i Krzysztof Dobosz z klasy II TM -wzięło udział w Finale III Interdyscyplinarnych Warsztatów Filozoficznych dla Młodzieży. Zachęcamy do zapoznania się ze sprawozdaniem (Aktualności) i zdjęciami (Galeria).


01 1.04.2016r., odbyło się rozdanie nagród w IV Powiatowym Konkursie Gazetek Szkolnych. Tegoroczna edycja nosiła tytuł: „Wspaniałe stulecie 1815-1915”. Nasi uczniowie: Wioletta Krasek, Paweł Stręk, Piotr Leśniak, Bartłomiej Pyda pod opieką Urszuli Woźnik-Batko zdobyli drugie miejsce.


sylwek 31.03.2016r. uczeń klasy II TM - Sylwester Bylica wziął udział w 61.Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim Dla Szkół Ponadgimnazjalnych I Osób Dorosłych, zdobywając III miejsce w kategorii Turniej Recytatorski – młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych.


logo logo30.03.2016r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pt. "Krajobraz zimowy". I miejsce zajął Piotr Górszczak, II - Michał Targosz a III - Kamil Łopata, wszyscy z klasy III TM.


Dojechaliśmy...W środę 30 marca 2016r. maturzyści wraz z wychowawczyniami pod opieką księdza Leszka udali się do Zabawy, do Sanktuarium błogosławionej Karoliny Kózkówny. Po mszy świętej i zwiedzeniu Kaplicy poświęconej ofiarom wypadków drogowych odprawiona została Droga Krzyżowa. Fotorelacja z wycieczki w GALERII.


2016 wielkanocZdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych,

smacznego jajka

oraz wiosennego nastroju w rodzinnym gronie

życzą

Dyrekcja, Nauczyciele, Uczniowie
i Pracownicy ZSZiO w Sułkowicach


DSC_0249W środę 16 marca 2016r. prawie pół setki młodzieży pod opieką księdza Leszka wzięło udział w imprezie zorganizowanej w Krakowie na TAURON Arenie, bedącej częścią przygotowań do Światowych Dni Młodzieży - Młodzi i Miłosierdzie. Zdjęcia na razie na naszej stronie na FB - już wkrótce w Galerii. A tutaj link do FILMU.


DSC_024912 marca 2016r. odbyły się XIV Powiatowe Zawody Matematyczne szkół ponadgimnazjalnych. W gronie laureatów znalazło się dwóch uczniów naszej Szkoły: Piotr Mlak (4TMH) i Albert Kozioł (1TM). Więcej informacji w Aktualnościach.


DSC_0249W czwartek 10 marca 2016r. 24 uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkolnym etapie Ogólnopolskiego Konkursu dla Szkół Ponadgimnazjalnych "Turbolandeskunde - wędrówka po krajach niemieckiego obszaru językowego", organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego przy wsparciu Goethe Institut w Krakowie. Z 8 trzyosobowych zespołów najwyższy wynik uzyskały ex aequo zespoły klas I TG i III TM. Etap regionalny konkursu odbędzie się 15.04.2016r.Szczegółowe wyniki w Aktualnościach.


dyplom fraczek8.03.2016r. Natalia Frączek wzięła udział w VII Bielskim Konkursie Regionalnym „Finezja smaku potraw z makaronów” zorganizowanym przez Zespół Szkół Gastronomicznych i Handlowych w Bielsku Białej. Dla jury konkursowego składającego się z kucharzy należących do Beskidzkiego Klubu Kulinarnego przygotowała „Szpinakowe tagliatelle z nutą owocowo serową.” Natalii gratulujemy podjęcia wyzwania i życzymy dalszego rozwoju kreatywności kulinarnej. Zdjęcia w GALERII.


DSC_0249W środę 9 marca 2016r. po raz szósty przeprowadzony został Powiatowy Turniej Strzelecki dla gimnazjalistów Powiatu Myślenickiego. Do udziału w turnieju przystąpiło 9 drużyn. W kategorii indywidualnej startowało 29 uczestników. Wyniki w aktualnościach. Zwycięzcom gratulujemy !!!!


logo9 marca 2016r. przewodniczący klas wylosowali ŚDM, na temat których przygotują plakaty i prezentacje. To wydarzenie zainicjowało Szkolny Konkurs „Historia Światowych Dni Młodzieży”, którego finał nastąpi w maju. Regulamin konkursu zamieszczono w aktualnościach.


DSC_016623 lutego 2016r. naszą Szkołę odwiedziły dzieci z Oddziału Słoneczne Promyki Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Sułkowicach. Podczas wizyty przygotowano i wydrukowano książeczkę o Patronie przedszkola - św. Mikołaju, wydrukowano gwizdek na drukarce 3D oraz upieczono ciasteczka. Było nam miło gościć najmłodszych mieszkańców naszego miasta. Zdjęcia w galerii.


statuetka-strzelectwo-tarcza-trofeaum9 marca 2016r. uczniowie gimnazjów Powiatu Myślenickiego walczli na naszej szkolnej strzelnicy o tytuł najlepszego strzelca i najlepszej drużyny strzeleckiej VI Powiatowego Turnieju Strzeleckiego dla gimnazjalistów. Rozpoczęcie nastąpiło o godzinie 10.00 a wyniki już wkrótce na naszej stronie. ZDJĘCIA.


tydzien zdrowiaOd 22 do 26 lutego 2016r. trwał w naszej szkole IX Tydzień Zdrowia. TEMAT PRZEWODNI: Jak nie obrócić zdrowia w pył? Przeprowadzone zostaną programy profilaktyczne, prezentacje w trakcie lekcji wychowawczych, ankiety sprawdzające wiedzę uczniów na temat własnego zdrowia. W szkole rozwieszone zostały plakaty profilaktyczne. Na zakończenie w piątek 26 lutego odbył się Konkurs Wiedzy o Zdrowiu. Zwycięzcami konkursu wiedzy o zdrowiu zostali: I miejsce: Magdalena Światłoń III TG, II miejsce: Marta Kawczak IV TG, III miejsce: Klaudia Parszywka I TGH. Zwycięzcom gratulujemy !!!!!!!!! W konkursie uczestniczyło 42 uczniów. Szczegółowe wyniki konkursu są dostępne u pani Katarzyny Makuch. Więcej w Aktualnościach.


logo logoLITERACKIE WALENTYNKI w ZSZiO w Sułkowicach. W poniedziałek15 lutego 2016r. na długiej przerwie miała miejsce audycja: „Czym jest prawdziwa miłość”. Towarzyszyła jej wystawa okolicznościowa w gablotach na korytarzu i w bibliotece oraz ekspozycja książek – tomików poezji znanych i lubianych poetów.


logo logoW środę 3 lutego 2016r. odbył się apel podsumowujący I półrocze. Po przedstawieniu wyników klasyfikacji śródrocznej zostały wręczone nagrody zdobyte przez naszych uczniów w konkursach.


ksiazkaNa apelu podsumowującym I półrocze pan dyrektor zapoczątkował w naszej Szkole Akcję "Cała Polska czyta dzieciom" - czytając początek  "Władcy Pierścieni" Tolkiena. W czwartek słuchaliśmy "Przygód Tomka Sawyera", w kolejne dni - lektury szkolne. Na przerwach 10-minutowych poczytają nam literaturę anglo- i niemieckojęzyczną.


pączekW Tłusty Czwartek wszyscy nasi uczniowie mieli szansę na darmowego pączka - wystarczyło poprawnie odpowiedzieć na pytanie zadane przez opiekunkę Samorządu Uczniowskiego :)


ksiazkaSerdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom oraz uczestnikom konkursu ” Samorząd w działaniu” za podarowanie książek bibliotece szkolnej. Dzięki akcji ”Podaruj książkę bibliotece na święta” zbiory biblioteki wzbogaciły się o 29 pozycji książkowych i 4 płyty DVD. Część książek przekazano jako prezent–niespodziankę rodzinie, dla której nasza Szkoła przygotowała paczkę w ramach akcji „ Szlachetna Paczka”. Biblioteka szkolna zaprasza! Dużo ciekawych nowości - zobacz, co można wypożyczyć - szczegółowe informacje w Aktualnościach. Wykaz nowości - zobacz.


ferie2016Zapraszamy wszystkich uczniów z okolic Sułkowic (ze szkół podstawowych, gimnazjów i ponadgimnazjalnych) na interesujące zajęcia w czasie ferii. Oferta.


berlin 2445955b

Zakończyła się rekrutacja do projektu "Zagraniczna praktyka zawodowa rozwija umiejetności i zwiększa konkurencyjność na krajowym i europejskim rynku pracy". W tym roku praktyki odbędą się w Berlinie od 3 do 30 kwietnia, weźmie w nich udział 25 uczniów technikum. Więcej informacji w Aktualnościach.


porchGratulujemy zespołowi Porch świetnego występu na XXIV Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 10 stycznia 2016r. Mieliśmy już wcześniej okazję słuchać go na imprezach szkolnych i na koncercie mikołajkowym.


logo logoPrzypominamy Rodzicom o podsumowujących pierwsze półrocze wywiadówkach, które odbędą się w czwartek, 14 stycznia 2016r.


Wigilia 2015 (2)22 grudnia 2015 r. od godz. 11.00 uczniowie wraz z wychowawcami spotkali się na klasowych wigiliach. Wszystkie klasy odwiedził z życzeniami pan dyrektor Waldemar Wolski. O 12.15 na sali gimnastycznej odbyło się wspólne kolędowanie. Uczniowie z klas gastronomicznych pomagali przygotować Wigilię dla nauczycieli i pracowników Szkoły. Relacja z tych wszystkich wydarzeń w Galerii.


logo logo3 grudnia 2015 r. odbyły się eliminacje do VI powiatowego konkursu gastronomicznego organizowanego przez ZSOiZ w Lubniu. Zwyciężył w nich Dawid Golonka „Zawijańcem z indyka z sosem cumberland i ptysiami ziemniaczanymi”, potrawa ta przyniosła mu też I miejsce 10 grudnia 2015r. w Lubniu.


2014deutschfan2 grudnia 2015 r. odbyła się trzecia edycja konkursu języka niemieckiego „Deutschfan”. Tegoroczny temat przewodni konkursu „Niemcy bez tajemnic” sprawdzał wiedzę z zakresu geografii, najnowszej historii i kultury Niemiec. Zwycięzcami w kategorii gimnazjów zostali: Marek Kachnic, Konrad Nieckula, Martyna Ryszawy z Budzowa, zaś w kategorii szkół ponadgimnazjalnych Aneta Garbień, Karolina Stokłosa, Monika Płaszcz z Sułkowic.


logo logo25 listopada 2015 r. odbyła się kolejna edycja powiatowego konkursu "DYPLOM - zawodowe pasje". W branży gastronomicznej zadaniem uczestników było zrobienie ciastek bankietowych. Najlepiej z tym zadaniem poradzili sobie Natalia Rogala i Aneta Sobczak z ZSOiZ w Lubniu. Nasze zawodniczki: Natalia Frączek i Sylwia Rymarczyk zajęły III miejsce.


logo UE25 listopada 2015r. miało miejsce podsumowanie projektu "Zagraniczna praktyka zawodowa rozwija umiejętności i zwiększa konkurencyjność na krajowym i europejskim rynku pracy", organizowanego w ramach programu POWER współfinansowanego przez EFS. Zdjęcia w Galerii. Film na Myślenice-iTV Telewizja Powiatowa.


DSC_021725 listopada 2015r. został rozegrany konkurs powiatowy "DYPLOM", podczas którego uczestnicy wykonywali maszyny Rube Goldberga. Zwycięzcami zostali uczniowie klasy II TM z naszej szkoły: Radosław Zięba i Michał Kiebzak. Zdjęcia w Galerii.


20151114_13050514 listopada 2015r. drużyna RoboREM w składzie: Krzysztof Dobosz, Arkadiusz Kiszka i Mateusz Pieczara reprezentowała naszą Szkołę w IV Ogólnopolskim Turnieju Maszyn Wiatrowych. Więcej w Aktualnościach, zdjęcia w Galerii.


logo logoCzas konkursów i nagród.W ostatnich tygodniach listopada 2015r. nasi uczniowie odbierali nagrody - stypendium Prezesa Rady Ministrów, w VII Powiatowym Konkursie "75 rocznica Bitwy o Anglię i udział w niej Polaków" i w IV Ogólnopolskim Turnieju Maszyn Wiatrowych. Zdjęcia dyplomów w Aktualnościach.


krasek 00130 września 2015r.uczennica naszej Szkoły, Wioletta Krasek, wzięła udział w VIII ogólnopolskim konkursie językowym na niemieckojęzyczną i anglojęzyczną kartkę z pamiętnika i zakwalifikowała sie do finału w obu kategoriach. Gratulujemy!


DSC_0066We wtorek 10 listopada 2015r. odbyła się uroczysta Akademia z okazji Odzyskania przez Polskę Niepodlegołości połączona ze wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych. W tym samym dniu odbył się bieg "Sprawni jak żołnierze" - zwycięzcami zostali w kategorii gimnazjów uczniowie Gimnazjum w Rudniku, zaś w kategorii szkół ponadgimnazjalnych - uczniowie klasy IV TMH.


Prezentacja pierwszej grupy: Staff i BoznańskaW piątek 6 listopada 2015r. uczniowie klasy IVTMH udali się na wycieczkę przedmiotową (polonistyczną do Krakowa). Tematyka obejmowała twórczość plastyczną Stanisława Wyspiańskiego, życie i twórczość Józefa Mehoffera oraz symbolizm w sztuce młodopolskiej. Zdjęcia w Galerii.


stół 144 listopada 2015r. odbył się konkurs "Najpiękniejszy stolik o tematyce halloween". W konkursie wzięły udział 4 uczennice II i IV klasy technikum hotelarskiego. Rodzice wraz z nauczycielami szkoły oddawali swoje głosy na stolik, który podobał się im najbardziej. Zwyciężył stolik z numerem 14, który przygotowywała uczennica klasy IV TH Aleksandra Hyrlicka. Serdecznie gratulujemy.


logo logoJuż w nowym roku na miejscu starego boiska asfaltowego zostanie wybudowane nowe boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej. Plany już są - ZOBACZ.


logo logo Powiatowa Licealiada Szachowa - udany występ zaliczyli szachiści naszej szkoły na powiatowej Licealiadzie Szachowej w Myślenicach. Turniej odbył się 27 października 2015r. a nasz Zespół Szkół reprezentowali uczniowie Technikum Mechatronicznego: - Albert Kozioł i Dariusz Dymek, którzy zajęli odpowiednio 3 i 4 miejsce.


31 października 2015r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Jesień w obiektywie", który skierowany był do uczniów naszej szkoły, interesujących się środowiskiem naturalnym i potrafiących utrwalić jego piękno. Zwycięzcą konkursu została Zuzanna Kania z klasy III TG. Szczegółowe wyniki konkursu i prace konkursowe w Aktualnościach.


DSC 0907W miniony piątek 23 listopada 2015r. odbył się w naszej szkole pierwszy etap XLII edycji Olimpiady Wiedzy Technicznej. Organizatorem OWT jest Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT, a poziom merytoryczny i organizację olimpiady zapewnia Komitet Główny OWT z siedzibą w Warszawie. Do tegorocznych zmagań z zadaniami przystąpiło 6 uczniów: Paweł Jończyk, Grzegorz Gibas, Artur Golonka, Bartosz Bargieł , Piotr Górszczak uczniowie klasy III TMT i Krzysztof Dobosz uczeń klasy II TMT. Życzymy powodzenia!!!


DSC_065713 października 2015r. miała miejsce uroczysta akademia z okazji Dnia KEN, Święta Szkoły i Dnia Nauczyciela. Miało też wtedy miejsce ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz zmiana Pocztu Sztandarowego.


logo logoWe wtorek 6 października 2015r. uczniowie z klas I technikum po długiej przerwie udali się wraz z nauczycielami do Galerii Internat, gdzie spotkali się z artystami-malarzami biorącymi udział w XXII Plenerze Malarskim "Sułkowice 2015". Spotkanie odbyło się pod hasłem "Zachowane w obrazach".


Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Prosimy wszystkich uczniów i rodziców o przesyłanie swoich adresów mailowych na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w celu utworzenia konta umożliwiającego korzystanie z e-dziennika.


logo logoII Edycja Konkursu o tytuł Mistrza Języków Obcych rozstrzygnięta
28 września w ramach obchodów Europejskiego Dnia Języków odbyła się II edycja konkursu o tytuł "Mistrza Języków Obcych". Uczniowie w parach rozwiązywali test leksykalny, sprawdzający m.in. znajomość zwrotów codziennego użytku w języku angielskim i niemieckim. Uczestnicy musieli też wykazać się umiejętnością tłumaczenia prostych tekstów z uwzględnieniem tzw."fałszywych przyjaciół", czyli słów, które brzmią jak polskie słowa, ale znaczą coś zupełnie innego.
Laureatami konkursu zostali :
I miejsce Aleksandra Natanek, Wioletta Krasek 3Tg
II miejsce Katarzyna Bargieł, Sylwia Parszywka 3Tg
III miejsce Piotr Górszczak, Kamil Łopata 3 TMT.


2i2a9acMechatronicy na Nocy Naukowców
25 września 2015r. uczniowie szkolnego koła mechatronicznego wraz z opiekunem udali się na pokazy organizowane przez Politechnikę Krakowską. Zobaczyli, jak działają drukarki 3D, roboty, skanery ciała, symulatory, obrabiarki, druciarki oraz wiele innych. Polecamy każdemu tego typu imprezy.


pieninyWycieczka nagrodą dla najlepszych
W dniu 23 września 2015r. grupa 32 uczniów z różnych klas uczestniczyła w zorganizowanej przez szkołę wycieczce w Pieniny. Była to nagroda dla tych, którzy w ubiegłym roku szkolnym wyróżnili się wysokimi wynikami w nauce, wzorową frekwencją i aktywnością na rzecz szkoły. Całkowite koszty wyjazdu zostały pokryte przez Radę Rodziców, tak więc uczniowie mogli skorzystać z przygotowanych atrakcji całkowicie bezpłatnie. Więcej informacji w Aktualnościach.


2015 ewakuacja (32)Próbna ewakuacja
Dnia 22 września 2015 r. wszyscy uczniowie, nauczyciele i pracownicy Szkoły przeszli próbną ewakuację budynku. Zdjęcia w Galerii.


Wycieczka integracyjna ITM (4)Integracja pierwszoklasistów - I TM
Dnia 17 września 2015 r. klasa I TM wraz z wychowawcą, panem Maciejem Betlejem udała się na wycieczkę na Diabelski Kamień. Celem wyprawy było zintegrowanie się zespołu klasowego. Zdjęcia w Galerii.


I TG (3)Integracja pierwszoklasistów - I TG
Dnia 14 września 2015 r. klasa I TGH udała się na wycieczkę, której głównym celem było wzajemne poznanie się i integracja. Atrakcją wycieczki niewątpliwie było ognisko i możliwość pieczenia smakowitych kiełbasek, tym bardziej, że apetyt na świeżym powietrzu wszystkim dopisywał. Więcej informacji w aktualnościach. Zdjęcia w Galerii.


05 pierwszy wykładSalon Maturzystów
Dnia 9 września 2015 r. uczniowie klas IV TG i IV TMH wraz z wychowawczyniami odwiedzili Krakowski Salon Maturzystów w siedzibie UJ Auditorium Maximum. Mieli okazję wysłuchać wykładów specjalistów OKE na temat czekających ich w tym roku szkolnym egzaminów maturalnych oraz zapoznać się z ofertą szkół wyższych. Zdjęcia w Galerii.


jesień (8)Sułkowicka Jesień
Dnia 6 września 2015 r. uczniowie naszej Szkoły brali udział w VIII Jarmarku „Sułkowicka Jesień”, podczas którego prezentowali swoje umiejętności i zapraszali zwiedzających do skosztowania własnoręcznie przygotowanego poczęstunku. Zachęcamy do zobaczenia Galerii zdjęć.


Poczet SztandarowyInauguracja roku szkolnego i spotkania z rodzicami
We wtorek 1 września 2015r. o godzinie  9.30 rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Wcześniej odprawiona została msza św. o godzinie 8.00.
Dyrekcja Szkoły i wychowawcy spotkali się z rodzicami w środę 2 września.
Zdjęcia w Galerii.


 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Joomla templates by Lonex.