Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Sułkowicach
w roku szkolnym 2016/2017
kształci uczniów w następujących typach szkół i zawodach:

I. SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DLA MŁODZIEŻY:

1. TECHNIKUM IM. KAROLA WOJTYŁY w zawodach:
A. TECHNIK URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ Kwalifikacje: B.21 - Montaż urządzeń i systemów energetyki odnawialnej B.22 - Eksploatacja urządzeń i systemów energetyki odnawialnej
B. TECHNIK MECHATRONIK Kwalifikacje: E.3.- Montaż urządzeń i systemów mechatronicznych E.18.- Eksploatacja urządzeń i systemów mechatronicznych E.19.- Projektowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych
C. TECHNIK MECHANIK - obrabiarki CNC Kwalifikacje: M.19. - Użytkowanie obrabiarek skrawających M.44. - Organizacja i nadzorowanie procesów produkcji maszyn i urządzeń
D. TECHNIK HOTELARSTWA Kwalifikacje: T.11.- Planowanie i realizacja usług w recepcji T.12.- Obsługa gości w obiekcie świadczącym usługi hotelarskie
E. TECHNIK ŻYWIENIA I USŁUG GASTRONOMICZNYCH Kwalifikacje: T.6. - Sporządzanie potraw i napojów T.15.- Organizacja żywienia i usług gastronomicznych Języki obce nauczane w technikum: język angielski, język niemiecki.

2. ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA IM. WOJSKA POLSKIEGO kształcąca w trybie młodocianego pracownika w zawodach:
A. Mechanik pojazdów samochodowych Kwalifikacja: M.18. Diagnozowanie i naprawa podzespołów i zespołów pojazdów samochodowych
B. Operator obrabiarek skrawających Kwalifikacja: M.19. Użytkowanie obrabiarek skrawających Dla wyżej wymienionych zawodów szkoła zapewnia zajęcia praktyczne na warsztatach szkolnych.
C. Zasadnicza Szkoła Zawodowa kształcąca w trybie młodocianego pracownika na podstawie umowy z pracodawcami prywatnymi, w zawodach: - Stolarz - Piekarz - Cukiernik - Fryzjer - Sprzedawca - Kucharz - Ślusarz - Kowal - Murarz–tynkarz - inne. Dla wszystkich zawodów w zasadniczej szkole zawodowej zapewniamy realizację przedmiotów ogólnokształcących, natomiast przedmioty zawodowe teoretyczne realizowane są w formie turnusów w Ośrodkach Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego (cztery tygodnie w każdym roku nauki). - Język obcy nauczany w zasadniczej szkole zawodowej: język niemiecki.

II. SZKOŁY DLA DOROSŁYCH :
1
. LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH - SYSTEM ZAOCZNY
2. KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE DLA DOROSŁYCH

 

Strona korzysta z plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej.

Joomla templates by Lonex.